Kampanya Süresi Doldu
App Kullanıcılarına Özel

Yeni Üyelerimize Özel Hoş Geldin Hediyesi

Bilet Dükkanı mobil uygulamasını indirerek üye olan herkese anında 200 TL indirim! “MART200TL” koduyla ilk alışverişte kullanabilecek indirim; uçak bileti, transfer ve araç kiralama ürünlerinde geçerli olacaktır. Başlangıç : 29 Şub 2024
Bitiş : 31 Mar 2024

Bilet Dükkanı mobil uygulamasını indirerek üye olan herkese anında 200 TL indirim! “MART200TL” koduyla ilk alışverişte kullanabilecek indirim; uçak bileti, transfer ve araç kiralama ürünlerinde geçerli olacaktır.

Diğer Detaylar:

Kampanya Başlangıç Tarihi: 01 Mart 2024

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2024

Koşullar ve Kurallar

1.        Kampanyanın bitiş tarihi 31 Mart 2024’tür. Bu tarih sonrasında yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilemez.

2.        Kampanyadan yararlanmak için satın alım sırasında kampanya kodu bölümüne “MART200TL " kodunu girmek zorunludur. Kampanya kodu girişi yapılmayan yüklemelerde üyeler hediye puan kazanamaz ve hak iddia edemezler.

3.        Kampanya sadece Bilet Dükkanı uygulamasına özel olup yeni üye olan ve ilk alışverişini yapan kullanıcılar için geçerlidir.

4.        İlgili kampanya tutarı satın alım sırasında otomatik olarak son tutara yansıtılacaktır.

5.        İlgili kampanya belirtilen tarih aralığında Bilet Dükkanı uygulamasında sunulan uçak bileti, transfer veya araç kiralama satın alımında geçerlidir. Otel ve otobüs satın alımlarında geçerli değildir.

6.        Kampanyadan yararlanmak için Bilet Dükkanı mobil uygulaması (Android ve IOS) aracılığıyla üyelik oluşturulması ve satın alım gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

7.        Bir üye, sadece bir defa indirimden faydalanabilir.

8.        İndirim tutarı başka bir kişi veya kuruma devredilemez, nakde(paraya) çevrilemez veya kredi kartına iade edilemez.

9.        Bu kampanya başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

10.  Bu kampanya tutarı bölünemez, Bilet Dükkanı mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen tek seferde satın alma işleminde kullanılabilir.

11.  Alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda, iade tutarı indirim tutarından az veya eşitse müşteriye iade yapılmayacaktır.

12.  Alınan hizmette değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, değişiklik ücreti, ücret farkı ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. İndirim tutarının iadesi söz konusu değildir.

13.  Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan kampanyayı haber vermeden iptal edilebilir.

14.  Kampanya kullanım adedi 2.000 kişi ile sınırlıdır.

15.  Bilet Dükkanı kampanya kapsamında değişiklik yapma ve iptal hakkını saklı tutar.

Başlangıç : 29 Şub 2024
Bitiş : 31 Mar 2024