Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Balıkesir Uludağ Turizm
Sıkça Sorulan Sorular
Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Balıkesir Uludağ Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Balıkesir Uludağ Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Balıkesir Uludağ Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Ankara AŞTİ Şubesi
AŞTİ Otobüs Terminali, Ankara/Söğütözü

Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında


1932 yılında doğan vizyoner iş adamı Fehmi Şengörenoğlu’nun hayatı, sadece bir kişisel başarı hikayesi değil, aynı zamanda Balıkesir Uludağ Turizm'in temellerini atan bir öyküdür. Fehmi Şengörenoğlu’nun çeşitli meslek gruplarında deneyim kazanmasının ardından, 1958 yılında otobüs yazıhane işletmeciliği alanına adım atması, kariyerinin dönüm noktalarından biridir. Aşan Turizm adı altında 1961 yılında başlattığı otobüs işletmeciliği, Balıkesir - Bandırma hattı üzerindeki seferleriyle başlamış, daha sonra Fiat ve BMC markalı araçları kullanarak Bandırma - İzmir, Balıkesir - İzmir ve Balıkesir - Bursa hatlarını da eklemiştir. Firma, hafta sonları çarşı merkezindeki terminalinden Balıkesir halkına yönelik gezi ve tatil amaçlı günübirlik seferler düzenleyerek hizmet kalitesini artırmıştır, özellikle Erdek kenti için gerçekleştirdiği seferlerle dikkat çekmiştir.

Bilet Dükkanı kampanyalarından faydalanarak Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti alabilir ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm'in hikayesi, 1973 yılına kadar devam eden birlikteliğin, Fehmi Şengörenoğlu’nun kendi yolunu seçme kararıyla sona ermesiyle şekillenmiştir. Firmanın müşteri odaklı çalışma prensibi, insan kaynaklarına verdiği önem, dürüstlük ve iş ahlakını kural haline getirmesi, şirketi sadece bir taşımacılık firması olmaktan öte bir kurum haline getirmiştir. Balıkesir Uludağ Turizm, müşterilerini her daim velinimet olarak kabul ederken, insan kaynağını en önemli sermaye olarak görmüştür. Firma, bünyesinde barındırdığı diğer firmalarla birlikte, 450 çalışanıyla ülkenin ve kentin ekonomisine katkı sağlamıştır.

Balıkesir Uludağ Turizm, sadece bir taşımacılık firması olarak değil, aynı zamanda etik değerlere bağlı, Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurum olarak tanımlanmaktadır. Şirket, iş dünyasındaki varlığını sürdürürken, Fehmi Şengörenoğlu’nun izinde ilerleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Balıkesir Uludağ Otobüs Bileti ile Hangi Şehirlere Gidilir?


Balıkesir Uludağ Turizm, merkezi Balıkesir'de olmasına rağmen Türkiye genelinde geniş bir coğrafyaya seyahat imkanı sunmaktadır. Firmanın başlıca seyahat ettiği iller arasında Bursa, Ankara, İzmir, Çanakkale, İstanbul, Samsun, Manisa, Antalya ve Yozgat gibi önemli şehirler bulunmaktadır. Bu sayede, Balıkesir Uludağ Turizm, yolcularına Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti ile geniş bir destinasyon yelpazesi sunarak ülkenin dört bir yanındaki önemli noktalara ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Şehirlerarası yolculuklarda firma, kendi konaklama tesisine sahip olmasa da kısa mesafe seyahatlerde hızlı ulaşımı desteklemek adına özel bir dinlenme tesisinde mola vermemektedir. Ancak uzun süren şehirlerarası yolculuklarda genel mola bölgelerinde, müşterilerin yeme-içme, ihtiyaç giderme amaçlı molalar verilmektedir. Bu şekilde yolcuların konforu ve ihtiyaçları gözetilerek, uzun yolculuklarda dinlenme molası alabilmelerine olanak tanınmaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, seyahat deneyimini en iyi şekilde sağlamayı amaçlamaktadır. İstanbul otobüs bileti, Balıkesir otobüs bileti gibi biletlerinizi Balıkesir Uludağ Turizm ayrıcalığıyla Bilet Dükkanı üzerinden satın alın, otel ve araç kiralama hizmetlerinden de avantajlı fiyatlara faydalanın.

