Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Esadaş Turizm
Sıkça Sorulan Sorular
Esadaş Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Esadaş Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Esadaş Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Esadaş Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Esadaş Turizm Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
İstanbul Alibeyköy Şubesi
Güzeltepe mah. F.S.M. Bul.yeni baraj yolu No:7/1

Türkiye’nin dört bir yanı ve Doğu Anadolu bölgeleri şehirleri arasında karşılıklı yapılan otobüs yolculuklarında önde gelen firmalardan biri olan Esadaş Turizm Bilet Dükkanı web sayfasında seni bekliyor. Hemen en uygun fiyatlara rezervasyonunu tamamla, Esadaş Turizm hakkında hazırladığımız bu içeriğe göz atmadan seyahatine başlama!

Esadaş Turizm Hakkında


1983 yılında Erzurum’da kurulan şehirlerarası otobüs firması Esadaş Turizm başta Erzurum ve çevre Doğu Anadolu illeri arasında yolcu taşımacılığı yapmak için kurulmuş olsa da 42 sene boyunca giderek büyümüş ve günümüzde “Türkiye’nin her yerinde” sloganıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Kara yolu taşımacılığı sektöründe kendini uzun yıllar önce kanıtlamış Esadaş Turizm Erzurum şehir merkezinde yine kendi adıyla açtığı bir otel ve konaklama tesisine de sahip. 
0850 309 00 25 numaralı çağrı merkezinden, www.esadas.com resmi internet adresinden ve iPhone ve Android cihazlara indirebileceğin Esadaş Mobil uygulamasından Esadaş Turizm otobüs bileti alabilir ve biletinle ilgili diğer işlemleri tamamlayabilirsin. 

Uçak bileti, otel, araç kiralama ve transfer işlemlerinin yanında geçtiğimiz aylarda otobüs bileti satışına da başlayan Bilet Dükkanı web sayfası Esadaş Turizm ile yapacağın yolculuklarda da yanında! Bilet Dükkanı’nın sağladığı imkan, kampanya ve kupon kodlarından faydalanarak en uygun fiyatlı Esadaş Turizm otobüs biletini alabilir ve seyahatine gönül rahatlığıyla başlayabilirsin.

Esadaş Turizm Hizmetleri


Esadaş Turizm misafirlerin satın aldıkları bilette onlara esneklik sunuyor. Bilet satın alma ve rezervasyon yapma işlemleri dışında rezervasyon iptali, rezervasyonu bağlama, açık bileti sefere alma ve bileti açığa alma gibi işlemleri de Esadaş Turizm resmi web sitesinden kolay bir şekilde yapabilirsin. Anlık hava durumu, yol durumu ve iki destinasyon arasındaki mesafeyi hesaplama gibi hizmetleri de web sitesinde barındıran firma “yolcum nerede” uygulamasıyla otobüsünüzün nerede olduğunu detaylarıyla görebilme imkanı sağlıyor. 

Sonraki yolculuklarında daha uygun fiyatlara ulaşım sağlamak istiyorsan sen de Esadaş Turizm’e üye olabilir, yolculuk yaparak puan biriktirebilir ve bu biriken puanları sonraki yolculuklarında kullanarak daha uygun fiyatlara seyahat edebilirsin.

Esadaş Turizm Seferleri


En çok tercih edilen ve en güncel Esadaş Turizm seferlerini Bilet Dükkanı’nda bulabilirsin. Esadaş Turizm ile İstanbul Erzurum otobüs bileti, Erzurum İstanbul otobüs bileti, Ankara Erzurum otobüs bileti, Erzurum Ankara otobüs bileti, İzmir Erzurum otobüs bileti, Erzurum İzmir otobüs bileti, İstanbul Erzincan otobüs bileti, İstanbul Amasya otobüs bileti, Amasya İstanbul otobüs bileti, Sivas Kayseri otobüs bileti, Ankara Afyon otobüs bileti, Bursa Ankara otobüs bileti, Antalya Konya otobüs bileti, Afyon Ankara otobüs bileti, İzmir Ankara otobüs bileti, İstanbul Ardahan otobüs bileti, Erzurum Konya otobüs bileti, Erzurum Eskişehir otobüs bileti, Merzifon Erzurum otobüs bileti, Erzurum Antalya otobüs bileti, Bursa Erzurum otobüs bileti, Yozgat Erzurum otobüs bileti, Erzurum Kayseri otobüs bileti, Kırıkkale Erzurum otobüs bileti, Düzce Erzurum otobüs bileti, Konya Erzurum otobüs bileti, İzmit Erzurum otobüs bileti, Gümüşhacıköy Erzurum otobüs bileti, Nevşehir Erzurum otobüs bileti, Erzurum Burdur otobüs bileti ve Bolu Erzurum otobüs bileti satın alabilirsin.

Esadaş Turizm Otobüs Özellikleri


2+1 oturma düzenine sahip ve son teknoloji ile donatılmış araç filosuyla Esadaş Turizm 24 saat boyunca açık büfe yiyecek ve içecek servisi, ücretsiz kablosuz internet hizmeti, koltuk arkası ekranlarda oyun oynama, müzik dinleme, uydu TV kanalları seyretme, USB girişiyle elektronik cihazları şarj etme gibi hizmetler sunuyor. Koltuk arkası ekranlarda kendi kulaklığıyla müziğini dinlemek isteyenler ince uçlu kulaklıklarını takabilir.