En İyi Batman Otelleri

8 Otelden 1 - 8 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme

Tarih Kokan Şehir Batman'a Ulaşım


Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesinde konumlanan Batman muhteşem doğal güzellikleri, son derece köklü tarihi geçmişi dolayısıyla tarihi mirası ile gerek yerli gerek yabancı pek çok turistin her sene uğrak noktası haline gelmiştir. Dicle Nehri’nin kıyısında konumlanan kent ayrıca dağlarla çevrilidir. Bunun yanı sıra Mardin gibi dünyaca meşhur bir turistik kentle de komşudur. Dolayısıyla gerek doğal güzellikleri gerek tarihi mirası gerekse diğer turistik kentlere komşu olması dolayısıyla her sene pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte. Peki Batman’a nasıl gidilir? Bu denli turistik bir kent olması dolayısıyla ve bölgede daha başka birçok turistik kent olması dolayısıyla Güney Doğu Anadolu Bölgesine ulaşım artık oldukça kolay ve konforludur. Seyahat öncesi ziyaretçiler rahat etmek için ilk olarak Batman otelleri araştırması yapıyor. Batman otelleri arasından size en uygun olanı seçmek için Batman'a ulaşım yollarını öğrenebilirsiniz. 

Sizler için Bilet Dükkanı olarak Batman’a nasıl gidilir derledik: Batman’a ulaşımın ilk yöntemi elbette ki havayoludur. Batman’ı ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sitesi üzerinden alacakları Batman uçak bileti ile 2 saat süren bir yolculuk ardından kolaylıkla Batman Havalimanına varabilirler. Ardından tercihlerine göre minibüs, otobüs, taksi, özel transfer veyahut araç kiralama ile 7 kilometre uzakta konumlanan şehir merkezine kolayca ulaşım sağlayabilirler. Araç kiralama için Bilet Dükkanının harika hizmetlerinden biri olarak Batman Havalimanı araç kiralama hizmetlerini değerlendirebilir ve gerek şehir merkezine ulaşımda gerek şehir içi ulaşımda kolay ve konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak karşımıza otobüs çıkmakta. Türkiye’nin birçok kentinden Batman’a düzenlenen otobüs seferleri bulunmakta. 

Batman Otogarına gelen yolcularımız burada yine aynı havayolunda olduğu gibi taksi, otobüs veya araç kiralama olanaklarından birini tercih ederek kent merkezine ulaşım sağlayabilirler. Araç kiralama için Bilet Dükkanının harika hizmetlerinden biri olarak Batman araç kiralama hizmetlerini değerlendirebilir ve gerek şehir merkezine ulaşımda gerek şehir içi ulaşımda kolay ve konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Son olarak Batman’a ulaşım sağlamak için karşımıza özel araç opsiyonu çıkmakta. Özel aracı olan ziyaretçilerimiz oldukça gelişmiş ve konforlu otobanları kullanarak Batman şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. 

Batman Merkez Otelleri


Harika doğası, kültürü ve tarihi ile birçok turist tarafından ziyaret edilen, çevredeki diğer turistik bölge ve kentlere de yakın konumda bulunan Batman’ın şehir hayatını görmek, kültürünü yakından yaşamak isteyen ziyaretçilerimiz için Batman Merkez Otelleri Bilet Dükkanı olarak sıraladık: Real Konak Hotel: 4 yıldızlı bir konaklama tesisi olan otel oldukça şık ve klasik bir dekor ile dizayn edilmiştir. Son derece lüks ve konforlu odaları, açık büfe, alakart ve kapalı restoranları, oda servisi, kafeteryası ile yöresine uygun oldukça çeşitli ve zengin bir yeme-içme deneyimi sunmakta. Spa olanaklarının da son derece çeşitli olduğu otelde ziyaretçilerimiz buhar odası, spor salonu, hamam, sauna, masaj gibi pek çok olanaktan yararlanabilirler. Atlıhan Park Hotel: 3 yıldızlı bir tesis olarak hizmet veren otel son derece lüks ve şık tasarımı, engelli dostu politikaları ve alkolsüz hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Batman merkezde konumlanan otelde çamaşırhane, kuru temizleme, toplantı salonu, ütü hizmeti, kütüphane, konferans salonu, mescit, dinlenme salonu gibi oldukça zengin hizmetler sağlanmaktadır.

