Mobil Uygulamayı
Hemen İndir
Dilediğiniz yerden saniyeler içinde uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapın!
Bilet Dükkanı Mobile App Bilet Dükkanı Mobile App
Bilet Dükkanı Qr Code
google play store app store
Güvenli Alışveriş Erken rezervasyon fırsatlarımız ile otel rezervasyonlarınızı Bilet Dükkanı güvencesiyle yapın.
Avantajlı Fiyatlar Otel rezervasyonlarınızı avantajlı fiyatlara yapın.
Kredi Kartına Taksit Uygun otel rezervasyonu için kredi kartına taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 ücretsiz olarak 0850 241 1923 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Otel seçerken otelin, seyahat etmiş olduğun şehrin merkezinde ya da havalimanından kolay ulaşım sağlanan bir konumda yer almasına özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra seçim yapacağınız otellerin puanlama ve değerlendirmelerini dikkate almanız da yaşayacağınız sorunları minimum seviyeye indirecektir.
Otel fiyatları; otelin konumu, müşteri portföyü, hizmet kalitesi ve rakiplerine göre sağlamış olduğu ayrıcalıklara göre belirlenir. Ayrıca otelin doluluk oranı, erken rezervasyon, rakip otellerin doluluk oranları ve otelin önceki yıllarda aynı dönemlerdeki doluluk oranları da otel fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.
Oteller genel olarak; otopark, vale, spor salonu, masaj, spa, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi hizmetleri sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bulunduğu şehrin yöresel yemeklerinin ve dünya mutfağının seçme lezzetlerinin yer aldığı bir mutfak da yine tüm otellerde sağlanması gereken hizmetler arasında yer almaktadır.
Dünya standartlarına göre otel rezervasyonu için en uygun zaman, konaklama tarihinden 115 gün öncesi bilinmektedir. Yaklaşık 5 ay gibi bir süre önce yapılan rezervasyonlar, çok daha uygun fiyatlara denk geliyor. Son dakika rezervasyonlarında ise istenilen standartlarda bir oda bulmak hem daha zor oluyor hem de daha yüksek fiyatlara denk gelinebiliyor.
Otel rezervasyonu yaparken, rezervasyon tarihi ile seyahat tarihinin aynı günlere denk gelmesi önemlidir. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) gibi yurt dışı rezervasyonlarında farklı ay ve gün yazımlarına da özellikle dikkat edilmelidir.
Otel rezervasyonu, “Turizm İşletmelerinin Bakanlıkla Birbirleriyle ve Müşterileriyle İlişkileri Hakkındaki Yönetmelik” gereği, grup için yapılan rezervasyonlarda konaklama tarihinden en az 21 gün önce iptal edilmelidir. Bireysel konaklama için yapılan otel rezervasyonları ise en az 14 gün önceden iptal edilmelidir.
Sizin İçin Hazırladıklarımız

Tatilini Bilet Dükkanı’ndan Planla, Dilediğin Otelin Keyfini Çıkart!

Hiç şüphesiz ki seyahat planlarının olmazsa olmazı otellerdir. Bilet Dükkanı Otel Modülü ile dünyada 1 milyondan fazla otel seçeneğine sahiptir. Öte yandan Otel Modülümüze 70’ten fazla Global Tedarikçi ve 100’ün üzerinde DMC ile hizmet vermekteyiz. Uçak bileti, transfer hizmeti ve otel modülümüz ile tüm seyahatinizi tek bir yerden planlayabilir, organizasyon işlemleriyle uğraşıp zaman kaybetmektense tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz

Bilet Dükkanı Otel Modülü’nde 1 milyondan fazla otel yer almaktadır. Bu noktada hizmet verdiği her alanda en avantajlı otel fiyatları sunan Bilet Dükkanı’nda seyahatiniz için en ucuz konaklamayı bulabilirsiniz. Otel fiyatları ile ilgili güncel fiyat listemize, seyahat etmek istediğiniz yerdeki otelleri listeleyerek ulaşabilirsiniz

Termal Oteller

Fiziksel ve mental açıdan dinlenme ve hatta şifalanma anlamında sıklıkla tercih edilen termal oteller de Bilet Dükkanı Otel Modülü içerisinde yer almaktadır. En uygun fiyata konaklanabilecek termal otelleri bulabileceğiniz Bilet Dükkanı’nda özellikle yurt içi termal otellerin en başarılı olanları olduğunu söyleyelim.

