Erdemli Otelleri

En İyi Erdemli Otelleri

14 Otelden 1 - 14 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme

Erdemli'ye Nasıl Gidilir?


Akdeniz Bölgesinde konumlanan oldukça turistik ve özellikle yaz ayları için vazgeçilmez kenti Mersin’de Erdemli ilçesi, özellikle yaz aylarında hem deniz tatili yapmak isteyen hem de bölgenin zengin ve eşsiz tarihi eserlerini ve mimarisini yakından görmek isteyen ziyaretçilerimiz için oldukça uygun bir konum teşkil etmekte. Akdeniz’in muhteşem doğal güzelliklerini tarihi miras ile buluşturduğu bu keyifli ilçeye ulaşım oldukça pratik ve çeşitlidir. Mersin gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinden birinde konumlanması dolayısıyla havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilmekte ve Mersin’e varan ziyaretçilerimiz buradan Erdemli’ye ulaşım sağlamak için hizmet veren otobüs, minibüs, taksi veyahut Bilet Dükkanı'nın sağlamış olduğu Mersin araç kiralama hizmetlerinden birini tercih ederek ulaşımlarını kolayca sağlayabilmektedirler. Sizler için Bilet Dükkanı olarak bu seçenekleri sıraladık: 

İlk olarak karşımıza çıkan yöntem elbette ki havayoludur. Bilet Dükkanı web sitesi üzerinden Adana Şakirpaşa Havalimanına uçak bileti alan yolcularımız buradan taksi, otobüs, özel transfer veyahut Bilet Dükkanının sağlamış olduğu Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden birini tercih ederek ulaşımlarını kolayca sağlayabilmektedirler.  

Diğer bir ulaşım olanağı olarak karşımıza otobüs çıkmaktadır. Gerek sanayi gerek turizm açısından son derece gelişmiş bir kent olma özelliği taşıyan Mersin’e birçok farklı şehirden otobüs seferleri ile ziyaretçilerimiz Mersin’e ulaşım sağlayabilirler. Buradan da taksi, otobüs, özel transfer veyahut Bilet Dükkanı'nın sağlamış olduğu Mersin araç kiralama hizmetlerinden birini tercih ederek Erdemli’ye ulaşımlarını kolayca sağlayabilmektedirler Son yöntem olarak karşımıza özel araç ile ulaşım çıkmakta. Mersin son derece gelişmiş bir kent olması dolayısıyla oldukça konforlu ve pratik otobanlar ile bağlantı yollarına sahiptir. Dolayısıyla Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen ziyaretçilerimiz dilerlerse özel araçları ile ulaşım sağlayabilirler. Özel aracı olmayan fakat özel araç konforu ile gerek şehirler arası gerek şehir için yolculuklarında daha konforlu ve özgür bir ulaşım deneyimi yaşamak istiyorlarsa Bilet Dükkanı'nın ülkemizin dört bir tarafında vermiş olduğu araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirler.

Erdemli Tatil Yapılacak Yerler

Akdeniz’in oldukça sıcak fakat bir o kadar da keyifli iklimi, muhteşem uçsuz bucaksız denizi, buz gibi çayları, yemyeşil doğası ve bereketli toprakları ile karşımıza çıkan Mersin’de gezilecek pek çok doğal güzellik yer almakta. Doğal güzelliklerinin yanı sıra özellikle Erdemli ilçesi Kız Kalesi gibi son derece popüler bir tarihi eseri ile de görenleri hayran bırakıyor. Çevredeki diğer tarihi güzellikler de ziyaretçilerini beklemekte. Doğa severlerin ve tarih severlerin buluşma noktası olarak nitelendirebileceğimiz bu eşsiz bölgede dolayısıyla çok sayıda konaklama tesisi ve otel hizmet vermektedir.

Erdemli Kalınacak Yerler


Muhteşem doğası ve bir o kadar muhteşem tarihi mirası ile gerek kültür turizmi için gerek kumsal turizmi için veyahut ikisini bir arada isteyen doğa ve tarih sever misafirlerimiz için son derece uygun bir seçenek teşkil eden, sükunet, tarih ve doğanın kavuştuğu bu muhteşem ilçe iklimin yılın büyük bir bölümü tatile elverişli olması dolayısıyla da gerek yerli gerek yabancı pek çok turisti ağırlamakta ve bu sebeple de çok sayıda her bütçe, beğeni ve ihtiyaca yönelik hizmet veren otel ve konaklama tesisini bünyesinde barındırmaktadır. Mersin Erdemli’de doğa ve tarihle iç içe bir tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimiz Bilet Dükkanının web sayfası üzerinden yapacakları Erdemli Otelleri araması ile ihtiyaçlarına ve isteklerine en uygun oteli tercih edebilirler. 

