BiletDükkanı

THY İndirim Kampanyası

THY’ndan Yıl Boyu İndirim Fırsatları! Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul Havalimanı çıkışlı-varışlı ve tek yön direkt uçuşlarda iç hat paketleri fırsatlarla dolu! EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly isimli ücretli paketler ile uçuşunuzun tadını çıkarın. Kampanya Süresi : 01.01.2022 - 31.12.2022

THY’ndan Yıl Boyu İndirim Fırsatları! Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul Havalimanı çıkışlı-varışlı ve tek yön direkt uçuşlarda iç hat paketleri fırsatlarla dolu! EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly isimli ücretli paketler ile uçuşunuzun tadını çıkarın.

İndirimli Satış Dönemi: 31 Aralık 2022'ye kadar.

İndirimli Seyahat Dönemi: 31 Aralık 2022'ye kadar.

Yolcular ilk olarak seyahatleri öncesinde kişiye özel üretilecek HES (Hayat Eve Sığar) kodlarını almalı. Ardından bilet satın alma aşamasında, bu kodlarını rezervasyona eklenmesi gerekiyor.

Yurt içi uçuşlarda yolculuk yapacak olanlar yolcuların, aşı süreci tamamlanmamış ya da aşısız iseler veya son 180 gün içerisinde Covid-19 geçirmemişlerse; azami 48 saat öncesinden PCR testinin negatif sonucu istenmektedir. Öte yandan, negatif sonuçlu PCR testinin ibrazının yanı sıra HES kodu üzerinden de yine bu bilgiler uçuş öncesi sorgulanacaktır.

Yolculara, seyahat boyunca otoritelerin belirlediği tüm tedbir ve uygulamalara uyulmasının önemini belirtmek isteriz. Ayrıca kampanyalı biletlerle ilgili iptal, iade ya da değişiklik işlemleri de biniş kartının sınıfına göre belirlenmektedir. Diğer yandan, bilete dair tüm kurallar, “Kurallar” bölümünde belirtilmiş olup; daha sonrasında kural değişikliği yapılmamaktadır.

Bilet Dükkanı üzerinden gerçekleştireceğiniz bilet satın alma işlemlerinizi, hava yolu kurallarını okuyarak gerçekleştirmelisiniz.