BiletDükkanı

Yaza Merhaba Cüzdan Kampanyası

Bilet Dükkanı uygulamasını indir veya biletdukkani.com adresine gir, cüzdanını tanımla anında 40 TL kazan! Kampanya Süresi : 01.05.2022 - 31.05.2022

Bilet Dükkanı mobil uygulamamız veya internet sitemizden üye olarak Cüzdan Hesabı oluşturan tüm kullanıcılarımızın hesabına anında kullanılabilecekleri 40 TL yüklenecektir. Kampanya 31 Mayıs 2022 tarihine kadar oluştururlacak her rezervasyon için geçerlidir.

Kampanya Koşulları

Bilet Dükkanı mobil uygulaması veya biletdukkani.com sitesinden profil alanı üzerinden üye olunup, Cüzdan Hesabı oluşturulduktan sonra hesaba otomatik olarak 40 TL tanımlanır ve SMS ile bilgilendirme yapılır.
Hesaba tanımlanan TL tanımlamaları Bilet Dükkanı Cüzdanım sayfasından kontrol edilebilir. Puan kullanarak alınmış biletlerin iptal veya iadesinde puan karşılığı olan tutarın iadesi yapılmaz.
Kampanyadan kazanılan 40 TL yüklenildiği tarihten itibaren 31 MAYIS 2022 tarihinde kadar www.biketdukkani.com internet sitesinde kullanılabilir. Kullanılmayan Hediye Para Puanlar bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.
Kullanılmayan Hediye Para Puanlar kullanıcıların banka hesaplarına aktarılamaz.
Her müşterimiz bu kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan kampanya, Bilet Dükkanı tarafından haber vermeden iptal edilebilir. Bilet Dükkanı kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Kampanya adedi 1000 kişi ile sınırlıdır.