Bilet Dükkanı GoArt Metaverse’te!

Bilet Dükkanı; oyunculuk ve müzik kariyerinde elde ettiği başarılarla adından söz ettiren sanatçı Emrah’ın ödüllü şarkısı “Götür Beni Gittiğin Yere”yi sloganlaştırdığı lansman kampanyasıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 30 yıldır turizm alanında kesintisiz hizmet verirken teknolojik alt yapı gücüyle uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi seyahatin her adımında çeşitli avantajlar sunuyor.

Teknolojiyi turizm alanındaki geliştirmelerinin odağına yerleştiren Bilet Dükkanı, reklam filmiyle GoArt Metaverse platformundaki mağazasını da duyururken yıl içerisinde yapacağı büyük açılışın da sinyallerini veriyor.

Bilet Dükkanı son yılların gözde kavramı Metaverse’ün ve Web 3.0’ı zekice bir araya getiren GoArt Metaverse platformunun sağladığı tüm alt yapıyı etkin şekilde kullanarak oyunlaştırma, kampanyalar ve sadakat programları gibi birçok farklı katmanlardan kullanıcılarını yararlandırmayı planlıyor.

Dijital dönüşümü yakalayan akıllı seyahatin adresi Bilet Dükkanı, Web 3.0 dünyasına adım atan ilk ve tek turizm firmasıdır. GoArt Metaverse’te portalını açan ve yıl içerisinde büyük bir kampanyayla duyurusunu yapacak olan Bilet Dükkanı, kullanıcılarının metaverse dünyasındaki oyunlaştırma senaryolarıyla puan toplayarak gerçek dünyada uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi hizmetlerden avantajlı olarak faydalanmasını sağlayacak. Ayrıca NFT entegrasyonlarıyla da Web 3.0 bağlantılı sadakat programının adımlarını da atacak. 

Gerçek hayat bağlantılı metaverse deneyimi ve akıllı seyahat avantajları için Bilet Dükkanı’nı takip etmek büyük önem taşıyor.

Bilet Dükkanı, götürür seni istediğin yere!