Mobil Uygulamayı
Hemen İndir
Dilediğiniz yerden saniyeler içinde uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapın!
Bilet Dükkanı Mobile App Bilet Dükkanı Mobile App
Bilet Dükkanı Qr Code
google play store app store
Güvenli Alışveriş Havalimanından konaklayacağınız yere transfer hizmetleri, Bilet Dükkanı güvencesiyle artık daha kolay!
Avantajlı Fiyatlar Transfer hizmetlerimizden, avantajlı fiyatlara faydalanın.
Kredi Kartına Taksit Kredi kartı taksit imkanlarımız ile transfer hizmetlerimizden faydalanın.
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 ücretsiz olarak 0850 241 1923 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Transfer rezervasyonunuzu, transfer tarihine 24 saat kala, herhangi bir koşul gerekmeksizin sistem üzerinden iptal edebilirsiniz.
Bavul ve geçiş işlemlerinizin tamamlanması durumunda havalimanı çıkış kapısında sizi bekleyen görevlimizin elindeki karşılama yazısından ya da biletinizde belirtilmiş olan buluşma noktasından transferinizi bulabilirsiniz.
Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
Uçağınızda gecikme durumu söz konusu olursa; telefon, SMS ya da e-mail üzerinden, ekstra bir ücret ödemeden Bilet Dükkanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

7/24 Transfer

Transfer hizmeti, seyahatin en büyük tamamlayıcısıdır. Yüksek maliyet, fazla alternatif ve asıl gidilecek yere ulaştırmayan transfer araçları ise bu durumun kişilerde en zorlayıcı tarafı olmaktadır. Seyahatin hemen her noktasının Bilet Dükkanı üzerinden planlanabilmesi adına yaptığımız çalışmalarda öne çıkan hizmetlerimizden biri de hiç kuşkusuz Transfer Hizmetimizdir. Bilet Dükkanı Transfer Hizmeti ile dünyanın 190’dan fazla ülkesinde, 500’den fazla çözüm ortağımız ile transfer hizmeti vermekteyiz. Bu noktada, yolcuları havalimanından diledikleri başka bir noktaya yahut bulundukları lokasyondan herhangi bir başka lokasyona transferini gerçekleştirmekteyiz. Hızlı ve kolay kullanımı olan arayüzümüz ile Transfer Hizmetimizden kolayca yararlanabilir, en avantajlı fiyatlara point to point hizmet alabilirsiniz.

Neden Bilet Dükkanı Transfer Hizmetini Seçmeliyim?

Günümüz gelişen teknolojisi ile değişen dünyasında transfer alanında sayısız alternatif mevcut. Bu transfer hizmetleri hem çok yüksek meblağlı hem de bir o kadar az sayıda lokasyonda hizmet veriyor.

Havaalanı Transferi Nasıl Yapılır?

Bilet Dükkanı Transfer Hizmetini kullanmak için yalnızca uçak bileti alırken veya aldıktan sonra transfer aracı kiralanmasına gerek yok. Anlık olarak internet sitemizden ya da Bilet Dükkanı mobil uygulaması üzerinden Transfer seçeneği tıklanarak bu hizmetten yararlanılabilir. Kullanıcıların Transfer Hizmetinden yararlanmak için yapması gereken sadece; sağ üst köşede bulunan Transfer Hizmeti bölümüne tıklamak, konum bilgilendirmesine izin vermek ve gitmek istenilen noktayı seçmek. Bu işlemin ardından en yakın transfer aracına ulaşılabilir, gidilmek istenilen yere hızlı, kolay ve en konforlu şekilde gidilebilir.

Hangi Bölgelere Transfer Hizmeti Sağlıyoruz?

Bilet Dükkanı olarak Türkiye’nin istisnasız her havalimanında, her şehir içinde ve dahi her noktasında Transfer Hizmetimiz kullanılabilmektedir. Böylelikle yedi coğrafi bölgede, 81 ilde Transfer Hizmetimizden yararlanabilir. Öte yandan 190’ın üzerinde ülkede, 500’ün üzerindeki çözüm ortağımız ile point to point, yani bir noktadan, istenen herhangi başka bir noktaya araçla ulaşım kolayca sağlanabilir. Bunun için yapılması gereken sadece bulunulan/gidilecek havayolunu ve varılacak lokasyonu/havalimanını seçmektir.

Popüler Transfer Noktaları Nelerdir?

Yurt içinde Bilet Dükkanı’nın Transfer Hizmetinin en çok kullanıldığı noktalar şu şekildedir: - Bodrum - Antalya - Dalaman - Alanya

Bodrum Transfer

Bilet Dükkanı’nın en popüler transfer lokasyonu olan Bodrum, bilhassa yaz aylarında Transfer Hizmetimizin en çok kullanıldığı yerlerin başında gelir. Bu sayede havalimanından gidilmek istenilen noktaya ya da en yakın havalimanına ulaşım en konforlu, rahat ve hızlı şekilde sağlanabilir.

Antalya Transfer

Antalya da yine yaz aylarında Transfer Hizmetimizin en fazla kullanıldığı şehir olarak öne çıkar. Bu sayede yaz tatili için Antalya’yı tercih edenler, toplu taşıma ya da herhangi bir başka ulaşım bulma gibi sorunlarla karşılaşmadan diledikleri yere en konforlu şekilde varabilirler.

Dalaman Transfer

Dalaman; deniz, kum ve güneşin yer aldığı yaz tatillerde en çok tercih edilen yerlerdendir. Bu nedenle yıl içerisinde Dalaman Havalimanına binlerce uçuş gerçekleşir. Yolcular bu noktada Bilet Dükkanı Transfer Hizmetini seçerek Dalaman transferlerini gerçekleştirebilirler.

Alanya Transfer

Bodrum, Antalya ve Dalaman’dan sonra yaz tatillerinin olmazsa olmaz lokasyonlarından biri de hiç şüphesiz Alanya’dır. Esasında Antalya’nın ilçelerinden biri olan Alanya, neredeyse Antalya merkeze gelen turist kadar kişiyi her yıl misafir eder. Bu nedenle ulaşım alanında sıklıkla kullanılan Antalya Havalimanı – Alanya arası güzergah, Bilet Dükkanı Transfer Hizmeti ile hızlıca kat edilebilir. Öte yandan yine belirtelim ki en avantajlı transfer ücretlerine de Bilet Dükkanı üzerinden ulaşılabilir.