Geyikli Otelleri

En İyi Geyikli Otelleri

3 Otelden 1 - 3 arası gösteriliyor
Bölge
Değerlendirme
Otel Puan

Çanakkale'nin Tatil Merkezi Geyikli'ye Nasıl Gidilir?


Çanakkale’de yer alan Geyikli beldesi Ezine ilçesi bağlı küçük ve şirin bir yerdir. Ezine ilçe merkezine 8,5 km’lik mesafede yer alan Geyikli, özellikle Bozcaada’ya gitmek isteyenlerin en son uğradığı bir durak olmasının yanı sıra köklü tarihi ile iç içe olan sokakları ve sakin sahil şeridiyle birçok yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir. Geyikli’ye gitmek isteyen ziyaretçiler için ise birçok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Çanakkale’ye 94 km uzaklıkta bulunan Geyikli’ye Çanakkale’den gitmek isteyenler için Çanakkale Otogarı’ndan hareket eden farklı şirketlerin otobüsleri bulunmaktadır. Otobüs kullanmak istemeyenler için ise minibüsler de her saat hareket etmektedir.

Havayolu ile Geyikli’ye ulaşmak isteyenler için ise İstanbul ve Ankara’dan farklı havayolu şirketlerinin il merkezindeki havalimanına düzenlemekte olduğu seferler bulunmaktadır. Havalimanı’na geldikten sonra taksi, özel transfer araçları ve araç kiralama gibi ulaşım alternatiflerinden birini tercih ederek rahat bir şekilde Geyikli’ye ulaşabilirsiniz.

İzmir’den kendi aracı ile gelmek isteyen ziyaretçiler ise yaklaşık 325 km gibi bir mesafeyi aştıktan sonra toplamda 3 saatlik bir yolculuk sonunda Geyikli’ye ulaşabilmektedir. Sahil şeridini takip ederek geçireceğiniz bu seyahat kesinlikle çok keyifli olacaktır.

Bu ulaşım alternatifleri haricinde denizyolunu kullanmak isteyen ziyaretçiler için herhangi bir hizmet vermekte olan feribot seferi bulunmaktadır. Yine de kendi tekneniz ile de Geyikli’ye dilediğiniz gibi erişebilirsiniz. Geyikli'de gezilecek yerler ve Geyikli otelleri ile ilgili detaylı bilgiye Bilet Dükkanı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geyikli'ye Nerede Tatil Yapılır?


Yaklaşık 2000 yıl gibi bir geçmişe haiz olan Geyikli’de tarihi eserlerin yanı sıra görülmesi gereken sayısız doğal güzellik de mevcuttur. Son dönemde ‘’Eyvah Eyvah’’ filminin bu mekanda çekilmesi ile ayrı bir popülariteye kavuşan beldenin en büyük ziyaret sebeplerinden biri de Bozcaada’ya giden ziyaretçilerin rotalarında yer almasıdır. Uzun bir sahil şeridine sahip olan Geyikli’nin güzel plajları özellikle yaz turizmi konusunda bölgeyi turistik bir cazibe merkezi haline getirmektedir. Geyikli otelleri, ziyaretçilerine tarihle iç içe konaklardan modern dizayn edilmiş butik otellere kadar farklı konaklama imkanları sunmaktadır. Geyikli’de geçireceğiniz tatilde nereleri gezebilirsiniz ve neler yapabilirsiniz soruların cevap niteliğindeki listemize bakabilirsiniz.

Deve Güreşleri Etkinliği: Her yılın Aralık ayında düzenlenen bu geleneksel festival, bölgede yer alan eski askeri meydan olan festival merkezinde sayıları 100’ü aşkın devenin katılımı eşliğinde düzenlenmektedir.

Pembe Göl: Alexandra Troas Antik Kenti’nin de bir parçası olan göl, yılın belli zamanlarında pembe rengine dönüşmektedir. Dünyada yalnızca 8 tane bu özelliğe sahip olan göl bulunmaktadır. Bu da Pembe Gölü, diğer adıyla Dalyan Kalp Gölü’nü, ender bir doğal güzellik haline getirmektedir.

Antigonos Monophtalmos Antik Kenti: Eski İstanbul olarak da bilinen antik kent, Geyikli İskelesi’ne yaklaşık 3 km mesafede bulunmaktadır. Kuruluş tarihi M.Ö. 310 yılına dayanan antik kentin kurucusu ise namı değer Tek Gözlü Antigonos’tur.