Batman Pansiyon Oteller


Batman, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Fakat Batman’da pansiyon niteliğinde bir konaklama tesisi bulunmayıp daha mütevazi bir tatil geçirmeyi hedefleyen ziyaretçilerimiz apart, butik otelleri tercih edebilirler. Batman’a seyahat etmek isteyen değerli misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sayfası üzerinden yapacakları Batman otelleri aramasıyla kendilerine en uygun oteli arayabilir ve kampayalardan yararlanabilir. 

Batman Her Şey Dahil Oteller


Batman, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik, apart otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha lüks, planlanmış bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz için her ne kadar her şey dahil oteller son derece cazip bir seçenek olsa da ne yazık ki Batman’da yer almamaktadır. Fakat buna rağmen oldukça geniş ve donanımlı hizmetler sunan pek çok otel ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. İstediklerim elimin altında olsun diyen ziyaretçiler Batman Otelleri arasından ihtiyaçlarına hitap eden her şey dahil otelleri sıralayabilir. 

Batman Apart Oteller


Batman, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Fakat Batman’da apart otel niteliğinde bir konaklama tesisi bulunmayıp daha mütevazi bir tatil geçirmeyi hedefleyen ziyaretçilerimiz butik otelleri tercih edebilirler. Ev konforunda olmak isteyenler seyahat öncesi erken rezervasyon imkanından yararlanarak Batman otelleri arasından apart seçeneğini satın alabilir. 

5 Yıldızlı Batman Otelleri


Her sene gerek termal tesisleri gerek doğası gerek tarihi mirası ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Batman’da her bütçe, zevk ve ihtiyaca yönelik hizmet veren çok sayıda konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha lüks, konforlu ve ihtişamlı bir tatil deneyimi almak isteyen ziyaretçilerimiz için ne yazık ki Batman’da 5 yıldızlı otel yer almamaktadır. Dolayısıyla daha lüks ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz 4 yıldızlı Batman otellerini veyahut villa tipi tesisleri tercih edebilirler. Batman’a seyahat etmek isteyenler dört dörtlük bir otel için Bilet Dükkanı üzerinden kolayca Batman otelleri araması yapabilirsiniz.

Batman Otel Fiyatları


Her sene gerek termal tesisleri gerek doğası gerek tarihi mirası ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Batman’da her bütçe, zevk ve ihtiyaca yönelik hizmet veren çok sayıda konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Farklı farklı ekonomik gruplardan ziyaretçi ağırlayan Batman’da dolayısıyla her ekonomik gruba uygun, ihtiyaçlarını karşılayacak ve konforlarını sağlayacak oteller hizmet vermektedir. Batman’da en düşük otel fiyatları gecelik 350 TL’den başlarken 1300 TL’lere kadar çıkmaktadır. Tabi ki bu fiyatların göreceli olduğunu ve gerek tatilin yapıldığı döneme gerek belli başlı konjonktürlere göre değişebildiğini göz önünde bulundurmak gerek.

Batman'da Gezilecek Yerler


Tarihi Mezopotamya uygarlıklarına kadar dayanan, pek çok tarihi olaya ve ana şahitlik etmiş, savaşlara şahit olmuş bu gizemli kent bir taraftan son derece zengin tarihi mirası bir taraftan Dicle ile taçlanan harika doğası ile son derece kompakt fakat etkileyici bir tatil olanağı sunmakta. Peki Batman’da gezilecek yerler neresi, sizler için Bilet Dükkanı olarak sıraladık: 

Hasankeyf 

Hasankeyf Yolgeçen Hanı 

Hallan Çemi Höyüğü 

Batman Müzesi 

Hasankeyf Kalesi