Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Es Turizm
Sıkça Sorulan Sorular
Es Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Es Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Es Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Es Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Es Turizm Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Esenler Şubesi
Altıntepsi Mh. Akpınar Cad. Bayrampaşa/ İstanbul

Es Turizm Hakkında


1983 yılında Kırıkkale'nin dinamik atmosferinde yeşeren Es Turizm, Ahmet Değirmenci önderliğinde kurulmuştur. Özverili bir yerel otobüs firması olarak, Es Turizm başta Ankara - Kırıkkale güzergahında olmak üzere geniş bir sefer ağına sahiptir. İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir, Adana, Mersin, Konya, Gaziantep, Diyarbakır, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Denizli, Şanlıurfa, Çanakkale, Balıkesir gibi Türkiye'nin birçok il ve ilçesine ulaşan seferleriyle dikkat çekmektedir. Ankara otobüs bileti, İstanbul otobüs bileti, Bolu otobüs bileti ve daha birçok destinasyona avantajlı otobüs biletinizi Bilet Dükkanı aracılığıyla Es Turizm'den alabilirsiniz.

Es Turizm'in temel misyonları ise şunlardır:

 • Firma, çalışanlarına ve müşterilerine saygı ve sevgi temelinde yaklaşmayı benimsemiştir, bu da kurum kültürünün karakteristik bir özelliğidir.
 • Çevre ve toplumla olan sorumluluklarının bilinciyle, hizmet anlayışlarını sürdürürler.
 • Bilgi ve teknolojiyi yakından takip ederek, yeni yatırım imkanları ve istihdam alanları yaratarak sürekli bir gelişimi hedeflerler.
 • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına zamanında ve etkili çözümler sunmayı kendilerine ilke edinirler.
 • Es Turizm'in vizyonu ise; kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışlarıyla, çağın gereksinimlerini takip ederek değişime her zaman açık olmak ve müşterilere her zaman en üst düzeyde hizmet sunmaktır.

Konforlu bir yolculuk için Bilet Dükkanı web sitesine ya da mobil uygulamasına gelin, avantajlı Es Turizm otobüs biletlerinden yararlanın. 

Es Turizm Hizmetleri


Es Turizm, seyahat deneyimini zenginleştirmek adına sunduğu özel hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Yolcularına sağladığı konforlu ve modern iç mekan olanaklarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kesintisiz İnternet Bağlantısı: Firmanın tüm otobüslerinde, yolcuların seyahatleri boyunca kesintisiz internet erişimi için en son teknoloji 3G hizmeti sağlanmaktadır.
 • Konforlu Koltuklar: Son model araçlara sahip Es Turizm, tüm otobüslerinde geniş koltuk aralıkları ve son derece konforlu koltuklar sunmaktadır.
 • Kişisel Ekranlar: Her koltukta bulunan koltuk arkası ekranlar, yolculara keyifli bir seyahat deneyimi sunmaktadır.
 • USB Bağlantı Noktaları: Koltuk arkası ekranlarda yer alan USB girişleri, yolcuların kişisel cihazlarını bağlayarak seyahatlerini daha keyifli hale getirmelerine olanak tanır.
 • Okuma Lambaları: Her koltukta bulunan özel okuma lambaları, yolcuların seyahat esnasında kitap veya dergi okuma keyfini arttırır.
 • Ücretsiz Kulaklık Hizmeti: Seyahat öncesi firma, tüm yolcularına ücretsiz kişiye özel kulaklık dağıtarak daha özel bir ses deneyimi sunmaktadır.
 • Priz Girişleri: Es Turizm'in tüm koltuklarında 220 volt priz girişleri bulunarak yolcuların seyahat süresince elektronik cihazlarını sorunsuz bir şekilde kullanmalarına imkan tanır.
 • Yiyecek İçecek Hizmeti: Firmanın seyahat boyunca sunulan çeşitli ve kaliteli yiyecek içecek ikramları, yolculara konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır.

Es Turizm Seferleri


Es Turizm, özellikle Kırıkkale-Ankara hattında uzun yıllardır seyahat hizmeti sunarak bölge halkına değerli bir ulaşım alternatifi sağlamaktadır. Hızlı ve etkili bir şekilde bu güzergahı aşan firma, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir. Kırıkkale'den Ankara'ya veya bu iki nokta arasında gerçekleşen seyahatlerde, sadece 1,5 saat gibi kısa bir sürede destinasyona ulaşma avantajı sunarak özellikle iş yoğunluğu yaşayan müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır.

Es Turizm Otobüs Özellikleri


Es Turizm, Kırıkkale'nin özgün bir otobüs firması olarak, 20 adetlik bir otobüs filosuna ev sahipliği yapmaktadır ve bu araçların ortalama yaşı 5 yıldır. Filoda bulunan otobüsler, Travego, Neoplan Tourliner ve Neoplan Starliner gibi kaliteli markalardan seçilmiştir.