Kampanya Süresi Doldu

Bilet Dükkanı’ndan Yeni Üyelerine Özel Kampanya!

Bilet Dükkanı’ndan "YAZ2023” kodunu girerek ilk alışverişini yapan üyelere anında 100TL indirim tanımlanacaktır. Bu indirim uçak bileti, transfer ve araç kiralama ürünlerinde geçerli olacaktır. Otel rezervasyonlarında geçerli değildir. Başlangıç : 24 Tem 2023
Bitiş : 27 Ağu 2023

Bilet Dükkanı’ndan Yeni Üyelerine Özel Kampanya!

Bilet Dükkanı’ndan "YAZ2023” kodunu girerek ilk alışverişini yapan üyelere anında 100TL indirim tanımlanacaktır. Bu indirim uçak bileti, transfer ve araç kiralama ürünlerinde geçerli olacaktır. Otel rezervasyonlarında geçerli değildir.

Diğer Detaylar:

Kampanya Başlangıç Tarihi: 24 Temmuz 2023

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Ağustos 2023

Koşullar ve Kurallar

1.    Kampanyanın bitiş tarihi 31 Ağustos 2023’tür. Bu tarih sonrasında yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilemez.

2.    Kampanyadan yararlanmak için satın alım sırasında kampanya kodu bölümüne "YAZ2023" kodunu girmek zorunludur. Kampanya kodu girişi yapılmayan yüklemelerde üyeler hediye puan kazanamaz ve hak iddia edemezler.

3.    Kampanya sadece yeni üye olmuş ve ilk alışverişini yapan kullanıcılar için geçerlidir.

4.    İlgili kampanya tutarı satın alım sırasında otomatik olarak son tutara yansıtılacaktır.

5.    İlgili kampanya belirtilen tarih aralığında Bilet Dükkanı satış kanallarında sunulan uçak bileti, transfer veya araç kiralama satın alımında geçerlidir. Otel rezervasyonlarında geçerli değildir.

6.    Kampanyadan yararlanmak için Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması (Android ve IOS) aracılığıyla üyelik oluşturulması ve satın alım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

7.    Bir üye, sadece bir defa indirimden faydalanabilir.

8.    İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde(paraya) çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez.

9.    Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

10. Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı tüm satış kanallarında tek seferde satın alma işleminde kullanılabilir.

11. Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır.

12. Alınan hizmette değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. İndirim tutarının iadesi söz konusu değildir.

13. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan kampanyayı haber vermeden iptal edilebilir.

14. Kampanya Bilet Dükkanı’nın belirlediği kullanım hakkı ile sınırlıdır, bu kişi sayısı dolduğunda kampanya dönemi içerisinde bulunulsa bile kullanıcı hak talep edemez.

15. Bilet Dükkanı kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar.

Başlangıç : 24 Tem 2023
Bitiş : 27 Ağu 2023