Uludağ Turizm Balıkesir İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?


Balıkesir ile İstanbul arasındaki otobüs bilet fiyatları yılın çeşitli dönemlerine göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılının Ocak ayında Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti fiyatı 250 ₺ ile 300 ₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı ise bilet tipine ve rezervasyon yapılan tarihe bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Balıkesir Uludağ Turizm Özellikleri


Balıkesir Uludağ Turizm, sefer ağını sürekli genişleten bir firma olarak bilinir. İstanbul, Bursa, Akçay, Balıkesir, Akhisar, Ayvalık, Manisa, Aydın, Marmaris, Muğla ve Bodrum gibi birçok önemli noktaya seyahat etme imkanı sunan firma, 1972 yılında kurulmuş olup, kurucusu Fehmi Şengörenoğlu'nun izinde faaliyet göstermektedir. Yıllar içinde araç filosunu geliştiren Balıkesir Uludağ Turizm, özellikle 2006 yılında Mercedes Travego otobüsleri filosuna dahil ederek büyüme hızını artırmıştır. Şu an itibariyle, 100'ü kendi araçlarından olmak üzere toplamda 140 otobüs ile şehirler arasında yolcu taşıma hizmetini sürdürmektedir.

Geçmişinden aldığı güçle yatırımlarına devam eden firma, müşteri odaklı yaklaşımını koruyarak uzun yıllara dayanan tecrübesini sürdürmektedir. 400'ü aşan çalışanı, yolcuların memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için özveriyle çalışmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm, Türkiye'nin en gelişmiş sefer ağlarından birine sahiptir. İsparta, Gebze, İzmir, Antalya, İstanbul ve Denizli gibi şehir merkezleri ile otobüs terminalleri arasında ücretsiz servis hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Gönen, Isparta, İnegöl, Kırklareli, Küçükkuyu, Havran ve Gebze gibi noktalara da Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti ile seyahat imkânı sağlamaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm, kaliteli hizmeti ve geniş seyahat olanaklarıyla müşterilerine konforlu bir taşıma deneyimi sunmaya devam etmektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm Hizmetleri


Balıkesir Uludağ Turizm, sunduğu çeşitli hizmetler ile seyahat deneyimini daha keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Firmanın müşterilerine sağladığı avantajlardan biri olan "greencard" uygulaması, yolculara indirim, promosyon ve diğer özel fırsatlar sunma imkânı tanır. Bu kart, müşteri hizmetleri aranarak, bilet satış noktalarına gidilerek veya internet sitesi üzerinden kolayca temin edilebilmektedir

Balıkesir Uludağ Turizm, kendi bünyesinde gazete ve dergi yayını yapmasa da Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti ile seyahat eden yolcular için güncel gündeme ait yayınları sağlamak adına özen gösterir. Otobüslerdeki koltukların ön ve arkalarında yer alan okuma alanları, yolcuların seyahatleri boyunca keyifle vakit geçirmelerini sağlar.

Seyahat sırasında sunulan servis hizmetleri de dikkat çekicidir. Yolculara su servisinin ardından çay, kahve, gazlı içecekler ve atıştırmalıklar gibi lezzetli ikramlar sunulmaktadır. Bu sayede seyahat edenlerin enerjilerini korumaları ve keyifli bir yolculuk geçirmeleri hedeflenir.

Firma bünyesindeki otobüslerdeki her koltuğun arkasında bulunan televizyonlar, güncel filmleri izleme, çeşitli müzik seçeneklerinden birini tercih etme ve takip edilmek istenen televizyon kanallarındaki programları izleme imkanı sunar. Bu özellikler, yolculara kişiselleştirilmiş bir seyahat deneyimi sunarak Balıkesir Uludağ Turizm'i tercih etmeleri için bir neden daha oluşturur.