En İyi Erzincan Otelleri

10 Otelden 1 - 10 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme

Erzincan'a Nasıl Gidilir?


Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde konumlanan Erzincan tarihten beri oldukça stratejik konumu dolayısıyla pek çok uygarlığın konumlandığı bir nokta olmuştur. Urartular ile başlayan tarihi serüveni İpek Yolu üzerinde bulunması dolayısıyla dönemin en güçlü devletleri olan Persler, Makedonyalılar, Osmanlılar gibi pek çok medeniyetin ilgi odağı olmuştur. Dolayısıyla hem harika doğası hem yöresel lezzetleri hem de tarihi mirası ile her sene çok sayıda turisti ağırlayan Erzincan’a ulaşım oldukça kolaydır. Bilet Dükkanı olarak Erzincan’a seyahat etmek isteyen ziyaretçilerimiz için Erzincan’a nasıl gidilir sorusunun cevabını hazırladık. Erzincan’a ulaşım için ilk yöntem olarak karşımıza havayolu çıkmaktadır. Hemen Erzincan şehir merkezinde konumlanan havalimanı dolayısıyla oldukça pratik bir seçenek teşkil eden havayolu ile ulaşım sağlamak için ziyaretçilerimiz Bilet Dükkanı web sitesi üzerinden online biçimde alacakları Erzincan uçak bileti ile şehir merkezine varabilir ve çevre ilçelere taksi, otobüs, minibüs veyahut Bilet Dükkanı'nın sağlamış olduğu önemli hizmetlerden biri olarak Erzincan araç kiralama imkanlarından yararlanarak ulaşım sağlayabilirler.  

Erzincan’a ulaşım için bir diğer seçenek elbette ki otobüs seferleridir. Türkiye’nin birçok kentinden Erzincan’a şehirler arası otobüs seferleri düzenlenmektedir. Şehir otogarına varan ziyaretçilerimiz buradan otobüs, minibüs, taksi, özel transfer veya ilet Dükkanının sağlamış olduğu önemli hizmetlerden biri olarak Erzincan araç kiralama imkanlarından yararlanarak ulaşım sağlayabilirler. Son olarak Erzincan’a ulaşımın bir diğer yolu da özel araç ile ulaşımdır. Oldukça gelişmiş karayolları sayesinde konforlu ve kolay bir biçimde Erzincan şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Özel aracı olmayan fakat özel araç konforu ile gerek şehirler arası gerek şehir için ulaşımları boyunca seyahat etmek isteyen ziyaretçilerimiz Bilet Dükkanının Türkiye’nin dört bir tarafında sağlamış olduğu araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilir ve daha bağımsız ve konforlu bir yolculuk ile Erzincan’a ulaşım sağlayabilirler.

Erzincan Merkez Otelleri


Harika doğası, kültürü ve tarihi ile birçok turist tarafından ziyaret edilen, çevredeki diğer turistik bölge ve kentlere de yakın konumda bulunan Erzincan’ın şehir hayatını görmek, kültürünü yakından yaşamak isteyen ziyaretçilerimiz için Erzincan Merkez Otelleri Bilet Dükkanı olarak sıraladık:  

Hilton Garden Inn Erzincan 

Oldukça lüks, modern ve şık döşenmiş odaları, aile odaları, süitleri ile son derece konforlu bir tatil imkanı sunan otelde bahçe, şömine, balkon, kaliteli yatak takımı, derin küvet, düğün süiti gibi çok çeşitli hizmetler yer almaktadır. İş tatilleri için de uygun bir seçenek teşkil eden otelde konferans salonu, toplantı odaları, fotokopi ve printer makineleri yer almaktadır. Yeme içme servisleri de son derece gelişmiş olan otelde alakart restoran, açık ve kapalı restoran, kahvaltı servisi, kafe, çatı terası, bar gibi çok çeşitli bir hizmet spektrumu yer almaktadır.  

Hayat Palas 

Son derece modern ve konforlu dizayn edilmiş odaları ile Erzincan Merkez’de hizmet veren otelde süit ve standart olmak üzere iki tip oda seçeneği yer almaktadır. Daha samimi ve ev rahatlığını arayan ziyaretçilerimiz için uygun bir seçenek teşkil eden otelde otopark, asansör yer almaktadır. Evli olmayan çiftler otelde aynı odayı paylaşamamaktadır. Erzincan otelleri arasından en öne çıkan seçeneklerdendir. 

