En İyi Palamutbükü Otelleri

1 Otelden 1 - 1 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme
Otel Puan
Otel Mavi Beyaz
Palamutbükü
Oteli İncele

Palamutbükü'nde Nerede Kalınır?


Türkiye’nin en gözde tatil kentlerinden biri olan Muğla’nın yine en gözde tatil ilçelerinden biri olan Datça’nın harika Akdeniz’e kıyısı olan ve Datça merkezinde oldukça dışında konumlanan bir tatil beldesi olarak Palamutbükü, günümüzde en meşhur tatil beldeleri olan Çeşme, Alaçatı, Bodrum, Antalya gibi muhteşem doğal güzelliklerin yanı sıra son derece canlı ve hareketli gece hayatı ve lüksü ile ön plana çıkan tatil beldelerinden ve bu konseptten sıkılmış, daha ziyade kentin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyen, doğayla iç içe, kasabavari bir bölgede vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerimiz için Datça Palamutbükü oldukça uygun bir tatil deneyimi vadetmektedir. Hal böyle olunca git gide şehirleşen ve yorucu hale gelen gündelik yaşamdan uzaklaşmak isteyen gerek yerli gerek yabancı pek çok turist bu konsept tatil beldesine akın etmektedir. 

Masmavi Akdeniz, yemyeşil Datça doğası, çakıl kumsalı ve samimi ambiyansı ile son derece şirin bir tatil beldesi olan Palamutbükü’nde her bütçe, beğeni ve ihtiyaca yönelik hizmet veren otel ve konaklama tesisi bulunmaktadır. Datça Palamutbükü’nü ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz Bilet Dükkanı web sitesi üzerinden yapacakları Palamutbükü otelleri araması ile kendilerine en uygun oteli keşfedebilir ve online rezervasyon yaptırabilirler.

Datça Palamutbükü Arası Kaç KM?


Palamutbükü Datça’ya bağlı bir bölge olsa da Datça nispeten büyük bir ilçe olup büyüklüğünden de ziyade virajlı yolları, havalimanına olan uzaklığı dolayısıyla ulaşımı diğer tatil beldelerine nazaran güç olan bir bölgedir. Fakat dezavantajı gibi görünen bu özellikleri dolayısıyla son derece bakir kalabilmeyi başarabilmiş ve konsept bir tatil beldesi haline gelmiştir. Datça merkeze 25 kilometre uzaklıkta konumlanan Palamutbükü Datça yarımadasının Akdeniz’e bakan kısmında bulunmaktadır.

Palamutbükü Her Şey Dahil Oteller


Palamutbükü muhteşem doğası, bir yarımadada bulunması nedeniyle masmavi denizi, Akdeniz’e bakan konumu ile mavi ve yeşilin birleştiği son derece sakin, doğa manzaralı, bir kasaba atmosferini yansıtan konsept bir tatil deneyimi sunmaktadır. Dolayısıyla kumsal tatillerinin vazgeçilmezi Bodrum, Marmaris, Çeşme, Alaçatı veyahut Antalya gibi daha büyük ve donanımlı hizmet veren oteller ve devasa konaklama tesisleri yerine bakir konsepti ile paralel daha kompakt, butik, bungalov tarzı oteller ile hizmet vermekte ve sahip olduğu dokuyu bozmamaktadır. Dolayısıyla da Palamutbükü her şey dahil otel yer almamaktadır. Fakat her şey dahil otellerde konaklamak isteyen ziyaretçilerimiz bu konsept bölgenin sunmuş olduğu konsept konaklama tesislerinin benzersiz hizmetleri ile her şey dahil otelleri aratmayacak bir deneyim elde edebilirler. Palamutbükü otelleri arasından her şey elimin altında olsun diyenler için her şey dahil Palamutbükü otelleri son derece uygundur. 

Palamutbükü Pansiyon Denize Sıfır


Ege Bölgesi’nde konumlanan Datça’nın Akdeniz’e bakan kıyısına sahip Palamutbükü şahsına münhasır özelliği ile dikkatleri çekmekte. Yeşille mavinin kavuştuğu bu doğa harikası bölgede kumsal tatili yapmak isteyen ve kumsala giderken herhangi bir yol kat etmek istemeyen ziyaretçilerimiz için Palamutbükü’nde yer alan denize sıfır otelleri/pansiyonları sizler için sıraladık: 

