En İyi Yalikavak Otelleri

27 Otelden 1 - 20 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme

Tatilin Adresi Yalıkavak Nerede?


Türkiye’nin her sene gerek yerli gerek yabancı en çok turist ağırlayan kentlerinden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde konumlanan Yalıkavak Ege Denizi’ne olan kıyısı, oldukça lüks marinası, restoran, bar ve gece kulüpleri ile her sene en çok dikkat çeken tatil beldelerinden biri olmuştur. Bu tatil beldesinin tadını çıkarmak isteyenler ilk olarak Yalıkavak otelleri bakarken Bilet Dükkanı olarak en ucuz ve konforlu mekanları sizin için listeledik. 

Bodrum Merkezden Yalıkavak'a Nasıl Gidilir?


Türkiye’nin daha lüks, tabiri caizse sosyetik tatil beldelerinden biri olan Yalıkavak son derece turistik bir kent olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde konumlanması nedeniyle oldukça pratik bir ulaşım ağına sahiptir. Bodrum Merkez’e havayolu veyahut karayolu ile varmış olan yolcularımız Bodrum Merkez’den düzenli aralıklarla kalkan dolmuş/minibüs aracılığıyla, taksiyle veya Bilet Dükkanının sunmuş olduğu bir ayrıcalık olarak Bodrum Merkez araç kiralama hizmetlerinden biri ile kolaylıkla Yalıkavak’a ulaşım sağlayabilirler. Taksi ücretlerinin özellikle yaz sezonunda son derece pahalı olduğunu ve minibüslerin de seyrek aralıklarla kalktığını ziyaretçilerimize hatırlatmak isteriz. Genel olarak ulaşımın sorun teşkil ettiği Bodrum’da daha konforlu, bağımsız ve rahat bir tatil deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçiler Bilet Dükkanı üzerinden en uygun araç kiralama seçeneğini tercih edebilir.

Yalıkavak Tatil Yapılacak Yerler


Ege Denizinin muhteşem suyu, bölgenin yemyeşil doğası ve son derece canlı gece hayatıyla ön plana çıkan Bodrum Yalıkavak, lüksün, kent hayatının doğayla birleştiği oldukça sosyetik bir tatil deneyimi sunmakta. Marinası, hareketli gece kulüpleri, oldukça şık ve lüks restoranları, yürüyüş yolu, kafe ve barları, masmavi denizi ve çevresinde yer alan daha birçok farklı doğal güzellikleri, tarihi güzellikleri ve beldesiyle son derece keyifli, çok yönlü ve konforlu bir tatil olanağı vadeden Bodrum Yalıkavak her sene gerek yerli gerek yabancı pek çok turistin uğrak noktası olmuş ve son derece klasik bir tatil beldesi olarak aklımıza kazınmıştır. Hal böyle olunca her beğeni ve talebe uygun dizayn edilmiş pek çok konaklama tesisi ve otel ile hizmet sunan Yalıkavak misafirlerini beklemekte.

Yalıkavak Her Şey Dahil Oteller


Muhteşem denizi, yemyeşil doğası ve son derece canlı gece hayatıyla her sene çok sayıda turistin uğrak noktası olan Yalıkavak’ta her beğeni ve talebe uygun otel ve konaklama tesisi yer almaktadır. Daha konforlu, planlanmış ve hesaplanabilir bir tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimizin vazgeçilmezi her şey dahil oteller elbette ki bu denli lüks ve konfor anlayışı sunan Yalıkavak’ta da hizmet vermektedir: 

Mandarin Resort Hotel

Son derece lüks ve konforlu bir seçim olarak karşımıza çıkan Mandarın Resort Hotel, 4 yıldızlı bir otel olup palmiye ağaçları ile çevrilidir. Masmavi Ege Denizinin yanı sıra açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu da bulunan otelde şezlong, şemsiye gibi hizmetler yer almaktadır. Bunların yanı sıra ücretsiz otopark, özel balkon, kasa, spa, spor salonu gibi hizmetler de sağlayan otel her şey dahil hizmet vermektedir. 

Golden Age Otel

Deniz kıyısında konumlanan otel her şey dahil hizmet vermektedir. Oldukça pahalı ve lüks bir seçenek olarak karşımıza çıkan otelin kendine ait plajı yer almaktadır. Su parkı, açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanı, spor salonu, özel balkon, kasa, mini bar gibi oldukça yoğun temalı hizmetler sunan otelde süit ve aile odaları da yer almaktadır. Otel 4 yıldızlı kategoridedir.

