Bilet Dükkanı’nda Akıllı Saatler

Bilet Dükkanı mobil uygulamasına özel olarak düzenlenen bu sürpriz kampanyaların detayları, mobil uygulamadan gönderilecek anlık bildirimler ile kullanıcılara iletilecektir. Kullanıcılar belirtilen kampanya kodu ile sürpriz avantajlardan yararlanma imkanına sahip olacaklardır. Başlangıç : 31 Ara 2023
Bitiş : 31 Ara 2024

Bilet Dükkanı mobil uygulamasına özel olarak düzenlenen bu sürpriz kampanyaların detayları, mobil uygulamadan gönderilecek anlık bildirimler ile kullanıcılara iletilecektir.

Kullanıcılar belirtilen kampanya kodu ile sürpriz avantajlardan yararlanma imkanına sahip olacaklardır.

Koşullar ve Kurallar 

·       Kampanyalar belirli tarih ve saatler arasında, Bilet Dükkanı mobil uygulaması için geçerlidir.

·       Bilet Dükkanı indirimi yalnızca belirtilen tarih ve saatlerde satışta olan ve kampanyada belirtilen ürün grubu/grupları için kullanılabilir.

·       Kampanyadan yararlanmak için satın alım sırasında kampanya kodunu girmek zorunludur. Kampanya kodu olmadan yapılan satın alımlarda üyeler indirim tutarından faydalanamaz ve hak iddia edemezler. 

·       Kampanyadan yararlanmak için satın alımlar Bilet Dükkanı mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilmelidir. 

·       Kurallara uygun olarak satın alım anında indirim uygulanacaktır. Bilet Dükkanı’na üye olmayan kullanıcılar kampanyadan faydalanamaz ve hak iddia edemezler. 

·       İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde(paraya) çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez. 

·       Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. 

·       Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı uygulamasında tek seferde yapılan satın almada kullanılabilir. 

·       Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır. 

·       Alınan ürünlerde değişiklik yapılması durumunda, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti ve hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. 

·       Bir üye, yalnızca bir defa indirimden faydalanabilir. 

·       Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileriyle kampanyadan faydalanılsa bile fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılan kampanya haber verilmeden iptal edilebilir. 

·       Kampanya için kullanım ile sınırı bulunmamaktadır.

·       Bilet Dükkanı.com kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar. 

Başlangıç : 31 Ara 2023
Bitiş : 31 Ara 2024