Kampanya Süresi Doldu

Bilet Dükkanı’nda Emirates İle Uçan Kazanıyor!

08-30 Eylül 2023 tarihleri arasında alacağınız İstanbul-Dubai gidiş dönüş ya da tek yönlü Business sınıfı uçak biletine 1.250 TL, Ekonomi sınıfı uçak biletine 400 TL hediye puan sizi bekliyor. Başlangıç : 08 Eyl 2023
Bitiş : 30 Eyl 2023

08-30 Eylül 2023 tarihleri arasında alacağınız İstanbul-Dubai gidiş dönüş ya da tek yönlü Business sınıfı uçak biletine 1.250 TL, Ekonomi sınıfı uçak biletine 400 TL hediye puan sizi bekliyor.

Kampanya Detay ve Koşulları:

Bilet Dükkanı uygulamasını indirip üye olan ve cüzdan hesabı oluşturan tüm kullanıcılarımıza, uçuşlarını gerçekleştirdikten sonra kullanabilecekleri hediye puanları yüklenecektir. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar İSTANBUL - DUBAI- İSTANBUL güzergahındaki Business sınıfı ve Ekonomi sınıfı biletler için geçerlidir.

Diğer Detaylar:

Kampanya Başlangıç Tarihi: 08.09.2023

Kampanya Bitiş Tarihi: 30.09.2023 

Seyahat Tarihi Başlangıcı: 08.09.2023 

Seyahat Bitiş Tarihi: 30.09.2023

Hediye puan yükleme tarihi: 05 Ekim 2023

Hediye puan son kullanım tarihi: 15 Ekim 2023

Geçerli Havayolu: Emirates

 Geçerli Parkur: IST - DUBAI (*Tek yön ve Gidiş Dönüş parkurlarda geçerli)

Business Sınıfı Gidiş-Dönüş ve Tek yön satın alımlarda 1.250,00 TL

Ekonomi Sınıfı Gidiş-Dönüş ve Tek yön satın alımlarda 400,00 TL

Kazanılan hediye puanlar, koşullara bağlı olarak herhangi bir kısıtlama olmadan uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerde özgürce kullanılabilecektir.

  Koşullar ve Kurallar

•       Kampanya 08-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması için geçerlidir.

•       Belirlenen tarihler aralığında gerçekleşen IST - DUBAI  tek yön ve gidiş dönüş parkurlarda Emirates Havayolu uçak bileti satın alımlarında ekonomi sınıfı için 400 TL, business sınıfı için 1.250 TL tutarında cüzdan hediye puan yüklemesi yapılacaktır.

•       İlgili kampanya tutarları yalnızca Bilet Dükkanı’nın belirtilen tarih aralığında satışta bulunan Emirates Havayolu IST - DUBAI  tek yön ve gidiş dönüş parkurlarında uçak bileti satın alımlarında geçerlidir.

•       Kurallara uygun olarak satın alım sonrasında 05.10.2023 tarihinde cüzdan yüklemeleri gerçekleştirilecektir. Hediye puan son kullanım tarihi 15.10.2023 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra kullanılmayan puanlar geçerliliğini kaybeder, cüzdandan silinir ve üye/kullanıcı hak iddia edemez.

•       Bilet Dükkanı’na üye olmayan kullanıcılar kampanyadan faydalanamaz ve hak iddia edemezler.

•       İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde (paraya) çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez.

•       Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

•       Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı web sitesi ve uygulamasında tek seferde yapılan satın almada kullanılabilir.

•       Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır.

•       Alınan biletlerde veya rezervasyonlarda değişiklik yapılması durumunda, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti ve hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.

•       Bir üye, yalnızca bir defa indirimden faydalanabilir.

•       Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileriyle kampanyadan faydalanılsa bile fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılan kampanya haber verilmeden iptal edilebilir.

•       Kampanya kullanımında sınır bulunmamaktadır.

•       Bilet Dükkanı.com kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar.

Başlangıç : 08 Eyl 2023
Bitiş : 30 Eyl 2023