Erdemli Her Şey Dahil Oteller


Mersin’in Erdemli ilçesi, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik, apart otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha lüks, planlanmış bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz için her şey dahil oteller de yer almaktadır: 

Royal Sebaste Hotel

Denize sıfır konumda bulunan otelin kendine ait iskelesi mevcut olup coğrafya dolayısıyla plajı bulunmamaktadır. Fakat şezlong, plaj şemsiyesi, iskele gibi son derece konfor sağlayan hizmetler yer alıyor olup tesis yalnızca otel misafirlerine açık olması dolayısıyla gayet kompakt ve güvenli bir yüzme deneyimi sunmakta. Muhteşem Akdeniz’in tuzlu suyunun yanı sıra havuzda yüzmeyi tercih eden ziyaretçilerimiz için havuz da yer almaktadır. Alkollü ve alkolsüz her şey dahil hizmet seçenekleri bulunan otelin odaları oldukça lüks ve modern döşenmiş olup farklı oda seçenekleri ile hizmet sunmaktadır.

Erdemli Denize Sıfır Oteller


Yemyeşil doğası, masmavi denizi ve tüm bunlara da ek olarak eşsiz tarihi mirası ile tarih severleri ve doğa severleri buluşturan bu otantik bölge Akdeniz’in masmavi sularına kıyısı olması dolayısıyla özellikle kumsal tatillerinin kalbini oluşturmakta. Denize vesait kullanmadan ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz için son derece uygun bir seçenek olan Erdemli’de pek çok denize sıfır otel yer almaktadır. 

Liparis Resort Hotel

Oldukça lüks ve klasik bir dekorla dizayn edilmiş ve son derece çeşitli seçeneklerle tam donanımlı bir hizmet sunan oda spektrumuna sahip otel denize sıfır konumda yalnızca tesis misafirlerine ayrılmış ince kumlu plajı ile hizmet vermektedir. Plajda şezlong, şemsiye, minder gibi ücretsiz olanaklar sunan otel son derece keyifli bir kumsal tatili deneyimi sunuyor. Muhteşem plajının yanı sıra pek çok spa, restoran ve aktivite seçeneği ile zenginleştirilmiş otel lüks ve konforlu bir tatil tercih etmek isteyen ziyaretçilerimiz için doğru bir seçenek olacaktır. Erdemli otelleri denildiğinde ilk akla gelen yerlerden olur. 

Erdemli 5 Yıldızlı Oteller


Benzersiz doğası, Akdeniz’in muhteşem manzaraları ve zengin tarihi ile gelen turistleri kendine hayran bırakan Erdemli’de her bütçe, zevk, talep ve ihtiyaca uygun hizmet sunan oteller hizmet vermektedir. Her ne kadar Erdemli’de 5 yıldızlı otel niteliği taşıyan herhangi bir otel bulunmuyor olsa da 5 yıldızlı konaklama tesislerini aratmayan son derece lüks, konforlu ve tam donanımlı hizmet sağlayan pek çok otel yer almakta ve her sene yerli ve yabancı turistlerin tatil deneyimlerini güzelleştirmektedir. Erdemli’ye seyahat etmek isteyen değerli misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sayfası üzerinden yapacakları Erdemli Otelleri aramasıyla kendilerine en uygun oteli keşfedebilir ve online rezervasyon yaptırabilirler.  

Erdemli Apart Oteller


Her sene gerek yurtiçinden gerek yurt dışından birçok farklı ekonomik gruba mensup ziyaretçi ağırlayan Erdemli’de gelen her misafirin bütçe ve beğenisine uygun, ihtiyaçlarını yanıtlamak için çalışan pek çok konaklama tesisi ve otel yer almakta. Apart otellerden en lüks otellere kadar oldukça geniş bir spektrumda hizmet veren oteller yer alıyor olup daha mütevazi bir otelde kalmak isteyen ziyaretçilerimiz için Erdemli Apart Otelleri sıraladık:  

Truva Apart Otel 

Oldukça modern bir dekorasyona sahip odaları ile hizmet veren otel balkonlu ve deniz manzaralı odaları ile dikkat çekmekte. Kendisine ait plajı olmayan otelin 40 metre ilerisinde halk plajı var olup misafirlerimiz halk plajında denize girebilmektedir. Akdeniz’in yanı sıra havuza girmek isteyen ziyaretçilerimiz için bir adet açık havuz da bulunmaktadır. Erdemli otelleri arasından en göze çarpan mekanlar arasında yer alır. Ev konforunda olmasından dolayı sık sık tercih edilir. 

Erdemli Ucuz Oteller


Erdemli, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha mütevazi bir tatil geçirmeyi hedefleyen ziyaretçilerimiz apart, butik otelleri tercih edebilirler. Erdemli’ye seyahat etmek isteyen değerli misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sayfası üzerinden yapacakları Erdemli Otelleri aramasıyla kendilerine en uygun oteli keşfedebilir ve çeşitli kampanyalardan yararlanarak rezervasyon imkanından faydalanabilirler.