Bilet Dükkanı olarak Türkiye’ nin en gelişmiş teknolojik alt yapısına sahip online seyahat portalıyız.
Bilet Dükkanı olarak
Türkiye’ nin en gelişmiş
teknolojik alt yapısına sahip
online seyahat portalıyız.
Teknoloji bizim en çok önemsediğimiz konu! Çünkü teknoloji bizim vazgeçilmez bir parçamızdır. Gelişen dijital dünyada siz kullanıcılarımızın en iyi deneyimi yaşamasını istiyoruz.
Turizm sektöründeki dijital dönüşüme öncülük eden bir şirket olarak, teknolojimizi sizler için konforlu kullanıcı deneyimi sunmak adına her daim geliştiriyoruz. Turizm teknolojilerinde öncü olacak yeniliklere imza atıyor ve bu güçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İş seyahati, özel günler veya tatil; seyahat motivasyonunuz ne olursa olsun size en iyi alternatifleri sunan son teknoloji ara yüzümüzle tüm seyahat firmalarını tek çatı altında topladık. Nereye gitmek istediğinize karar vermeniz yeterli gerisi bizde… Sizin için en iyi fiyat alternatifleri ile tüm firmaları listeliyoruz. 5 farklı dil seçeneği ile kullanabilir, özgürce karar verebilir ve en iyi fiyatlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş, tatil ya da özel günler; herkes seyahat planı yapar. Bilet Dükkanı ile “Kavuşmak bir bilete bakar.”
Bilet Dükkanı, seyahat sektörüne bambaşka bir yaklaşım getiren teknolojik gelişmelerle kurulmuş yenilikçi bir platformdur.
Uçak bileti, seyahat sigortası, otel ve transfer hizmetlerinin hepsinin bir arada bulunduğu sistemimizde seyahat ürünlerini en hızlı ve kolay biçimde satın alabilirsiniz.
Biletdukkani.com portalı, turizm, bilişim ve enerji sektörlerinde 30 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösteren Har Group’un turizm markasıdır.
Ofislerimiz
İstanbul - Seba Boulevard
Antalya Ofisi - Çağrı Merkezi
İstanbul - Bilişim Vadisi
USA / Austin
Ankara Ofisi
Elazığ Ofisi
Hamburg Ofisi
Ofislerimiz
İstanbul - Seba Boulevard
Antalya Ofisi - Çağrı Merkezi
İstanbul - Bilişim Vadisi
USA / Austin
Ankara Ofisi
Elazığ Ofisi
Hamburg Ofisi