Mobil Uygulamayı Hemen İndir
Dilediğiniz yerden saniyeler içinde uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapın!
success
success
success
Bilet Dükkanı ile çeşitli havayollarıyla karşılaştırarak en avantajlı uçak biletini en iyi fiyata alabilirsin.
Güvenli Alışveriş Bilet Dükkanı güvencesiyle uçak biletinizi güvenle alın.
Avantajlı Fiyatlar Güncel uçak biletinizi en avantajlı fiyata satın alın.
Kredi Kartına Taksit Taksit imkanlarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan biletinizi satın alabilirsiniz.
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 ücretsiz olarak 0850 241 1923 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

En Ucuz Uçak Biletleri

Yurt İçi Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular
Bilet Dükkanı üzerinden satın almak istediğiniz uçak biletlerini, web sitemiz ya da mobil uygulamalarımız üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleri, kredi kartı aracılığıyla ya da 0850 241 1923 numaralı Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçilerek gerçekleştirilebilmektedir.
Açılımı, Passenger Name Record olan PNR; yolcu ismi kaydı anlamına gelir. Daha önce rezervasyon yaptırdığın veya satın aldığın uçuşunla ilgili işlemleri kolayca gerçekleştirmeni sağlar.
Bilet Dükkanı üzerinden online check-in işlemini yaptırmak için ''Online Check-in'' alanına ''Rezervasyon Kodu (PNR)'' ile ''Yolcunun Adı'' ve ''Yolcunun Soyadı'' alanlarını doldurduktan sonra ilgili havayolunun online check-in sayfasına yönlendirilerek işlemini kolayca tamamlayabilirsin.
Mobil check-in, yolcunun havaalanına gelmeden check-in işlemlerini mobil cihazlar üzerinden yapabilmesine olanak sağlayan özelliktir. Koltuk seçimi de yapılabilen bu işlem sonunda yolcular, temin ettikleri barkod ile uçaklarına binebilir, kabin bagajları ile uçabilirler.
Bilet Dükkanı üzerinden başarı ile satın almış olduğunuz uçak biletiniz ile ilgili bilgiler, bilet alımı sırasında iletişim bilgileri alanını eksiksiz bir şekilde doldurmuş olmanız durumunda SMS olarak telefonunuza gelecektir.
Bilet Dükkanı üzerinden satın almış olduğunuz uçak biletlerini iptal etmek istediğinizde, işlemlerinizi, web sitemiz üzerinden canlı yardım butonuna tıklayarak ya da 0850 241 1923 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek tamamlayabilirsiniz.
Bilet Dükkanı’nda en ucuz uçak biletine ulaşmak istiyorsanız, bilet indirimlerini ve kampanyalarımızı duyurularımızdan takip edebilirsiniz. App Store ve Play Store üzerinden indirebileceğiniz mobil uygulamalarımız aracılığıyla tüm kampanyalarımız ve duyurularımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Sizin İçin Hazırladıklarımız