Kampanya Süresi Doldu

Turkcell Çalışanlarına Özel Seçili Otellerde %20 Net İndirim Kampanyası!

25 Ağustos - 03 Eylül 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve websitesi üzerinden yapılan otel satın alımlarında Turkcell çalışanlarına anında %20 indirim uygulanacaktır. Başlangıç : 24 Ağu 2023
Bitiş : 03 Eyl 2023

Kampanya Bilgisi: 

25 Ağustos - 03 Eylül 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve websitesi üzerinden yapılan otel satın alımlarında Turkcell çalışanlarına anında %20 indirim uygulanacaktır. 

Diğer Detaylar: 

Kampanya Başlangıç Tarihi: 25.08.2023 

Kampanya Bitiş Tarihi: 03.09.2023 

Koşullar ve Kurallar: 

 1. Kampanya Turkcell çalışanlarına özel olarak tanımlanmıştır. 
 2. Kampanyaya katılım için Turkcell çalışanı olmak zorunludur. 
 3. Kampanya Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve websitesi üzerinden yapılacak seçili otel satın alımı işlemlerinde geçerlidir.  
 4. Kampanya kodu Turkcell T-life uygulaması üzerinden alınacaktır. 
 5. Kampanyadan yararlanmak için satın alım sırasında kampanyaya özel indirim kodunun, “kupon kodu” bölümüne girilmesi zorunludur. Kampanya kodu girişi yapılmayan yüklemelerde üyeler hediye puan kazanamaz ve hak iddia edemezler. Kod girildiğinde indirim tutarı anında yansıyacaktır. 
 6. Kampanyadan yararlanmak için Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması (Android ve IOS) aracılığıyla üyelik oluşturulması ve satın alım gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 
 7. Her üye/kullanıcı indirimden bir kez faydalanabilir. 
 8. İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde(paraya), puana çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez. 
 9. Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. 
 10. Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı tüm satış kanallarında tek seferde satın alma işleminde kullanılabilir. 
 11. Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır. 
 12. Alınan hizmette değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. İndirim tutarının iadesi söz konusu değildir. 
 13. Ödeme sırasında geçerli indirim kodu kullanılmayan rezervasyonlar için indirim ya da nakit iade talep edemez. 
 14. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan kampanya hakkı haber vermeden iptal edilebilir. 
 15. Kampanya Bilet Dükkanı’nın belirlediği kullanım hakkı ile sınırlıdır, bu kişi sayısı dolduğunda kampanya dönemi içerisinde bulunulsa bile kullanıcı hak talep edemez. 
 16. İndirim kampanyası belirtilen koşullar ve kurallar dahilinde Bilet Dükkanı’nın üye/kullanıcılarına özel kampanyasıdır. Rezervasyon yapılan otel/tesis ya da konaklama firmasının bu indirim üzerinde bir yaptırımı yoktur. 
 17. Rezervasyonla ilgili yapılacak herhangi bir değişiklik ya da iptal durumu, otel rezervasyonunun temel iptal/değişiklik koşullarına bağlıdır.  
 18. Rezervasyona ilişkin yapılacak herhangi bir değişiklik, iade ya da iptalde tanımlanan indirim hakkı kaybedilir. Üye/Kullanıcı bu hakkı tekrar talep edemez. İndirim uygulanmış tutar Bilet Dükkanı’ndan talep edilemez.  
 19. Satın alma sırasında yolcu/misafir bilgileri, telefon ve iletişim bilgilerinin doğruluğundan üye/kullanıcı mesuldür, sisteme girilen hatalı bilgi ya da bu nedenle oluşacak erişim problemi nedeniyle iletişim kurulamayan kişiler, ilgili kampanyada hak iddia edemez. 
 20. Bilet Dükkanı kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar. 

Zorunlu Otel Kuralları :  

 1. Konaklama aralığı : 26.08.2023-03.09.2023 aralığında olacaktır.  
 2. Otellerdeki müsaitlik durumuna göre, satışa sunulan oda sayısı değişiklik gösterebilir.  
 3. Bilet Dükkanı, otellerdeki fiyat artışlarını sisteme yansıtabilecek, müsaitlik bitmesi durumunda satışı durdurabilecektir.   
 4. Minimum 4 gece konaklama yapılması zorunludur. 
 5. Aynı odada 2 yetişkin erkek misafir konaklama yapamaz.  
 6. Tek yetişkin erkek konaklama olamaz.  
 7. Evcil hayvan kabul edilmez. 

 

Başlangıç : 24 Ağu 2023
Bitiş : 03 Eyl 2023