Kampanya Süresi Doldu

Otel ve Konaklama Harcamalarına İlave 3 Taksit Fırsatı!

1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Bilet Dükkanı'nda yapacağınız otel ve konaklama harcamalarınıza 3 taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit fırsatı! Başlangıç : 31 Ara 2023
Bitiş : 31 Oca 2024

Bilet Dükkanı'nda Otel ve Konaklama Harcamalarına İlave 3 Taksit Fırsatı!

1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Bilet Dükkanı'nda yapacağınız otel ve konaklama harcamalarınıza 3 taksitli alışverişlerde ilave 3 taksit fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: İlave 3 taksit kampanyası yalnızca 3 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 numaralı Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca belirli sektörlerde yer alan ürünlerin satışında taksitlendirme yapılamamakta, diğer ürün gruplarında ise farklı taksit seçenekleri sunulmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz alışveriş yönetmelikte belirtilen ürün gruplarında yer alıyor ise taksit yapılamamakta ya da taksit limitleri doğrultusunda taksitlendirme seçeneği sunulmaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.

İş Bankası ve Bilet Dükkanı kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Başlangıç : 31 Ara 2023
Bitiş : 31 Oca 2024