Bilet Dükkanı Güvenilir Mi?

Güvenliğinizi önemsiyoruz! Kullanıcılarına ve acentelerine; uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama hizmetlerini en avantajlı fiyatlarla sunan Bilet Dükkanı, %100 güvenilir alışveriş imkanı sağlar.

Web sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile internet alışverişi yaparken tüm bilgileriniz ve çevrimiçi işlemleriniz koruma altındadır. Satın alma işlemlerinizin her adımında size eşlik eden Bilet Dükkanı gizlilik ve güvenlik konusundaki hassasiyeti ile öne çıkar. Kullanıcı ile biletdukkani.com arasında güvenli bir ağ kuran SSL sertifikası sayesinde tüm işlemleriniz güvence altındadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere tüm verileriniz sıkı bir şekilde korunurken üçüncü kişiler tarafından ulaşılamaz hale gelir. 

7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz 0850 241 19 23 numaralı çağrı merkezimiz, web sitesi ve mobil uygulama üzerinden yapacağınız her işlemde yanınızda!

Bilet Dükkanı Kredi Kartı Bilgilerimin Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

 

Bilet Dükkanı, internetten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için %100 güvenlik sağlayan 3D Security uygulamasını kullanır. Bu sayede bilet satın alma aşamasında kartınıza tanımlı cep telefonunuza mutlaka doğrulama kodu gelir. Şifre tek kullanımlıktır ve tanımlanan süre içerisinde kullanılmadığında geçersiz olur. Bu doğrulama kodu olmadan kredi kartı ya da banka kartınızdan ödeme alınmaz. 

İnternet üzerinden güvenilir uçak bileti satın almanın adresi Bilet Dükkanı’nın cazip fiyat seçenekleri sizi bekliyor!