BTK Golden Suit Otel 

Oldukça şık ve lüks döşenmiş konforlu odaları ile Erzincan Merkez’de h hizmet sunan otelde otopark, asansör, kapalı ve açık restoran, market gibi hizmetler yer almaktadır. Oda kahvaltı hizmet veren otelde kahvaltı hariç diğer tüm yeme ve içme hizmetleri ücretlidir.

Erzincan Pansiyon Oteller


Erzincan, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Fakat Erzincan’da pansiyon niteliğinde bir konaklama tesisi bulunmayıp daha mütevazi bir tatil geçirmeyi hedefleyen ziyaretçilerimiz apart, butik otelleri tercih edebilirler. Erzincan’a seyahat etmek isteyen değerli misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sayfası üzerinden yapacakları Erzincan Otelleri aramasıyla kendilerine en uygun oteli keşfedebilir ve uygun fiyata rezervasyon gerçekleştirebilirler. 

Erzincan Her Şey Dahil Oteller


Erzincan, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik, apart otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha lüks, planlanmış bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz için her ne kadar her şey dahil oteller son derece cazip bir seçenek olsa da ne yazık ki Erzincan’da yer almamaktadır. Fakat buna rağmen oldukça geniş ve donanımlı hizmetler sunan pek çok otel ve konaklama tesisi hizmet vermektedir. Erzincan’a seyahat etmek isteyen değerli misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sayfası üzerinden yapacakları Erzincan Otelleri aramasıyla kendilerine en uygun oteli keşfedebilir ve online rezervasyon yaptırabilirler.  

Erzincan Apart Oteller


Erzincan, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik, apart otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha mütevazi bir tatil planlayan ziyaretçilerimiz için Erzincan Apart Otelleri sıraladık:  

Çelebi Home Suit Otel 

Erzincan Merkez’de konumlanan otel oldukça modern tasarımlı odaları ile hizmet vermekte. Ev atmosferi ile son derece sıcak ve samimi bir seçenek teşkil eden otelde odalarda mutfak bulunmakta.

5 Yıldızlı Erzincan Otelleri


Her sene gerek doğası gerek tarihi mirası ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Erzincan’da her bütçe, zevk ve ihtiyaca yönelik hizmet veren çok sayıda konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Daha lüks, konforlu ve ihtişamlı bir tatil deneyimi almak isteyen ziyaretçilerimiz için ne yazık ki Erzincan’da 5 yıldızlı otel yer almamaktadır. Dolayısıyla daha lüks ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz 4 yıldızlı Erzincan otellerini veyahut villa tipi tesisleri tercih edebilirler. Erzincan’a seyahat etmek isteyen değerli misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sayfası üzerinden yapacakları Erzincan Otelleri aramasıyla kendilerine en uygun oteli keşfedebilir ve online rezervasyon yaptırabilirler.

Erzincan Otel Fiyatları


Erzincan, her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmekte ve bu turistlerin ihtiyaçlarına, bütçelerine ve taleplerine uygun hizmetler üretmeye çalışmaktadır. Dolayısıyla büyük ve tam donanımlı otellerden daha butik, apart otellere kadar pek çok konaklama tesisi ve otel yer almaktadır. Erzincan’da en ucuz otelin gecelik ücreti 390 TL iken en yüksek gecelik konaklama ücreti 1100 TL civarındadır.

Erzincan Gezilecek Yerler


Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde konumlanan Erzincan tarihten beri oldukça stratejik konumu dolayısıyla pek çok uygarlığın konumlandığı bir nokta olmuştur. Urartular ile başlayan tarihi serüveni İpek Yolu üzerinde bulunması dolayısıyla dönemin en güçlü devletleri olan Persler, Makedonyalılar, Osmanlılar gibi pek çok medeniyetin ilgi odağı olmuştur. Erzincan’da gezilecek yerleri sizler için sıraladık: 

Kemah Kalesi 

Abrenk Kilisesi 

Otlukbeli Gölü 

Kadıgölü 

Girlevik Şelalesi 

Köroğlu Mağarası