Adeta bir termal cenneti olan Türkiye’de en çok tercih edilen termal otellerin bulunduğu şehirler şu şekildedir:

  • Denizli
  • Bursa
  • Yalova
  • Afyon
  • İzmir

Şehir Otelleri

Yıl içerisinde yaz tatili için yapılan seyahatler ve konaklamalar bir kenara bırakıldığında en çok karşılaşılan bir diğer konaklama türü de doğal güzellikleri ve tarihi değerlerini görmek adına olanlardır. Bu noktada yılın hemen her günü farklı bir ambiyans ile buluşan simgeleşmiş şehirler bir numaralı seyahat yeri halini alır. Türkiye içerisinde İstanbul başta olmak üzere pek çok ikonikleşmiş turizm şehri bulunur. Bu zamanlarda da yolcular Şehir Otelleri dahilinde konaklamalarda bulunur. İşte başlıca tercih edilen şehirler:

Termal Otel Olanakları Nelerdir?

Termal otellerde birçok imkan bulunur. Bunların başında kaplıcalar gelir. Öte yandan masaj terapileri, kürler ve detoks uygulamaları da termal otellerin konuklarına sunduğu başlıca hizmetler arasında yer alır.

Balayı Otelleri

Rüya gibi bir balayı geçirmek her çiftin hayalini süsler. Bu noktada yalnızca Türkiye içerisinde değil, tüm dünyada inanılmaz alternatifli binlerce otel bulunur.

Çiftleri evlilik aşamasında en çok yoran konu hiç şüphe yok ki hazırlık aşamalarıdır. Her şeyin yetişip yetişmeyeceği telaşı, yeni bir hayata başlangıç heyecanı ve hazırlıklar içerisinde geçen ayların ardından hem dinlenmek hem de yeni hayatlarının ilk gününü çok güzel geçirmek isterler. Bu aşamada hemen her türlü ihtiyacı karşılayan, ince ince her detayın düşünüldüğü Balayı Otellerini tercih ederler.

Kusursuz bir balayı için özel olarak dizayn edilen konseptler ile harika zaman geçirmek, özel dekorasyonlu odalarda konaklamak ve her şeyin yalnızca kendileri için olduğunu bilmenin hazzını yaşamayı hedefleyen çiftlerin akşam yemeklerinden tutun da masaj konseptlerine değin düşünüldüğü Balayı Otellerinin en ucuz fiyata olanlarını Bilet Dükkanı’nda bulabilirsiniz.

Denize Sıfır Oteller

Özellikle yaz tatilleri için tasarlanan ve konumlanan Denize Sıfır Oteller, Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada en çok tercih edilen otel grupları arasında yer alır. Denizin hemen kenarına inşa edilen ve müşterilerinin sahile ulaşması için yol kat etmekten ziyade otelden dahi çıkmamaları gereken Denize Sıfır Oteller, yaz tatili tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bilet Dükkanı Otel Modülü ile Denize Sıfır Otellerde de en avantajlı fiyatlara konaklama yapabilirsiniz.

Kayak Otelleri

Kış turizminin bir numaralı tercih yerleri olan Kayak Otelleri, kar ve kayak tutkunlarının ilk adresidir. Her ne kadar dağlık alanlarda kurulu olan ve esasında yılın 4 mevsiminde de gidilebilecek olan Kayak Otelleri, genellikle kışın daha çok rağbet görür. Çünkü ister istemez kar kalınlığı fazlalaşır ve kayak zevkini artırır. Ayrıca belirtelim ki Kayak Otelleri, genellikle erken rezervasyon olmadan çalışır. Öte yandan belirtelim, masaj hizmetleri de kayak dışında en çok öne çıkan hizmetler arasında yer alır.