Otel Mavi Beyaz Palamutbükü

Adından da anlaşılacağı üzere mavi beyaz sevimli ve şık mimarisi, otele muhteşem bir renk katan begonvil çiçekleri ile sarılı duvarları ve hasır şemsiyeleri ile konsepte oldukça uygun bir hizmet veren otel denize sıfır konumda bulunmaktadır. Masmavi suyu, yemyeşil doğası ile doğa severlerin vazgeçilmezi olabilecek nitelikteki otelde plaj şemsiyesi, şezlong gibi hizmetler yer alıyor olup özel çakıl plajı bulunmaktadır. Balkonlu, deniz manzaralı, kısmi deniz manzaralı, bahçe manzaralı odaları ile seçimli oda hizmetleri veren otel her bütçe ve talebe uygun hizmetler sunarak harika bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Ceylan Hotel Palamutbükü: Denize sıfır konumda yer alan otelin kendine ait plajı, plajında şezlong, plaj şemsiyesi gibi hizmetleri yer almaktadır. Her bütçe ve ihtiyaca yönelik hizmet veren otelde odalar oldukça modern ve temiz olup balkonludur.

Palamutbükü 5 Yıldızlı Oteller


Palamutbükü muhteşem doğası, bir yarımadada bulunması nedeniyle masmavi denizi, Akdeniz’e bakan konumu ile mavi ve yeşilin birleştiği son derece sakin, doğa manzaralı, bir kasaba atmosferini yansıtan konsept bir tatil deneyimi sunmaktadır. Dolayısıyla kumsal tatillerinin vazgeçilmezi Bodrum, Marmaris, Çeşme, Alaçatı veyahut Antalya gibi daha büyük ve donanımlı hizmet veren oteller ve devasa konaklama tesisleri yerine bakir konsepti ile paralel daha kompakt, butik, bungalov tarzı oteller ile hizmet vermekte ve sahip olduğu dokuyu bozmamaktadır. Dolayısıyla da Palamutbükü 5 yıldızlı otel yer almamaktadır. Fakat 5 yıldızlı otellerde konaklamak isteyen ziyaretçilerimiz bu konsept bölgenin sunmuş olduğu konsept konaklama tesislerinin benzersiz hizmetleri ile 5 yıldızlı otelleri aratmayacak bir deneyim elde edebilirler.

Palamutbükü Balayı Otelleri


Harika yemyeşil doğası, masmavi Akdeniz’i, sükuneti ile şehir hayatının yorucu temposundan usanmış olan ve evliliklerini bir sükûnet ve doğa teması ile birleştirmek isteyen ziyaretçilerimiz için son derece uygun bir olanak teşkil eden Datça Palamutbükü, yemyeşil doğası, masmavi suyu, konsept otel ve konaklama tesisleri, akşam şirin kafeleri ve butikleri ile oldukça tatmin edici ve dinlendirici bir tatil deneyimi sumakta. Şahsi tercihe bağlı pek çok bungalov, pansiyon, butik otel, apart otelin yer aldığı, her bütçeye, talebe, beğeniye ve ihtiyaca hizmet eden, Ege Bölgesinin ve Akdeniz Bölgesi’nin belki de bir sembolü haline gelmiş begonvil çiçekleri ile sarılı alçak mimarisi, Ege Bölgesi’nin yöresel lezzetleri tadabileceğiniz şirin lokanta ve restoranları ile şehirde yaşanan hayattan çok başka, daha sakin, kompakt ve konsept bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçileriniz için oldukça ideal bir tatil beldesi olarak Palamutbükü karşımıza çıkıyor. Her ne kadar diğer tatil beldelerinden farklı olarak başlı başına kendisi bir konsept olmasından mütevellit her bungalov, pansiyon veya otel balayı oteli olarak tercih edilebilecek olsa da zaten nispete küçük bir tatil beldesi olan Palamutbükü’nde romantik/balayı oteli olarak geçen tek bir otel yer almaktadır. Bilet Dükkanı olarak Palamutbükü’nde balayı yapmak isteyen çiftlerimiz için derledik: 

Otel Mavi Beyaz Palamutbükü

Adından da anlaşılacağı üzere mavi beyaz sevimli ve şık mimarisi, otele muhteşem bir renk katan begonvil çiçekleri ile sarılı duvarları ve hasır şemsiyeleri ile konsepte oldukça uygun bir hizmet veren otel denize sıfır konumda bulunmaktadır. Masmavi suyu, yemyeşil doğası ile doğa severlerin vazgeçilmezi olabilecek nitelikteki otelde plaj şemsiyesi, şezlong gibi hizmetler yer alıyor olup özel çakıl plajı bulunmaktadır. Balkonlu, deniz manzaralı, kısmi deniz manzaralı, bahçe manzaralı odaları ile seçimli oda hizmetleri veren otel her bütçe ve talebe uygun hizmetler sunarak harika bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Palamutbükü otelleri arasında yeni evli çiftler için en çok tercih edilen mekandır.