Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Nevşehir Seyahat
Sıkça Sorulan Sorular
Nevşehir Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Nevşehir Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Nevşehir Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Nevşehir Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Nevşehir Seyahat Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Adana Şubesi
Fevzipaşa, Yeni Otogar 434-3 V, 01190 Seyhan / Adana

Nevşehir Seyahat Hakkında


Nevşehir Seyahat, kara yolu yolcu taşımacılığına 1952 yılında "Kervansaray" adıyla köklü bir başlangıç yapmıştır. Ali Akkoç, Doğan Akkoç, Tevfik Kurtçu ve Mehmet Özbay tarafından kurulan şirket, yolculuk deneyimini 1978 yılında "Lale Seyahat" adı altında sürdürmüştür. Firma, 1988 yılında "Nevtur Turizm" olarak adını değiştirerek sektördeki varlığını sürdürmüş ve 2005 yılında "Nevşehirliler Seyahat" olarak yeni bir döneme adım atmıştır. En son 2018 yılında ise şirket, güçlü köklerine vurgu yaparak "Nevşehir Seyahat" olarak isim değişikliğine gitmiştir.

Nevşehir Seyahat'in misyonu, sağlam iş ahlakına bağlı kalarak saygınlığını korumak, yenilikçi bir bakış açısıyla hareket etmek, müşteri odaklı değil insan odaklı bir hizmet sunmak ve mükemmeliyetçiliği odak noktası olarak kabul ederek en üst düzeyde hizmet sunmaktır. Şirket, bu misyon doğrultusunda sektördeki liderliğini sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak görmektedir.

Bilet Dükkanı’nın kullanıcı dostu arayüzü ile hızlıca Nevşehir Seyahat otobüs bileti alabilirsiniz.

Firmanın vizyonu ise iş akışında sürekliliği sağlayarak verimli yatırımlar yapmak ve sektörde öncü bir konumda bulunmaktır. Bu doğrultuda Nevşehir Seyahat, sürekli olarak teknoloji ve hizmet kalitesindeki yeniliklere odaklanarak müşterilerine en iyi seyahat deneyimini sunma hedefini benimsemektedir. Yolculuklarınızda güvenilir bir tercih olan Nevşehir Seyahat, sektördeki uzun geçmişi ve geleceğe yönelik vizyonu ile öne çıkmaktadır.

Nevşehir Seyahat Hizmetleri


Nevşehir Seyahat, Nevşehir'in tanınmış otobüs firmalarından biridir ve "Önce İnsan" misyonuyla, yılların biriktirdiği deneyimle müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yolcular, seyahatleri boyunca konforlu bir deneyim yaşamaktadır. Araçlardaki ergonomik koltuklar, radyo ve ulusal televizyon yayınları yapan ekranlar ile donatılmıştır. Ayrıca elektronik cihazların şarj edilebilmesi için özel prizler mevcuttur. Nevşehir Seyahat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yolcularına sıcak-soğuk içecek ve yiyecek ikramlarıyla seyahatleri daha keyifli hale getirmektedir.

Nevşehir Turizm otobüs bileti almak için Bilet Dükkanı ayrıcalıklarından yararlanabilir ve konforlu bir yolculuğundan tadını çıkarabilirsiniz. Nevşehir Seyahat ayrıcalığıyla Nevşehir otobüs bileti, Adana otobüs bileti gibi farklı destinasyonlar için Bilet Dükkanı'nı ziyaret edebilir, otel ve araç kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Nevşehir Seyahat Seferleri


Nevşehir merkezli olarak faaliyet gösteren otobüs firması, İstanbul'dan İzmir'e, Ankara'dan Adana'ya kadar Türkiye'nin birçok şehrine düzenlediği seferlerle müşterilerine güvenilir ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Ayrıca dinlenme tesisleri olarak Düzce/Bozbey, Afyon/Kaptan, Afyon/Kolaylı, Kırşehir/Mavikent, Mersin/Pelit Taşpınar, Aksaray/Tapan ve Kırıkkale/Yıldırımlar gibi önemli noktalarda hizmet vermektedir.

Nevşehir Seyahat, yılların getirdiği deneyimle birleşen liderlik anlayışıyla, Türkiye'nin farklı coğrafyalarına uzanan ağında güvenilir bir ulaşım çözümü sunmaktadır. Firmanın misafirperver hizmet anlayışı ve geniş seyahat ağı, müşterilerine her zaman keyifli bir yolculuk temin etmektedir.

Nevşehir Seyahat Otobüs Özellikleri


Nevşehir Seyahat, teknolojik donanımı, konforlu otobüsleri ve misafirperver hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkmaktadır. Yolculuklarınızı Nevşehir Seyahat güvencesiyle gerçekleştirmek hem konforlu hem de keyifli bir deneyim sunmaktadır. Firmanın otobüs filosunda konforlu seyahat imkanları sunan 36 adet araç bulunmaktadır. Bu araçlar arasında Mercedes-Benz Travego, Neoplan Tourliner ve Man Fortuna markaları yer alır.