Kıbrıs Otelleri

Hem ülkeden çıkmak istemeyen hem de yurt dışındaymış gibi hissetmek isteyenlerin bir numaralı tercihi Kıbrıs Otelleridir. Bir ada olan Kıbrıs’ta uçsuz bucaksız gibi görünen deniz manzaraları, konforlu oteller ve sayısız imkan bulunur. Yıl içerisinde bilhassa yaz turizminde doluluk oranı azami seviyeye ulaşan Kıbrıs Otelleri, eğlence merkezleriyle de meşhurdur.

Kıbrıs’ta bulunan otellerde en ucuz rezervasyon imkanını da yine Bilet Dükkanı üzerinden yapabilirsiniz.

Aquapark Oteller

Hiç şüphe yok ki yaz mevsiminin en eğlenceli zamanları Aquapark Otellerde geçiyor. Sayısız alternatifin bulunduğu Aquapark Oteller bu bağlamda hem çocuklu aileler için hem de içindeki çocuğu öldürmeyenler için adeta biçilmiş kaftan niteliğinde! Ancak açık konuşacak olursak otel fiyatları bakımından en yüksek fiyatlar da yine Aquapark Otellerde. İşte tam da bu noktada oldukça spesifik bir alanda geliştirilen Aquapark Otellerde en avantajlı fiyata konaklamak için Bilet Dükkanı Otel Modülünden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Her Şey Dahil Oteller

Tüm dünyada tatilcilerin en çok tercih ettiği otel türü olan Her Şey Dahil Oteller, müşterilerinin tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılar niteliktedir. Saunasından masajına, denizinden havuzuna, eğlence merkezlerinden termal hizmetlere ve dinlence yerlerinden etkinlik alanlarına; üç öğün yemekten olimpik havuza kadar sayısız seçeneğin tek çatı altında toplandığı bu otellerde konaklamak için Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

İstanbul Otelleri

Yılın dört mevsimi farklı etkinliklere ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapan İstanbul, Türkiye’nin en çok turist alan şehridir. Yalnızca yabancı değil, yerli turistlerin de sene içerisinde bir numaralı tercihi olan İstanbul’da sayısız Şehir Oteli bulunur. Hem dünyaca ünlü bir konuma sahip olması hem de binlerce yıllık tarihi değeri barındırması açısından İstanbul; sinemadan tiyatroya, konserden müzeye, doğal güzelliklerden İstanbul Boğazı’nın kenarındaki tarihi değerlere varana kadar sayısız gezi noktası barındırır bünyesinde. Hal böyleyken de İstanbul Otelleri, Türkiye’de en çok tercih edilen oteller arasında yer alır. Şehrin hemen her ilçesinde onlarca otel bulunur. Ancak pek tabii en çok tercih edilen İstanbul Otelleri, Tarihi Yarımada içerisinde bulunanları arasında olur.

Ankara Otelleri

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin başkenti olan Ankara, Kasım ayı başta olmak üzere yıl içerisinde en çok uçuşun gerçekleştirdiği oteller arasında yer alır. Sayısız şehir otelinin bulunduğu başkent Ankara, özel müzelerinin fazlalığı ve doğal güzellikleriyle bilinir. Bu nedenle Ankara Otelleri, en çok konaklanan oteller arasında bulunur. Ankara Otellerinde en ucuz rezervasyonlarınızı Bilet Dükkanı üzerinden yapabilirsiniz.

İzmir Otelleri

Bilhassa yaz turizminin en hareketli şehirlerinden olan İzmir, şehir otelleri bakımından da oldukça zengindir. Tarihi yerleri, müzeleri, plajları, sahilleri ve pek çok lezzeti bünyesinde barındıran İzmir; ılıman iklimiyle de yıl içinde çokça turist alır. Bilet Dükkanı ile en ucuz İzmir Otelleri rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Antalya Otelleri

“Türkiye’de yaz” denince akla ilk gelen şehir olan Antalya, Mayıs ayından Ekim ayına kadar Türkiye’de en fazla turisti ağırlayan yerdir. Antik kentleri, ipek gibi kumlardan oluşan sahili ve dingin deniziyle adeta cennetten bir köşe olan bu şehirde konaklama yapmak için genellikle erken rezervasyon gerekir. Antalya Otelleri dahilinde konaklama yapmak isteyenler, en ucuz konaklama seçeneğini Bilet Dükkanı üzerinden bulabilirler.