En İyi Muhafazakar Oteller

37 Otelden 1 - 37 arası gösteriliyor
Bölge
Tema
Değerlendirme
Otel Puan
Etkileyici
8.5 /10
Çok İyi
8 /10
Oteli İncele
Adin Beach Hotel
Alanya Şehir Merkezi
İyi
7.7 /10
Telmessos Neva
Ölüdeniz
Etkileyici
8.5 /10
Oteli İncele
Standart
6.7 /10
Oteli İncele
Bera Alanya
Alanya Şehir Merkezi
Oteli İncele
Hızlı Erişim
Muhafazakar Otel Fiyatları
Muhafazakar Oteller Nasıl Olur?
Antalya Muhafazakar Oteller
5 Yıldızlı Muhafazakar Oteller

En İyi Muhafazakar Oteller


Seyahate çıkmadan uçak bileti aldıktan sonraki adım olan otel rezervasyonu, konforunuz için son derece önemli bir tercihtir. Tatil, iş seyahati ya da yeni yerler keşfetmek için yola çıkacak olanlar için otel kriterleri çok önemlidir. İslami şartlara uygun şekilde konaklama tercih edenlere özel dizayn edilmiş muhafazakar oteller artık günümüzde çok sık tercih ediliyor. Türkiye’nin çok sayıda bölgesinden bulabileceğiniz muhafazakar oteller, özellikle Ege ve Akdeniz’in popüler tatil beldelerinde sık sık gündeme geliyor. Antalya, Muğla ve İzmir’de çok sayıda ve çeşitlilikte muhafazakar otel misafirlerini beklerken Bilet Dükkanı üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Tatil yaparken de İslam’ın şartlarını aksatmak istemeyenler için muhafazakar oteller rahatlatıcı ve huzur verici bir seçenektir.Deniz turizminin başında gelen şehirlerde, Anadolu’da ve Karadeniz kıyılarında pek çok muhafazakar otel seçeneğine rastlarsınız.

Muhafazakar oteller ile ilgili fiyatları ya da nasıl olduklarına dair her türlü detaylı bilgiyi Bilet Dükkanı sitesinde bulabilir, beğendiğiniz bir otele sitemizin kampanyalarından yararlanarak en uygun fiyatlara rezervasyon yapabilirsiniz.

Muhafazakar Otel Fiyatları


Seyahat öncesi konaklama adımı için plan yapanlar Muhafazakar otel fiyatları için de araştırma yapar. Otel fiyatları; otelin bulunduğu şehre, tatil beldesine, otelin sunduğu olanaklara, otelin sahip olduğu prestije ve gitmeyi tercih ettiğiniz döneme göre değişir. Muhafazakar otellerde konaklama yapacağınız bir gece için fiyatlar 600 TL’den başlarken her şey dahil muhafazakar oteller daha kapsamlı bir tatil deneyimi yaşattığı için daha pahalı olabilir. Bunun dışında konaklama süresi boyunca eklenen hizmet sayısına göre fiyat da artış olur. 

Bilet Dükkanı üzerinden muhafazakar otel fiyatları ile ilgili karşılaştırma yapabilir, dilediğiniz muhafazakar otele en uygun fiyata rezervasyon yapabilirsiniz.

Muhafazakar Oteller Nasıl Olur?


Muhafazakar oteller, İslami oteller şartlara uygun şekilde konaklama yapılan otellerdir. İslami şartlara uygun biçimde tatil yapmak isteyenler genelde muhafazakar oteller arasından seçim yapar. Gönül rahatlığı ile tatil yaparken İslami şartları aksatmamayı isteyenler için "Muhafazakar oteller nasıl olur?" sorusunu cevaplayacağız.

Deniz ya da havuz tatili yapacaklar için muhafazakar otellerde misafirler kadın ve erkekler için ayrılan alanlarda ayrı ayrı yer alır. Ayrıca bazı otellerde ailelere özel olarak ayrılmış bölümler  mevcuttur. Denizde yüzmek isteyenler için özellikle kadınlara ayrılmış plajı olan oteller bulunuyor. Ancak bir otelde yalnızca yüzme alanlarının ayrı yapılması değil tamamen İslami şartlara uygun bir otel deneyimi için oteldeki restoranların ve yemek yerlerinin de buna uygun olduğunu göreceksiniz.

Muhafazakar oteller konseptinde alkolsüz kafe ve restoranlar bulunur. Muhafazakar otel seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da otelin hijyenik durumudur. İslami kurallara yönelik konaklama hizmeti sunan otellerde hijyen de son derece önemlidir. Ev rahatlığında, değerlerinize bağlı bir şekilde tatil yapmak için tatilinizin keyfini muhafazakar bir otelde çıkarabilirsiniz. Bilet Dükkanı üzerinden çok sayıda muhafazakar otellere bakabilir, uygun fiyatlarla seçeceğiniz yere kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Antalya Muhafazakar Oteller


Dini hassasiyetlerinizi gözeterek tatil yapmak istiyorsanız muhafazakar oteller tam size göre. Türkiye’nin tatil denince akla gelen şehri Antalya’da tatilini alkolsüz ve muhafazakar bir şekilde geçirmek isteyenler Antalya muhafazakar oteller arasından seçim yapabilir.

Her yıl Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Antalya’da yerli ve yabancı çok sayıda müslüman tatil yapıyor. Dini değerlerini önemseyerek tatil yapmak isteyenler tatili kimseden rahatsız olmadan geçirmek için muhafazakar tatil otellerini tercih ediliyor.

Antalya muhafazakar oteller şu hizmetleri ziyaretçilerine sunuyor:

  • Otellerde kadın ve erkeklerin ayrı ayrı kullanabilecekleri açık ve kapalı havuzlar, 
  • Kadın ve erkekler için özel olarak ayrılmış plajlar, 
  • Kadın ve erkek hassasiyetinin korunduğu masaj salonları, saunalar ve SPA merkezleri,
  • Alkolsüz içecekler ve islamî şartlara uygun hazırlanmış yemekler.

Kadınlara özel olan havuzlar ve plajlar dışarıdan görünmeyecek şekilde dizayn edilerek rahatça tatil yapmanıza olanak tanıyor.

5 Yıldızlı Muhafazakar Oteller


Yılın yorgunluğunu atmak, ailecek eğlenmek ya da tek başınıza kafa dinlemek için çıkacağınız tatilde, her detay düşünülmüş olsun ve son derece konforlu olsun istiyorsanız dini değerlerinize de dikkat eden 5 yıldızlı muhafazakar oteller tam size göre. Özellikle yeni evli çiftler muhafazakar balayı otelleri arasında seçim yaparken eşsiz bir tatil geçirmek için 5 yıldızlı muhafazakar otelleri tercih eder.

Fiyat açısından diğer otel seçeneklerine göre daha yüksek olmasına rağmen, otel hizmeti son derece kalitelidir. 5 yıldızlı oteller kadın ve erkek ayrımına dikkat eden havuz ve plaj alanlarına, tüm ince detayları düşünülmüş bir dekora, geniş odalara ve süitlere ve çok sayıda restoran, spor salonu ve spa merkezi gibi tesislere sahiptir.