En İyi Bartın Otelleri

19 Otelden 1 - 19 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme
Hızlı Erişim
Bartın’da Nerede Kalınır?
Bartın Merkez Otelleri
Bartın Butik Otelleri
Bartın Denize Sıfır Oteller
Bartın Otel Fiyatları

Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Bartın’ın Karadeniz’e 59 km uzunluğunda bir sahil şeridi bulunmaktadır. Bartın doğusunda Kastamonu, güneydoğusunda Karabük ve batısında Zonguldak ile komşu bulunmaktadır. Tipik ılıman Karadeniz ikliminin yaşandığı Bartın tarım için de oldukça elverişli topraklara sahiptir. Ancak Bartın yeryüzü şekillerinin engebeli olması nedeniyle şehirde tarım faaliyetleri küçük parçalar halinde çok dağınık bir biçimde yapılabilmektedir. Bu nedenle bölgede hakim olan sektör kömürcülüktür ve tarım faaliyetleri pek geçim kaynağı olarak görülmemektedir. Bölgede Aladağ, Karadağ, Kocadağ, Kayaardı, Karasu ve Arıt Dağları gibi önemli dağlar bulunmaktadır. Bartın’ın en yüksek noktası ise 1619 metre yükseklikteki Keçikıran Tepesi’dir. Şehrin arazisi Bartın Irmağı ve kolları tarafından parçalara bölünmektedir. Verimli topraklara sahip olan Bartın bölgesinde yıllar boyunca pek çok medeniyet yaşamıştır. M.Ö 1200’lü yıllara kadar uzanan köklü bir tarihi geçmişe sahip olan Bartın’da bulunan ilk egemenliklerden biri Gaska Kavmi’ne aittir. 

Gaska Kavmi geçirdiği savaşlar sonucunda Krigen Kavmi’nin hakimiyeti altına girmiştir. Bu bölge daha sonraki yıllarda ise Kokon, Henet ve Paflagonyalıların egemenliği altına kalmıştır. 11. yüzyıla kadar ise Bizans İmparatorluğu’nun hakimiyeti altına bulunan Bartın bu dönemde ticaret merkezi olarak faaliyet göstermiştir. Kısa süren Bizans İmparatorluğu’nun ardından yaklaşık 200 yıl boyunca Selçuklu egemenliğinde bulunan Bartın, Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ili haline gelmeden önce sırasıyla Candaroğlu Beyliği ve Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetine girmiştir. Birçok doğal güzelliği ve tarihi olarak önemli yeri bulunan Bartın’da birkaç günlüğüne bir gezi yapmak istiyorsanız Bartın otellerinde konaklayabilirsiniz. Bilet Dükkanı sitesinden en uygun fiyata Bartın otellerinden birine rezervasyon yapmanız mümkündür. Bartın’a gitmeden önce Bartın hakkında olan gezi yazımızı okuyarak şehir hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Bartın’da Nerede Kalınır?


Karadeniz’e olan 59 km uzunluğundaki kıyısıyla Bartın özellikle Amasra ilçesiyle Karadeniz’in en gözde ziyaret edilen noktalarından biri olmuştur. Bartın’da birkaç gün konaklama yaparak bu bölgede yer alan pek çok doğal güzelliği görme şansını yakalamanız mümkün. Bilet Dükkanı’nın kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyata Bartın otellerinden birinde rezervasyon yapabilirsiniz. Bartın’da nerede kalınır diye bilgi edinmek istiyorsanız yine Bilet Dükkanı sitesini ziyaret ederek Bartın hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Bartın Merkez Otelleri


Northdoor Hotel


Amasra Merkez’de 8 dönümlük bir arazide yer alan Northdoor Hotel üçü deniz manzarası ve biri Bartın’ın yeşil doğasını gören dört adet bloktan oluşmaktadır. 63 adet odasıyla misafirlerine 4 yıldızlı bir otel deneyimi sunan otelde pek çok olanak bulunmaktadır. Otelde yetişkin ve çocuklara ayrı ayrı olmak üzere sezonluk olarak açık yüzme havuzu mevcuttur. Otelde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kahvaltı salonu ve a la carte restoran bulunmaktadır. Bartın otelleri arasında özellikle iş insanlarının konakladığı mekanlardan biridir. Otelde kahvaltı ücretsiz olarak servis edilmektedir. Otelde bulunan kafe ve barlardan gün boyunca içecek temin edebilirsiniz. Otelde çocukların da eğlenceli vakit geçirebilmesi için bir adet çocuk parkı da bulunmaktadır. Otelde langırt, satranç, masa tenisi ve tavla gibi çeşitli aktiviteler yaparken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otelin bahçe, teras ve dinlenme salonu gibi ortak alanlarında zaman geçirmeniz mümkündür. Otelin en erken giriş saati 14.00 ve en geç çıkış saati 12.00’dır.

