Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Mersin Nur Turizm

Mersin Nur Turizm En Ucuz Otobüs Seferleri

Sıkça Sorulan Sorular
Mersin Nur Turizm otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Mersin Nur Turizm otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Mersin Nur Turizm'de içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Mersin Nur Turizm rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Mersin Nur Turizm Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Antalya Kepez Şubesi
Yeni Doğan, Şehiter Arası Oto Terminali C2-13, 07090 Kepez/Antalya

Mersin Nur Turizm Hakkında


Mersin Nur Turizm, 1976 yılında Mersin merkezli olarak kurulmuştur. Firmanın kurucusu Ahmet Nur liderliğinde, yolcuların kalite beklentilerine karşılık veren firma büyük bir başarıya imza atmıştır. Müşteri memnuniyetine odaklanan Mersin Nur Turizm, profesyonel hizmetleriyle yolcularına en iyi deneyimi sunmayı amaçlar. Şirket, Mersin ve çevresinde başladığı yolcu taşımacılığı hizmetini kısa sürede Türkiye'nin farklı bölgelerine genişletmiştir. 84 farklı durağa ulaşan firma, kapsamlı hizmetleriyle dikkat çekmektedir. Aile kökenli olan firma, geçmişten gelen tecrübeyi modern yaklaşımlarla birleştirerek müşterilerine yüksek standartlar sunmaktadır. Mersin Nur Turizm, yolcuların kaliteli hizmetlerden faydalanmasını sağlarken aynı zamanda personel kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler. Güler yüzlü personeliyle, şirketin hizmet standartları en yüksek seviyeye taşınır. Ayrıca, Mersin Nur Turizm'in sunduğu ekonomik çözümler de müşterilere avantaj sağlamaktadır.

Mersin Nur Turizm Hizmetleri


Şirket sunduğu hizmette güvenli ve konforlu yolculuk ilkesini benimsenmiştir. Sınırsız güleryüz, son teknoloji ve anlayışlı personel ile çalışan Mersin Nur Turizm, yolcu taşımacılığında hizmeti en iyi otobüslerle, en konforlu şekilde gerçekleşiyor.
Mersin Nur Turizm yolcularına puan toplayarak bedava bilet almasını sağlar. Bunun için acentelerden bilet alırken kimlik numaranız ya da telefon numaranız üzerinden üyelik oluşturmanız yeterli. Dilerseniz direkt olarak yolcu kartı ile bir sonraki biletinizi bedava almak üzere puan biriktirebilirsiniz. Belirlenmiş olan puanın tamamlanması durumunda, anında bedava bilet hakkı kazanacaksınız. Yaptığınız yolculuklarda kimlik numarası – telefon numarası gibi bilgilerin verilmesine dikkat edin. Yolculuk öncesinde tüm haklarınızın saklı tutulduğu bir yolculuk yapacaksınız. Bilet aldıktan sonra iptal etme, seferi değiştirme gibi haklar size sunuluyor. Yolculuk öncesinde bavulunuz muavin tarafından teslim alınarak, yolculuk bitiminde ise güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Konaklama tesisleri olarak firmanın yönetimini üstlendiği bir tesis yok. Bunun yanında yapılan yolculuklarda elbette konaklama tesislerinde duruluyor. Seçilen konaklama tesislerinin mümkün olduğunca hijyenik ve kaliteli olmasına dikkat ediliyor. Mersin Nur Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri belirlenerek, güzergaha göre değerlendiriliyor. Genel olarak konaklama tesislerinin hangisinde durulacağına karar veriliyor. Örnek olarak aşağıda turizm şirketi tarafından tercih edilen konaklama tesisleri verilmiştir.

Mersin Nur Turizm Seferleri


Mersin ve çevresinde yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye başlayan firma, kısa sürede Türkiye'nin çeşitli bölgelerine hizmet sunmaya başladı. Firma, 84 farklı durağa ulaşarak geniş kapsamlı hizmetler sunduğunu açıkça gösteriyor. Aile kökenli bir firma olan şirket, geçmişten gelen deneyimi modern yaklaşımlarla bir araya getirerek müşterilerine yüksek standartlar sunmaktadır. İşte en popüler Mersin Nur Turizm Seferleri listesi…

 • İstanbul - Ankara 
 • Ankara - İstanbul 
 • Adana - Ankara 
 • Mersin - Ankara 
 • Adana - İstanbul 
 • Ankara - Bursa 
 • Ankara - Mersin 
 • Ankara - Adana 
 • Mersin - İstanbul 
 • İstanbul - Mersin 
 • Adana - Gaziantep
 • Ankara - Aksaray 
 • Bursa - Ankara 
 • İstanbul - Adana 
 • Aksaray - Ankara 
 • Gaziantep - Mersin 
 • Adana - Kahramanmaraş 
 • Ankara - Eskişehir 
 • Eskişehir - Ankara 

 

Mersin Nur Turizm ayrıcalığıyla Ankara Eskişehir otobüs bileti, İstanbul Adana otobüs bileti, Mersin Ankara otobüs bileti gibi biletlerinizi satın almak isterseniz, Bilet Dükkanı'nı ziyaret edebilir, kampanyaları yakından takip edebilirsiniz.


Mersin Nur Turizm Otobüs Özellikleri

Şirket otobüs filosu yer alan araçların tamamı için aynı teknolojik yeterliliğin olmasına, güvenliğin sağlanmış olduğu araçlarına olmasına dikkat ediyor. Bunun sayesinde, yolculuk yaparken hem güvenli hem de konforlu şekilde zaman geçireceksiniz. Ulaşımın sağlanması için kendine ait olan araçların düzenli olarak kontrollerinin yapılmasını sağlayan firma, yolcuların memnuniyetini arttırarak hizmet veriyor.

Türkiye'nin çeşitli önemli şehirlerine düzenlenen seferler kapsamında hizmet sunan firma, sektörde öncü konumuna yükselmiştir. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip geniş araç filosu sayesinde yolculuk deneyimini farklı bir boyuta taşırken yolcuların ihtiyaçlarına da yanıt verir. Bu bağlamda, TV, internet ve 220 volt priz gibi alternatifler sunularak yolcuların en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alır.