Maximum Kart'a Özel Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı!

1 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Bilet Dükkanı'nda yapacağınız otel ve konaklama harcamalarınıza peşin fiyatına 6 taksit fırsatı! Başlangıç : 31 May 2024
Bitiş : 30 Haz 2024

1 Haziran - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Bilet Dükkanı'nda yapacağınız otel ve konaklama harcamalarınıza peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles özellikli bireysel kredi kartları kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Fırsat işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

Ek Koşullar: Kampanya yalnızca ödeme esnasında geçerlidir.

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 numaralı Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca belirli sektörlerde yer alan ürünlerin satışında taksitlendirme yapılamamakta, diğer ürün gruplarında ise farklı taksit seçenekleri sunulmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz alışveriş yönetmelikte belirtilen ürün gruplarında yer alıyor ise taksit yapılamamakta ya da taksit limitleri doğrultusunda taksitlendirme seçeneği sunulmaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.

Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir.
İş Bankası ve Bilet Dükkanı kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Başlangıç : 31 May 2024
Bitiş : 30 Haz 2024