Bartın Butik Otelleri


Simar Doğa Butik


Amasra’da denize 10 metre mesafede, plajlara ise 150 metre mesafede yer alan Simar Doğa Butik, deniz manzaralı otelleriyle misafirlerine güzel bir konaklama hizmeti vermektedir. Otelde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı otelin kahvaltı salonu, restoranı ve barından karşılayabilirsiniz. Otelin açık bahçe ve kış bahçesi gibi ortak alanlarında vakit geçirebilir; otelde sunulan balık tutma ve canlı müzik gibi etkinliklere dahil olarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otelde özel araçla seyahat eden misafirler için arabalarını park edebilecekleri ücretsiz bir otopark alanı da bulunmaktadır. Otelde evcil hayvanların da barınmasına izin verilmektedir. Otelin en erken giriş saati 14.00 ve en geç çıkış saati 11.00’dır. Bartın otelleri arasında rahatlığı ve uygun fiyatlı olmasıyla öne çıkar. 

Sahil Butik Otel


Amasra’da Büyük Liman Plajı’na 200 ve Küçük Liman Plajı’na 300 metre mesafede yer alan Sahil Butik Otel, misafirlerine ev rahatlığında bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelin tüm konaklama birimlerinde televizyon ve özel banyo bulunmaktadır. Otelde kahvaltı servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinizi de otelin açık restoranından ya da paket servis hizmetinden yararlanarak sağlamanız mümkündür. Otelde bulunan jakuzi hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Otelde özel aracı ile seyahat eden misafirlerin arabalarını park edebilmeleri için ücretsiz otopark alanı da bulunmaktadır. otelin en erken giriş saati 13.00 ve en geç çıkış saati 11.00’dır.

Bartın Denize Sıfır Oteller


Frau Guler Boutique Hotel


Önemli tarihi yerlere 50 metre ve Amasra Plajı’na 400 metre uzaklıkta yer alan Frau Guler Boutique Hotel, Amasra tarihi kale içerisinde yer almaktadır. Otelde iki kişilikten altı kişilik odalara kadar çeşitli konaklama imkanları bulunmaktadır. otelin tüm konaklama birimlerinde mini bar, balkon, televizyon, özel banyo, havlu seti ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar mevcuttur. Otelde sabah kahvaltısı ücretsiz olarak servis edilmektedir, öğle ve akşam yemeklerinizi de ister paket servisi hizmetinden yararlanarak isterseniz de otelin dışında bulunan yerel restoranlardan da karşılamanız mümkündür. Otelde geçireceğiniz vakit boyunca pek çok aktivitede yer alabilirsiniz. Balık tutma, dart, kart oyunu, okey, tavla ve satranç gibi pek çok aktivite yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Otelde evcil hayvanların konaklamasına izin verilmektedir. Otelin en erken giriş saati 14.00 ve en geç çıkış saati 12.00’dır. 

Işıkaltın Otel


Amasra Merkez’de denize sıfır bir konumda yer alan Işıkaltın Otel, önünde denize girebileceğiniz kum plaj alanı da bulunmaktadır. 36 adet odasıyla misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti veren otelde sabah kahvaltıları ücretsiz olarak servis edilmektedir. Otelde öğle ve akşam yemeklerinizi ise a la carte restoranda yiyebilir ya da otelin odaya servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gün boyu otelin kafeteryasından bir şeyler alabilir, barından da istediğiniz içeceği temin edebilirsiniz. Otelde bulunan canlı müzik dinletisine katılarak keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Otelin en erken giriş saati 14.00 ve en geç çıkış saati 12.00’dır. Bartın otelleri arasında rahatlığı ile bilinir. 

Ada Apart Amasra


Amasra’da plaja hemen 10 metre mesafede yer alan Ada Apart Amasra, 10 yıllık tecrübesiyle misafirlerine ev rahatlığında bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelde yemek ihtiyacınızı karşılamak için paket servis olanağından yararlanabilirsiniz. Otelde hem çok yakın mesafede bulunan deniz kenarında hem de otelin bahçesinde vakit geçirmeniz mümkündür. Otelde özel araçla seyahat eden misafirlerin arabalarını park edebilecekleri ücretsiz bir otopark alanı bulunmaktadır. otelde evcil hayvanların da barınmasına izin verilmektedir. Otelin en erken giriş saati 13.00 ve en geç çıkış saati 10.00’dır. 

Bartın Otel Fiyatları


Amasra gibi popüler tatil destinasyonları bulunan Bartın’da güneşin ve Karadeniz’in serin sularının tadını çıkarmak istiyorsanız Bartın otellerinde birkaç gün konaklama sağlayarak kısa süreli bir hava değişimi yapabilirsiniz. Bartın otel fiyatları otelin konumu, prestiji, sunduğu olanakların kalitesi ve çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bartın otellerinde yapacağınız bir gecelik konaklamanın fiyatı 270 TL’den başlayarak 2000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.