Nilüfer Otobüs Bileti

Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Nilüfer

Nilüfer Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Esenler Otogar Şubesi
Altıntepsi, Esenler Otogarı peron no :105, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Nilüfer Turizm Hakkında


Türkiye’nin en köklü şehirlerarası otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm Bursa merkezli bir şirkettir. Bursa ve çevresine düzenlenen otobüs seferleri sonraki yıllarda giderek genişletilmiş ve firma ülke çapında diğer destinasyonlara da sefer düzenlemeye başlamıştır. Bugün Bursa dışında Marmara, İç Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerindeki şehir ve ilçelere hizmet veren Nilüfer Turizm donanımlı ve güler yüzlü personeliyle, müşteriyi öncelikli bir yere koyan ekibiyle ve insan kaynaklarıyla ülkenin önde gelen şehirlerarası kara yolu yolcu taşımacılığı yapan şirketlerinden biridir. Şirket bünyesinde çalışan bütün personellere iletişim, beden dili, yolcu odaklı hizmet, iş güvenliği, liderlik, yönetim becerileri ve iş – hizmet kalitesi gibi alanlarda eğitim veren Nilüfer Turizm sektörde kapsayıcı hizmet veren firmalardan biri haline gelmiştir. 

Bilet Dükkanı aracılığıyla Nilüfer Turizm online otobüs bileti satın almak istiyorsanız hemen şu an web sitemizden biletinizi alabilir, ayrıca diğer otobüs firmalarının aynı güzergâhtaki bilet fiyatlarını karşılaştırma imkanı elde edebilirsiniz. Bunun yanında Bursa otelleri ve araç kiralama gibi hizmetleri de inceleyebilirsiniz. 

Nilüfer Turizm Hizmetleri


Nilüfer Turizm online otobüs bileti satın aldığınız resmi web sitesi üzerinden ya da 0850 222 00 99 numaralı müşteri hizmetleri hattından bilet iptal, değişiklik ve açığa alma gibi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Otobüsünüzün kalkış saatinden iki saat öncesine kadar Nilüfer Turizm otobüs bileti değiştirebilir ya da erteleyebilirsiniz. Ayrıca Türkiye çapında tanınan otobüs firmalarının uyguladığı bir sistem olan şehir içi ücretsiz servisler Nilüfer Turizm’de de mevcut. 

Şu an için yalnızca İstanbul’da hizmet veren şehir içi ücretsiz servisler ile otogarlardan Harem – Üsküdar, Şehremini, Kadıköy, Beşiktaş, Ümraniye, Taksim, Şişli – Mecidiyeköy, Büyükçekmece, Kavacık, Sefaköy, Beşyüzevler, Beylikdüzü, Pendik, Avcılar, Bostancı, Zeytinburnu, 4. Levent, Göztepe, Bakırköy, Cevizli ve Maltepe’ye karşılıklı olarak seferler yapılıyor. Kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlarla seyahat etmek istiyorsanız minik dostlarınız kutularında ve bagaj bölümünde size eşlik edebilirler.

Nilüfer Turizm Seferleri


Nilüfer Turizm otobüs bileti ile bugün Türkiye’nin yüzlerce noktasına şehirlerarası otobüs seyahati yapabilirsiniz. Nilüfer Turizm otobüs bileti ile seyahat edenler arasında en popüler destinasyonları şu şekilde sıralayabiliriz: 

İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Denizli, Afyon, Aydın..

Nilüfer Turizm Otobüs Özellikleri


Nilüfer Turizm otobüs bileti satın alan yolcular seyahatlerini 2+1 oturma düzeniyle tasarlanmış otobüslerde geçirmektedir. Bu sayede tanımadığınız yolcularla yan yana oturmamış olursunuz. Bazı Nilüfer Turizm otobüslerinde ücretsiz kablosuz internet mevcut. Tüm otobüslerde koltuk arkası ekranda USB girişi, uydu TV, oyun ve film içerikleri bulunuyor.