Bayramda Otel Rezervasyonlarında 1.500 TL İndirim!

Bilet Dükkanı’na özel olarak düzenlenen bu kampanya 01 Mayıs 2024 – 23 Haziran 2024 tarihleri arasında web sitesi ve mobil uygulama üzerinde geçerlidir. Başlangıç : 30 Nis 2024
Bitiş : 23 Haz 2024

Bilet Dükkanı’na özel olarak düzenlenen bu kampanya 01 Mayıs 2024 – 23 Haziran 2024 tarihleri arasında web sitesi ve mobil uygulama üzerinde geçerlidir.

İlgili kampanyada kullanıcıların “2024BAYRAM” kodunu girerek yapacakları tüm otel rezervasyonlarında geçerli olacaktır. 15.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 1.500 TL anında indirim uygulanacaktır.

Diğer Detaylar:

Kampanya Başlangıç Tarihi: 01 Mayıs 2024

Kampanya Bitiş Tarihi: 23 Haziran 2024

Seyahat Başlangıç Tarihi : 10 Haziran 2024

Seyahat Bitiş Tarihi : 23 Haziran 2024

Koşullar ve Kurallar

 1. Kampanyanın bitiş tarihi 23 Haziran 2024’tür. Bu tarih sonrasında yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilemez.  
 2. Kampanyadan yararlanmak için satın alım sırasında kampanya kodu bölümüne “2024BAYRAM" kodunu girmek zorunludur. Kampanya kodu girişi yapılmayan yüklemelerde üyeler hediye puan kazanamaz ve hak iddia edemezler.
 3. Kampanya sadece belirlenen tarih aralığında satın alma yapan kullanıcılar için geçerlidir.  
 4. İlgili kampanya tutarı satın alım sırasında otomatik olarak son tutara yansıtılacaktır.  
 5. İlgili kampanya belirtilen tarih aralığında Bilet Dükkanı web sitesi ve uygulamasında sunulan tüm otel rezervasyonlarında geçerlidir.  
 6. Kampanyadan yararlanmak için Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması (Android ve IOS) aracılığıyla üyelik oluşturulması ve satın alım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 7. Kampanya kodunun kullanılabilmesi için, kullanıcının üye girişi yaparak mail aktivasyonunu tamamlaması gereklidir.
 8. Bir üye, sadece bir defa indirimden faydalanabilir.
 9. Sahte bilgilerle hesap açmak ve birden fazla hesap açmak yasaktır.
 10. Hesap bilgilerini paylaşmak veya başka kullanıcıların hesaplarını kullanmak yasaktır.
 11. Kampanya kodunu ticari amaçlarla kullanmak veya kötüye kullanmak yasaktır.
 12. Kötüye kullanım veya suistimal tespit edilmesi durumunda, kullanıcı hesabı askıya alınabilir, kapatılabilir ve kampanya avantajları iptal edilebilir. Bu hallerde Bilet Dükkanı’nın kullanıcısına haber verme zorunluluğu bulunmamaktadır.
 13. Kötüye kullanım ve suistimalin tespiti durumunda Bilet Dükkanı, ilgili kampanya ile kullanıcının satın aldığı Bilet Dükkanı ürününün (uçak bileti, transfer veya araç kiralama) satışını iptal ederek, kullanıcıya ürün iadesini de gerçekleştirebilir.
 14. İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde(paraya) çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez.
 15. Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.  
 16. Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen tek seferde satın alma işleminde kullanılabilir.
 17. Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır.
 18. Alınan hizmette değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti, ücret farkı ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. İndirim tutarının iadesi söz konusu değildir.
 19. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan kampanyayı haber vermeden iptal edilebilir.
 20. Kampanya katılımı adetlerle sınırlıdır. Katılım adedi tamamlandığında kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
 21. Bilet Dükkanı kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar. 
Başlangıç : 30 Nis 2024
Bitiş : 23 Haz 2024