Yalıkavak Butik Otelleri


Ege Denizinin muhteşem suyu, bölgenin yemyeşil doğası ve son derece canlı gece hayatıyla ön plana çıkan Bodrum Yalıkavak, lüksün, kent hayatının doğayla birleştiği oldukça sosyetik bir tatil deneyimi sunmakta. Marinası, hareketli gece kulüpleri, oldukça şık ve lüks restoranları, yürüyüş yolu, kafe ve barları, masmavi denizi ve çevresinde yer alan daha birçok farklı doğal güzellikleri, tarihi güzellikleri ve beldesiyle son derece keyifli, çok yönlü ve konforlu bir tatil olanağı vaat eden Bodrum Yalıkavak farklı farklı talep ve ihtiyaçlara sahip birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Devasa otellerden ve onların kimi zaman yorucu hale gelen tempolarından uzaklaşmak isteyen ve daha kompakt ve butik bir hizmet almak isteyen ziyaretçilerimiz için Yalıkavak’ta butik oteller de mevcuttur: 

niXie Hotel Beach

Yetişkin oteli olarak karşımıza çıkan niXie Hotel Beach son derece lüks bir tercih olacaktır. Oldukça şık ve modern döşeli odaları, balkonları deniz ve bahçe manzaralı seçenekleri ile son derece keyifli ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Deniz kenarında konumlanan otelin kendine ait plajı yer alıyor olup plajda şezlong, şemsiye gibi hizmetler de sunulmaktadır. Muhteşem Ege Denizinin yanı sıra havuz ve teras havuzu da bulunan otel yetişkin misafirlerimiz için son derece uygun bir seçenektir. Huzur dolu bir tatil için en uygun Yalıkavak otelleri arayanların vazgeçilmezidir. 

Avantgarde Collection Yalıkavak Hotel

Ege’nin masmavi berrak sularının hemen kıyısında konumlanan otel özel kum plajı, iskelesi son derece şık şezlong ve şemsiyeleri ile hizmet vermektedir. Muhteşem deniz deneyiminin yanı sıra havuzda yüzmeyi tercih eden ziyaretçilerimiz için açık havuzu da bulunan otel son derece modern ve lüks döşeli odaları, yemyeşil bahçesi ile hizmet vermektedir. Mavi bayraklı olup otel çevre dostudur.

Yalıkavak 5 Yıldızlı Oteller


Türkiye’nin daha lüks, tabiri caizse sosyetik tatil beldelerinden biri olan Yalıkavak’ta genel olarak tüm oteller oldukça lüks ve konforlu olsa da tescilli bir lüks içinde tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için Yalıkavak’ta 5 yıldızlı oteller de hizmet vermektedir. 

Kempinski Hotel Barbaros Bay

Son derece lüks ve pahalı bir otel olarak karşımıza çıkmaktadır. Denize sıfır konumda bulunan otel kendine özel plajı, plajında havlu, şemsiye, şezlong gibi hizmetleri, özel iskelesi, muhteşem Ege’ye olan kıyısı yanı sıra teras havuzu, açık yüzme havuzu, balkonlu oldukça lüks ve seçimli odaları ile gerçek manada lüks ve doğanın buluştuğu bir tatil deneyimi sunmakta.

Yalıkavak Apart Oteller


Her sene gerek yerli gerek yabancı gerek ünlü gerek rahatına ve lükse düşkün pek çok turist tarafından ziyaret edilen Yalıkavak oldukça şık, pahalı, lüks ve konforlu, tam donanımlı hizmet spektrumunda keyifli tatil deneyimleri sunan birçok otel ve konaklama tesisi ile her sene hizmet vermektedir. Büyük otellerin kalabalığından ve şatafatından sıkılmış, daha şahsına münhasır bir otelde kalarak daha butik ve sakin bir tatil deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçilerimiz için Yalıkavak’ta pek çok apart otel hizmet vermektedir. 

The Losh Bodrum

Oldukça modern ve güzel döşeli odaları ile daha mütevazi ve bütçe dostu bir hizmet veren otelimizde açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, ücretsiz otopark, bar, çay servisi gibi hizmetler sunulmaktadır. Oda kahvaltı hizmet veren otelde evcil hayvan kabul edilmemektedir. Yalıkavak otelleri denildiğinde ev rahatlığında olmasından dolayı ilk akla gelenler arasında yer alır.