Mavi Bayraklı Plajlar: Dalgasız ve sığ plajlara ev sahipliği yapan Geyikli’de, 2016 yılından beri sürekli olarak denetlenen plajlar mavi bayraklı olma özelliğine sahiptir. Kumu ve suyu ayrı güzel olan Geyikli plajlarında sevdiklerinizle sakin ve keyifli bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

Geyikli Her Şey Dahil Oteller


Her şey dahil oteller, bünyesindeki çeşitli imkanları misafirlerine ücretsiz bir şekilde sunmasından dolayı özellikle herhangi bir ekstra masraf ile uğraşmak istemeyen ziyaretçilerin sıklıkla tercih ettiği tesislerden olmaktadır.

Helen Troya Hotel Geyikli: Geniş ve konforlu olmak üzere toplamda 40 odası ile misafirlerine konaklama hizmeti sunan otel, restoran, bar ve havuz gibi imkanlar ile de herhangi bir noksanı olmayan bir tatil imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda hayvan dostu olan tesise evcil hayvanınızı da dilediğiniz gibi getirebilir ve birlikte keyifli bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bunun yanında bir iş seyahati düşünen ziyaretçiler için ise otelde maksimum 30 kişiye kadar toplantı yapabileceğiniz bir toplantı odası da bulunmaktadır.

Geyikli Balayı Otelleri


Sakin ve huzur dolu bir sahil beldesi olan Geyikli, özellikle baş başa kalmak isteyen ve mahremiyetini keyifli bir şekilde yaşamak isteyen çiftlerin balayı için tercih edebileceği güzide mekanlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilet Dükkanı üzerinden Geyikli’de yer alan balayı otellerinin nerede olduğunu, ne tarz hizmetler sağladığını, seçeceğiniz tarihlerde uygun oda olup olmadığını ve daha nice bilgiyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun yanında seçeceğiniz otel için gerekli rezervasyon işlemlerini de yine Bilet Dükkanı’nı kullanarak kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Odunluk Taş Konak Otel: Keyifli bir tatil imkanını ziyaretçileriyle buluşturmayı kendine vizyon edinen otel, faaliyetlerine 2010 yılından beridir devam etmektedir. Doğal taşlarla örülü bir yapıya sahip olan tesis size doğal bir atmosfer içinde konaklama imkanı sunarken, sadece 100 metre ötesinde yer alan denizinde ise dilediğiniz gibi keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle huzurlu ve stresten uzak bir tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir tesis olmaktadır.

Alexandria Troas Termal Hotel: Tesiste yer alan 60 odası ile eski tarihlerden günümüze kadar gelen şifalı termal suları ile misafirlerin sıklıkla tercih etmekte olduğu konaklama alternatiflerinden biridir. Bünyesinde hizmet vermekte olan fizyoterapist ile de fizyoterapi ve rehabilitasyon programları ile de balayı tatilinizde sevdiğiniz ile bir arınma yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Geyikli Butik Oteller


Daha samimi bir ortam isteyenlerin genellikle aile işletmesi olarak hizmet vermekte olan butik otelleri seçmesinin yanı sıra uygun bütçeli bir tatil fırsatı da sunan bu tesisler, Geyikli’de de hizmet vermektedir. Bilet Dükkanı üzerinden Geyikli butik otellerinin hangi konumda yer aldığını, seçeceğiniz konaklama tarihlerine bağlı olarak günlük fiyatlarının ne kadar olduğunu ve daha birçok bilgiye rahatlıkla erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra konaklamanız öncesinde gerekli olan rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmek için de yine Bilet Dükkanı’nı kullanarak rahatlıkla tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Geyikli Denize Sıfır Oteller


Geyikli’de yer alan mavi bayraklı plajlar ve geniş sahil şeridi, birçok konaklama tesisine yakın olmasının yanı sıra tesislerin denize sıfır olarak konumlanmasına da büyük bir zemin hazırlamaktadır. Yaz turizminin vazgeçilmez konaklama tercihlerinden biri olan denize sıfır otellerin Geyikli’de hangileri olduğunu keşfetmek için Bilet Dükkanı sitesini kullanarak rahatlıkla tüm bilgilere erişebilir ve rezervasyon işlemlerini halledebilirsiniz.

Troas Beach Hotel: Kendine özel mavi bayraklı geniş plajı ile Bozcaada’nın tam karşı kıyısında yer alan bu tesis, size denizin ve adanın harmanlandığı muhteşem bir manzaranın yanı sıra havuz, spor aletleri ve çeşitli faaliyetleri yapabileceğiniz birçok imkana haiz bir tesis olma fırsatını sunmaktadır.

Geyikli otelleri, Geyikli 5 yıldızlı otelleri, Geyikli denize sıfır oteller ve daha birçok alternatif için Bilet Dükkanı üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. İndirim ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirmek yeterli olacaktır.