En İyi Altınova Otelleri

6 Otelden 1 - 6 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme
Hızlı Erişim
Altınova’da Nerede Kalınır?
Altınova Her Şey Dahil Oteller
Altınova Pansiyon Otelleri
Altınova Otel Fiyatları
Altınova Lüks Oteller

Altınova Otelleri


Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir’in en popüler tatil destinasyonlarından biri olan Altınova, otelleriyle de öne çıkan bir yerdir. Bilet Dükkanı olarak ‘Altınova Otelleri’ yazımızı hazırlarken pek çok merak edilen noktaya da değindik ve detaylıca açıklamaya özen gösterdik. Bununla birlikte Altınova hakkında bilgilere yer verdiğimiz yazımızda en çok sorulan Altınova’da nerede kalınır, Altınova’da her şey dahil oteller hangileridir, Altınova’da pansiyon oteller nerededir ve Altınova otel fiyatları nasıldır gibi sorulara da cevap vermeyi ihmal etmedik. 
Bilet Dükkanı olarak Altınova’da tatil yapacaklara özel hazırladığımız yazımıza ilk olarak Altınova hakkında bilgi vererek başlayacağız. Bununla birlikte Altınova otellerinden bahsettiğimiz yazımızda konaklama ücretine de değineceğiz. 

Altınova’da Nerede Kalınır?


Doğal güzelliği ile adeta büyüleyen Altınova, tatilcilerin gözdesi konumundaki destinasyonlar arasındadır. Yanı başındaki Hersek ve Tavşanlı ilçeleriyle bir bütün halinde de ele alınabilen Altınova, gezilip görülecek pek çok yer barındırdığı gibi konaklama açısından da bol alternatiflidir. Bu sebeple Altınova’da nerede kalınır sorusunun birden çok cevabı vardır. Elegance Resort Hotel, Lagün Palas Spa, Altınova’da nerede kalınır soruna verilebilecek ilk cevaplar arasında yer alıyor.

Altınova Her Şey Dahil Oteller


Altınova’da öne çıkan pek çok konaklama merkezi bulunur. Bunlar arasında The Nova Hotel, ve Marinn Deluxe Otel en çok hizmet kalitesi açısından beğenilenler arasındadır. Her ne kadar Altınova’da her şey dahil otel bulunmasa da biraz önce bahsettiğimiz oteller, hizmet kalitesi ve yüksek konfor alanına sahip oluşları nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Balıkesir otelleri arasında dikkat çeken Altınova otelleri, sunduğu hizmetler ile konforlu bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Altınova Pansiyon Otelleri


Altınova otellerinden birinde konaklama yapmak isteyen tatilciler, pansiyon gibi nispeten daha makul fiyatlı konaklama merkezlerini de tercih edebilirler. Bu noktada Altınova pansiyon otelleri kategorisinde aratma yapıldığı takdirde öne çıkan tek pansiyon otele rastlanır. O da Hersek Pansiyon’dur.

Hersek Pansiyon


Altınova’daki tek pansiyon otel kategorisindeki konaklama merkezidir. İsmini, Altınova’ya bağlı Hersek Köyü’nden alan bu pansiyon, aynı zamanda ilçenin 2 yıldızlı oteller kategorisinde de gösterilir. 
Hersek Pansiyon’un sunduğu hizmetler şu şekildedir:
Ücretsiz internet bağlantısı, 24 saat açık resepsiyon, havaalanı servis hizmeti, kahvaltı, restoran, plaj barı, günlük kat hizmetleri, klima, plazma televizyon ve kişiye özel banyo. Bunlarla birlikte bu pansiyon otele giriş 14.00’dan sonra gerçekleştirilebilirken, çıkış 11.00’a kadar yapılmalıdır. 

Altınova Otel Fiyatları


Altınova otelleri hakkında bilgi vermeye başladığımız yazımızın başından bu yana sizlere birçok otelden söz ettik. ‘Altınova Otel Fiyatları’ başlığımız altında da bu otelleri detaylandırmadan önce fiyatlarından söz etmek istiyoruz.
Altınova otelleri, ücret bakımından Türkiye’deki pek çok tatil destinasyonu göz önüne alındığında daha makul fiyatlara sahiptir. Ortalama 1.800 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla hizmet sunan Altınova otelleri, kalınacak gün sayısına ve konaklanacak tarihe göre farklılık gösterebilir. Otel rezervasyonu için sitemizin otel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Altınova Lüks Oteller


Elegance Resort Hotel


Altınova otelleri içerisinde en lüks oteller kategorisinde gösterilen konaklama merkezi Elegance Resort Hotel’dir. Altınova’nın Tavşanlı isimli beldesinde ve Yalova merkeze sadece 6 kilometre mesafede konumlanan bu otel; 24 saat hizmet veren resepsiyonu, sağlık merkezi, spa hizmeti, restoranı ve atıştırmalık barı, aquaparkı, çocuk havuzu ile yetişkin havuzu, Türk hamamı, ücretsiz internet hizmeti, kapalı havuzu, beach barı gibi hizmetleriyle öne çıkar. Öte yandan, sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti de sunan Elegance Resort Hotel, 2 yaşına kadarki bebekleri de ücretsiz misafir eder. Ayrıca belirtelim ki Elegance Resort Hotel, denize sıfır oteller, balayı otelleri ve kum plajlı oteller kategorilerinin tamamına uygundur.
Altınova otelleri arasında üst sıralarda ismi geçen bu konaklama merkezine giriş 14.00’da başlar. Çıkışlar ise en geç 12.00’dadır. Ayrıca Elegance Resort Hotel, çocuklu aileler için uygun olmasıyla da öne çıkar.

The Nova Hotel


Altınova’daki 3 yıldızlı oteller kategorisine dahil olan The Nova Hotel, ilçenin Hersek Plajı’na yalnızca 3,9 kilometre uzaklıkta yer alır. Ücretsiz serpme kahaltı hizmeti veren otel, yine ücretsiz olan otoparkını da misafirlerine sunar. 24 saat açık resepsiyon hizmeti, televizyon bulunan odaları, oda servisi ve mutfak imkanlarıyla öne çıkan bu konaklama tesisine girişler 14.00 itibarıyla yapılırken çıkışların 12.00’a kadar yapılması gerekir. 

Marinn Deluxe Otel


Altınova otelleri arasında en sık tercih edilen konaklama merkezlerinden biridir. Çavuşçiftliği Köyü’nde bulunan bu otel, ilçe merkezine ise yalnızca 3 kilometre mesafede yer alır. 
Marinn Deluxe Otel’in misafirlerine sunduğu hizmetler şu şekildedir: Teras, 24 saat açık resepsiyon, lobide televizyon, günlük kat hizmetleri, restoran, ücretsiz internet erişimi, havaalanı transfer hizmeti, LCD televizyon bulunan odalar ve kişiye özel banyo. Ayrıca girişler de diğer otellerdeki gibi 14.00’dan başlar ve çıkışların 12.00 öncesi yapılması gerekir. 

Lagün Palas Hotel 


Altınova otelleri içerisinde belki de en fazla ziyaretçi ağırlayan oteldir. Bunun nedeni ise sunduğu hizmetlerin pek çok diğer otele göre daha kaliteli olmasından kaynaklanır. 16 odasıyla hizmet veren Lagün Palas Hotel, Altınova’nın Subaşı isimli beldesinde konumlanır. İlçe merkezine 3 kilometre uzaklıkta bulunan Lagün Palas Hotel, biraz önce de söylediğimiz gibi kaliteli ve konforlu bir konaklama hizmeti sunar.