Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Medine Turizm
Sıkça Sorulan Sorular
Medine Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Medine Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Medine Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Medine Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Medine Turizm Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Adana Şubesi
Adana Şehirler Arası Otobüs Terminali Peron 7/ Adana

Malatya başta olmak üzere ülkemizin pek çok farklı bölgesinde şehirlerarası otobüs taşımacılığı yapan Malatya merkezli Medine Turizm kaçıramayacağını fırsatlarla Bilet Dükkanı web sayfasında seni bekliyor. Ana sayfamızda yer alan “otobüs” kısmından en uygun fiyatlı Medine Turizm otobüs biletini alabilir ve Medine Turizm hakkında hazırladığımız bu içeriği okuyup yola koyulabilirsin.

Medine Turizm Hakkında


Tam adıyla Malatya Medine Turizm 1996 yılından beri “umutlarınıza giden yoldayız” sloganıyla güvenli bir şekilde yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Ali Keskin tarafından kurulan firma yıllar içinde sektörde kendini kanıtlamış, gelişen teknoloji ve yeniliklere ayak uydurarak konforlu araç filosuyla en iyi hizmet vermeyi kendine hedef edinmiştir. Şu anda firmanın filosunda yer alan bütün araçlar orijinal fabrika çıkışlı Mercedes Benz markalı Tourismo 2017 16 RHD modeli otobüsler olup, yolcuların güvenliği en ön planda tutulmaktadır.

Medine Turizm otobüs bileti için satın alma işlemini yaparken aracılık eden Bilet Dükkanı’nda uygun fiyatlara biletini alabilir ya da firmanın resmi web sayfası www.medineturizm.com.tr internet adresinden, 444 9 034 numaralı çağrı merkezinden ve [email protected] mail adresinden de biletini alabilirsin. 

Medine Turizm firmasının merkez adresi: Maşti Cevat Paşa Mh. No:20 44110 (Peron 20-21-24-25) Malatya – TÜRKİYE

Medine Turizm firmasının kendine ait dinlenme tesisleri: Gürün Aktaşlar Tesisleri, Kırşehir Can Kapadokya Tesisleri, Akabe Düzce, Park Melita Tesisleri, Aksaray Grandhan Tesisleri, Sultandağı Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri, Kula Str Dinlenme Tesisleri.

Medine Turizm Hizmetleri


Koltuk arkası ekran; ücretsiz kablosuz internet; priz; çay, kahve, meyve suyu ve kola gibi içeceklerin servis edildiği menüsüyle hizmet sağlayan Medine Turizm’de online bilet işlemi de yapmak mümkün. Bilet almak, rezervasyon yapmak, bilet iptal etmek, bilet değiştirmek ve bileti açığa almak gibi işlemleri firmanın resmi web sayfası üzerinden ya da çağrı merkezini arayarak tamamlayabilirsin.

Medine Turizm Seferleri


Medine Turizm otobüs bileti satın alan yolcular arasında en popüler destinasyonlar çoğunlukla Malatya kalkışlı ya da varışlı olacak şekilde düzenleniyor: İstanbul Malatya otobüs bileti, Malatya İstanbul otobüs bileti, Ankara Malatya otobüs bileti, Malatya Ankara otobüs bileti, İzmir Malatya otobüs bileti, Malatya İzmir otobüs bileti, Manisa Malatya otobüs bileti, Kayseri İstanbul otobüs bileti, Nevşehir İzmir otobüs bileti, Afyonkarahisar Malatya otobüs bileti, Aksaray İzmir otobüs bileti, Kocaeli Malatya otobüs bileti, Kırıkkale Tekirdağ otobüs bileti, Aksaray Afyonkarahisar otobüs bileti, Kırklareli İstanbul otobüs bileti, Kırıkkale İstanbul otobüs bileti, Ankara Kırşehir otobüs bileti, Malatya Düzce otobüs bileti, Düzce Malatya otobüs bileti, Kırklareli Tekirdağ otobüs bileti, Tekirdağ Kırklareli otobüs bileti, Sakarya Malatya otobüs bileti, Nevşehir Malatya otobüs bileti, Konya İzmir otobüs bileti, Konya Malatya otobüs bileti, Malatya Konya otobüs bileti, Gaziantep Malatya otobüs bileti ve Malatya Gaziantep otobüs bileti.

Medine Turizm Otobüs Özellikleri


Araç içi hava akım filtresi ve 2 + 1 oturma düzenine sahip geniş araç filosuyla yolcularına keyifli ve konforlu bir seyahat imkanı tanıyan Medine Turizm geniş bagaj hacmiyle de sık sık tercih ediliyor. 10" HD Ekran ile film, canlı TV izleyebilme ve internete erişim sağlayabilme imkanı sağlayan Android tablet, koltuk arkası ekranda özel eğlence sistemi ve direk uydu aracılığı ile hiç kesintisiz TV yayını ve internet bağlantısı, yolculuk boyunca elektronik cihazlarını şarj edebileceğin 220 volt priz ve USB girişi ile dosya transferi yapma gibi özelliklere sahip Medine Turizm otobüsleri için hemen Bilet Dükkanı ana sayfasından rezervasyon yapabilirsin.