Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Yolunda Turizm
Sıkça Sorulan Sorular
Yolunda Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Tolunda Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Yolunda Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Yolunda Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yolunda Turizm Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
İstanbul Kadıköy Şubesi
Rasimpaşa, Recaizade Sk. no: 1c, 34716 Kadıköy/İstanbul

Yolunda Turizm Hakkında


Yolunda Turizm, 2020 yılında kurulmuş ve sektördeki en genç işletmelerden biri olarak kendini kanıtlamıştır. İstanbul merkezli olan firma, İstanbul ve Tekirdağ arasında faaliyet gösteren yerel bir şirkettir. Firmanın otobüs hizmetlerinin sloganı "Her Şey Zamanında" olup, zamanı önemseyen bir yaklaşım sergilemektedir. Yolunda Turizm'in misyonu, nazik ve güleryüzlü personeliyle yolcu memnuniyetini yüksek standartlara taşımaktır. Vizyonu ise, güvenli ve konforlu seyahatin mümkün olduğunu, çalışanlarının katkılarıyla her geçen gün daha fazla olumlu geri bildirim almaktır.

Yolunda Turizm bileti almak için birden fazla seçenek sunar. Bilet Dükkanı Yolunda Turizm online otobüs bileti avatajları ile seyahat planlarınızı kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Kolayca gitmek istediğiniz yere otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferlerini ve koltuk durumlarını kontrol edebilir ve tercih ettiğiniz rotalara uygun biletleri seçebilirsiniz. Bu şekilde, zamanınızı ve enerjinizi kaybetmeden seyahat planlarınızı organize etmeniz mümkün olur.

Yolunda Turizm ayrıcalığıyla; Tekirdağ otobüs bileti, İstanbul Tekirdağ otobüs bileti, Çorlu otobüs bileti gibi birçok destinasyon için otobüs bileti satın almak isterseniz, Bilet Dükkanı'nı ziyaret edebilir, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yolunda Turizm Hizmetleri


Yolunda Turizm, seyahatseverlere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunan öncü bir seyahat şirketidir. Müşterilerine güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi sağlamak amacıyla çeşitli hizmetler sunar. Yolunda Turizm, seyahat planlarınızı kolaylaştırmak ve rezervasyon sürecini daha pratik hale getirmek için Bilet Dükkanı otobüs bileti sayfasını ziyaret edebilir, seçenekleri değerlendirerek size uygun olanı satın alabilirsiniz. 

Yolunda Turizm otobüs biletleri, geniş bir güzergah ağıyla seyahat etmek isteyenler için ideal bir seçenektir. İstediğiniz destinasyona uygun seferleri ve farklı saat seçeneklerini içeren bir bilet seçimi yapabilirsiniz. Şirket ayrıca her bir yolcunun ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun bir seyahat deneyimi sunar. 

Yolunda Turizm Seferleri


Şirket, faaliyetlerine devam edebilmek ve ilerlemek amacıyla güzergahlarında değişiklikler yapmaktadır. Yolunda Turizm, müşterilerine konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmak için modern otobüslerle hizmet veren bir seyahat şirketidir. Yolunda Turizm otobüs bileti özellikleri, yolcuların seyahatlerini daha keyifli hale getirmek için bir dizi avantaj sunar. Kara yolu ulaşım şirketinin yoğun talep üzerine düzenlediği sürekli seferler dahil olmak üzere konumlar şunlardır: Tekirdağ, Beylikdüzü, Yeniçiftlik, Silivri, TKD. Altınova, TKD. Değirmenaltı, Sultanköy, Kadıköy, Mersin ve Harem. Yolunda Turizm ile yolculuk yapmak için Bilet Dükkanı otobüs bileti seçeneğine tıklayarak en avantajlı biletlere sahip olabilirisiniz. 

Yolunda Turizm Otobüs Özellikleri


Yolunda Turizm sektöründe yepyeni bir işletme olmanın farkıyla çok dinamik ve genç bir araç filosu kurmuştur. Araçlarının ortalama yaşı birdir ve donanımları teknolojiyi yakından takip etmektedir. Otobüslerin modelleri Travego’dur. Yolunda Turizm, hizmet kalitesinde dünya trendlerini yakalayarak yeni bir dönemi başlatmaktadır. Müşteri taleplerine duyarsız kalmayan firma, tüm araçlarını insan konforunu göz önünde bulundurarak ergonomik koltuklarla donatmıştır. Her koltukta bulunan tabletler sayesinde dizi, film veya televizyon programları izleyebilir, müzik dinleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz. Seyahat boyunca sınırsızca faydalanabileceğiniz çay, kahve, kola, meyve suyu, kek ve bisküvi ikramları sunulmaktadır. Ulaşım firmasına ait araç filosundaki tüm koltuklara USB girişleri ve 220 volt prizler eklenmiştir. Bu prizler sayesinde teknolojik cihazlarınızı kullanarak yolculuk süresince eğlencenizi artırabilirsiniz.