Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Öz Elbistan Seyahat
Sıkça Sorulan Sorular
Öz Elbistan Seyahat otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Öz Elbistan Seyahat otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Öz Elbistan Seyaht'te içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Öz Elbistan Seyahat rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Öz Elbistan Seyahat Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Antalya Manavgat Şubesi
Sorgun Blv. Yeni Otogar No: 8 Manavgat

Öz Elbistan Hakkında


1970 yılında coşku dolu bir heyecanla kurulan firma, başlangıçta "Elbistanlılar Seyahat" adını taşımaktaydı. Her yıl yepyeni modeller ve rotalarla büyüyen şirket, zaman içinde araç filosunu genişleterek hizmet anlayışını da değiştirmiştir.

"Elbistanlılar Seyahat" firması, büyüdükçe daha iyi hizmet sunma çabası içinde olduğunu belirtmektedir. Sonrasında firma ismi "Öz Elbistan Seyahat" olarak değişmiştir ve marka, yeni adıyla yeni bir döneme adım atmıştır. Ardından araç filosu, karayolu ağıyla daha da genişleyerek ülkenin dört bir yanına ulaşabilir hale gelmiştir. Firmanın kurucuları ve tüm ekibi, üst düzey teknoloji ve ideal hizmet anlayışını vatandaşlara sunma konusunda bir misyon üstlenmiş durumdadır. Planladıkları yeni hedefleri de sizlere sunmaya devam eder.

Bilet Dükkanı’nın avantajlı kampanyaları ile Öz Elbistan otobüs bileti alabilir, hem rahat hem de ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. Öz Elbistan Seyahat ayrıcalığıyla Kahramanmaraş otobüs bileti, Antalya otobüs bileti ve daha birçok destinasyon için biletinizi Bilet Dükkanı üzerinden alabilir, otel ve araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Öz Elbistan Hizmetleri


Öz Elbistan Seyahat, müşterilerine kaliteli, güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Firmanın motivasyonu, güler yüzlü personel ile çalışarak müşterilere yolculuk boyunca samimi bir hizmet sunmaktadır. Alakadar personel, seyahat sırasında müşterilere sıcak-soğuk içecek ve tatlı-tuzlu yiyecek ikramında bulunmaktadır.

Firmanın otobüsleri, kablosuz internet ve kişiye özel televizyonlar gibi modern özelliklerle donatılmıştır, bu da otobüs yolculuğunu daha keyifli hale getirmektedir. Ergonomik koltuklar, yolcuların rahat etmesini sağlarken, firma uyumak isteyen müşterilere yastık ve battaniye sunmaktadır. Otobüs içindeki havalandırma sistemi sayesinde temiz hava sürekli olarak sağlanmakta, klimalar ise ideal sıcaklığı korumaktadır.

Seyahat sırasında verilen molalarda, müşterilerin dinlenmesi için en iyi tesisler tercih edilmekte olup, müşterilerin rahatlığını ön planda tutmaktadır. Seyahat için sürekli güncellenen Bilet Dükkanı internet sitesinden kolayca bilet alabilir, kredi kartınızla ödeme yapabilir ve seyahat detaylarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir seyahat iptali durumunda biletinizi yine bu site üzerinden rahatlıkla iptal edebilirsiniz.

Öz Elbistan Seferleri


1970 yılında kurulan ve günümüzde filosundaki 27 son model araç ile faaliyet gösteren Öz Elbistan Seyahat, geniş hizmet ağıyla müşterilerine kaliteli bir ulaşım deneyimi sunmaktadır. Şirket, Türkiye'nin önemli şehirleri arasında Adana, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya ve Gaziantep gibi destinasyonlara seferler düzenlemektedir.

Öz Elbistan Seyahat'in biletlerine Bilet Dükkanı üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Firmanın geniş seyahat ağından yararlanarak, güvenli ve konforlu bir yolculuk için Bilet Dükkanı platformunun sunduğu imkanları değerlendirebilirsiniz.

Öz Elbistan Otobüs Özellikleri


Öz Elbistan Turizm, sektöründe öne çıkan bir firma olarak dikkat çekmektedir ve büyük bir araç filosuna sahiptir. Firmanın geniş araç filosu, özellikle çevre bölgelere sunduğu hizmetlerde ve ülkenin dört bir yanına gerçekleştirdiği seyahat seferlerinde önemli bir avantaj sağlamaktadır. Firmanın önceliği, yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktır. Bu amaçla araç filosunda yapılan önemli değişikliklerle birlikte seyahat standartlarını yükseltmiştir. Öz Elbistan Turizm'in web sitesini ziyaret ederek geniş araç filosunu detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Firmanın sunduğu hizmetler ve kaliteli araçları ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.