Kampanya Süresi Doldu

Transferlerde Anında 250 TL İndirim

1 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve websitesi üzerinden transfer hizmeti satın alımlarında "TRANSFER250” kodunu kullanan müşterilere anında 250 TL indirim uygulanacaktır. Başlangıç : 31 Eki 2023
Bitiş : 30 Kas 2023

Kampanya Bilgisi: 

1 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve websitesi üzerinden transfer hizmeti satın alımlarında "TRANSFER250” kodunu kullanan müşterilere anında 250 TL indirim uygulanacaktır. 

Diğer Detaylar: 

Kampanya Başlangıç Tarihi: 01 Kasım 2023 

Kampanya Bitiş Tarihi: 30 Kasım 2023 

Kişi Sınırı: 100 

Koşullar ve Kurallar 

 1. Kampanya 01 – 30 Kasım tarihleri arasında, Bilet Dükkanı websitesi ve/veya Bilet Dükkanı mobil uygulaması üzerinden yapılacak transfer hizmeti satın alımında geçerlidir.  
 2. Kampanyadan yararlanmak için satın alım sırasında kampanya kodu bölümüne “TRANSFER250” kodunu girmek zorunludur. Kampanya kodu girişi yapılmayan yüklemelerde üyeler hediye puan kazanamaz ve hak iddia edemezler. Kod girildiğinde indirim tutarı anında yansıyacaktır.  
 3. Kampanyadan yararlanmak için Bilet Dükkanı websitesi ve mobil uygulaması (Android ve IOS) aracılığıyla üyelik oluşturulması ve satın alım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  
 4. Her üye/kullanıcı indirimden bir kez faydalanabilir.  
 5. İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde(paraya), puana çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez.  
 6. Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. 
 7. Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı tüm satış kanallarında tek seferde satın alma işleminde kullanılabilir.  
 8. Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır.  
 9. Alınan hizmette değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. İndirim tutarının iadesi söz konusu değildir.  
 10. Ödeme sırasında geçerli indirim kodu kullanılmayan rezervasyonlar için indirim ya da nakit iade talep edemez.  
 11. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan kampanyayı haber vermeden iptal edilebilir.  
 12. Kampanya Bilet Dükkanı’nın belirlediği kullanım hakkı 100 kişi ile sınırlıdır, bu kişi sayısı dolduğunda kampanya dönemi içerisinde bulunulsa bile kullanıcı hak talep edemez.  
 13. Bilet Dükkanı kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar.  
Başlangıç : 31 Eki 2023
Bitiş : 30 Kas 2023