Popüler Bandırma Kiralık Araç Modelleri

Peugeot 508
veya benzeri
Sınıf : comfort
Koltuk : 5
Bavul : 2
Volvo xc90
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 7
Bavul : 2
BMW 520
veya benzeri
Sınıf : luxury
Koltuk : 5
Bavul : 2
Dacia Lodgy 7
veya benzeri
Sınıf : van
Koltuk : 7
Bavul : 2
Sıkça Sorulan Sorular
Web sitemizden online fiyat teklifi alabilir ve basit adımlarla hızlıca rezervasyon yaptırabilirsiniz. 0850 241 19 23 numarasını arayarak 7/24 rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ön rezervasyon oluşturulamıyor.
www.biletdukkani.com adresi üzerinden yapılan rezervasyonlarda değişiklik yapılmaz. İptal ve iade işlemlerinde ise iptal koşulları geçerlidir.
Araç kiralama için 21 yaşında ve en az 2 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmak gerekir.
Rezervasyon işlemi web sitesi üzerinden uzatılabilir.
Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber verilmeli ve polis raporu mutlaka alınmalıdır. Kaza süreci ile ilgili 0850 241 19 23 numaralı iletişim merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Polis tarafından tutulmuş kaza tespit tutanağının teminini de e-devlet sistemi üzerinden sağlamak mümkündür.
Araç kiralama için kilometre sınırlaması rezervasyon sırasında netleşir.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Bandırma Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Bandırma ilçesi, Marmara Bölgesi’nde yer alan, Türkiye’nin güzide illerinden olan Balıkesir’in ilçelerinden birisidir. Aynı zamanda limanı da olmasından dolayı büyük bir öneme sahiptir. Yıl boyu birçok yerli ve yabancı turist burayı ziyaret etmektedir. Turistik gezilecek yerler bakımından oldukça zengin olan Bandırma ilçesinin rahat rahat gezmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım araçlarıyla gezmeniz mümkün. Eğer hızlı bir şekilde gezmek istiyorsanız toplu taşıma araçaları bu isteğinizi karşılamayabilir. Taksi her ne kadar hızlı bir ulaşım aracı olsa da fiyat yönünden biraz canınızı sıkabilir. Bu seçeneklerden en rahat olanını seçmek isteyen ziyaretçiler, Bandırma araç kiralama firmalarını araştırmaktadır. Bandırmada araç kiralayarak istediğiniz yere kolay gidebilirsiniz.

Bandırma araç kiralama işlemleri için Bilet Dükkanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Bilet Dükkanı size istekleriniz doğrultusunda tüm araçları sıralayacaktır. Bütçenize göre olan araçları kolayca görebilir ve kiralama işlemlerini başlatabilirsiniz.

Bilet Dükkanı üzerinden Bandırma araç kiralama işlemine önce rezervasyon yaptırarak başlamalısınız. Size en uygun olan aracı seçtikten sonra teslim ediş tarihini ve yerini belirleyebilirsiniz.Bu adımdan sonra ödeme ve fatura bilgilerini girmeniz gerekiyor. Fatura bireysel ve kurumsal olarak iki şekilde kesilebiliyor. Faturanız e-postanıza en geç 7 iş gününde ulaşmış oluyor. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, aracın teslim edilme tarihini geçmemeniz gerekiyor. Geçmeniz durumda firmaya gecikme cezası ödemeniz gerekebilir.

Bandırma En Uygun Araç Kiralama Şirketleri Hangileri?


Bandırma araç kiralama işlemlerini yapabileceğiniz birçok firma arasından bir seçim yapmanız gerekiyorsa bu işi sizin için Bilet Dükkanı yapabilir. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek. Bilet Dükkanı sizin için en rahat ve bütçe dostu kiralık araçları gösterecektir. En iyi Bandırma araç kiralama görmeniz ve arasından birini seçmeniz Bilet Dükkanı sayesinde daha kolay. Aracınızı kiralayıp Bandırma’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bandırma araç kiralama fırsatlarını değerlendirerek toplu taşıma araçları gibi çok da rahat olmayan ulaşım araçlarını kullanmak zorunda kalmazsınız. 

Bandırma Araç Kiralama Fiyatları


Bandırma araç kiralama işlemini yapmak isteyen her ziyaretçinin fiyatlar konusunda tedirginlikleri bulunabilir. Bu tedirginliği gidermenin de yolu bütün firmaların fiyatına hakim olmaktır. Bu işlemi firma firma gezerek yapmanıza gerek yok. Bilet Dükkanı olarak Türkiye’nin her yerinde araç kiralama işlemlerinde insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yapmanız gereken tek şey araç kiralamak istediğiniz konumu ve ne kadar süre için kiralayacağınızı seçmek. Fiyatları artan ve azalan şeklinde sıralayıp sizin bütçenize en uygun olan aracı seçebilirsiniz.

Bandırma araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın kalitesine göre değişmektedir. Genellikle fiyatlar 300 TL’den başlamaktadır. En yüksek fiyatlar ise 1000 TL seviyelerine çıkmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir ve ihtiyacınız için en uygun aracı kiralama işlemini başlatabilirsiniz.

Bandırma Günlük Araç Kiralama Ne Kadar?


Bandırma’da gün içinde gezebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Aynı zamanda bir liman kenti olan ilçenin trafik problemi de bulunmamaktadır. Sadece bir gün içinde Bandırma’yı gezmek isterseniz, gezeceğiniz yerler arasındaki ulaşımı hızlı bir şekilde yapmalısınız. Bunu toplu taşımayla yapmanız pek mümkün değil. Bu ulaşımı taksiyle de yaparsanız bütçenizi biraz zorlayabilir. En uygun yöntem olarak geriye Bandırma araç kiralama fırsatlarına bakabilirsiniz. Bandırma günlük araç kiralama fiyatları aracın kalitesine ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. Size uygun en iyi aracı seçmek istiyorsanız Bilet Dükkanı’nı ziyaret edebilir ve isteklerinize uygun araçları görebilirsiniz.