Otogar Bilgileri

Otogar Adres Telefon
Düzce Otogarı
Azmimilli Mahallesi, 465. Sk. No:11, 81020 Düzce Merkez/Düzce

Haritada Otogar

Sıkça Sorulan Sorular
Düzce Otobüs Terminali Azmimilli'de yer alır.
Düzce Otogarı'nda; Ali Osman Ulusoy, Star Diyarbakır ve Efetur başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması hizmet verir.

Düzce Otogarı Hakkında


Bolu’nun bir ilçesiyken 1999 yılında Bolu’dan ayrılarak şehir statüsü kazanmış olan Düzce’de şehrin yeni ihtiyaçlarına bağlı olarak bir otogar ihtiyacı doğmuştur. 98 depremiyle bölgenin yerle bir olmasından sonra hızlı atılımlar yaparak gelişmeye başlayan Düzce, Ankara ve İstanbul’a yakın olması sebebiyle de konumu itibariyle büyük öneme sahip olduğu için çok sayıda şehirlerarası otobüs Düzce Otogarı’nda mola veriyor. 2015 yılında yeni binasına geçen Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin içerisinde kafe, restoran, market, gişe, yazıhane ve eczane yer alıyor. Karadeniz bölgesinin en yeni şehirlerarası otobüs terminallerinden birine sahip olan Düzce’ye bir seyahat planlıyorsanız pek çok gezginin yaptığı gibi siz de Bilet Dükkanı üzerinden en uygun fiyatlara Düzce Otogarı otobüs bileti satın alabilir, yine sitemizde yayınlanan Düzce hakkında yazılmış içeriklere göz atarak şehir hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy, Özlem Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Efe Tur, Kale Seyahat, Isparta Petrol Turizm ve Düzce Güven Seyahat otobüsleri düzenli olarak Düzce Otogarı’ndan sefer yapmaktadır

Düzce Otogarı’na Nasıl Gidilir?


Bir süre öncesine kadar Düzce Otogarı’na hizmet veren farklı şehirlerarası otobüs firmalarının şehir içi ücretsiz servisler mevcuttu, bu sayede Düzce şehir merkezinden servise binerek otogara ulaşabiliyordunuz, artık hemen hemen tüm firmaların bu hizmeti kaldırdığını hatırlatmakta fayda var. Eğer bütçeyle seyahat eden Düzce Otogarı otobüs bileti sahipleri varsa, şehir merkezinin pek çok farklı noktasından geçen 2 numaralı Dereliköy otobüsüne binerek Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirler. Dilerseniz şehir merkezinden taksiye binerek de otogara ulaşabilir ya da Bilet Dükkanı web sitesini ziyaret ederek Düzce araç kiralama ya da özel transfer işlemlerinden en uygun fiyatlara faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Düzce otelleri sayfasını ziyaret ederek, erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Düzce Otogarı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım


Düzce Otogarı’na nasıl gidilir alt başlığında tarif edildiği gibi, Düzce otobüs bileti ile şehre vardıktan sonra Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine gitmek için yine aynı ulaşım yöntemlerinden faydalanmanız gerekiyor. 2 numaralı Dereliköy otobüsüne binebilir, taksi tutabilir, araç kiralayabilir ya da özel transfer araç arayabilirsiniz. Eğer Bilet Dükkanı internet sayfası aracılığıyla araç kiralama işlemlerinize devam etmek istiyorsanız indirim ve imkanlarımızdan faydalanarak bütçe ve beklentilerinize en uygun aracı kiralayabilir, Düzce seyahatinize ulaşım problemi yaşamadan gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

Düzce Otogarı Otobüs Bileti Ne Kadar?


Düzce Otogarı otobüs bileti fiyatları Düzce’ye hangi şehirden geleceğinize göre değişiklik gösterecektir. Zam gelmedikçe yılın her dönemi ve her saati sabit fiyatlara sahip olan Düzce Otogarı otobüs bileti İstanbul’dan Düzce’ye gelenler için 2023 yılı itibariyle 270 Türk Lirası, Ankara çıkışlı olacak şekilde bilet satın alanlar için 210 Türk Lirası, İzmir’den 650 Türk Lirası, Bursa’dan 460 Türk Lirası, Adana’dan 600 Türk Lirası, Samsun’dan 450 Türk Lirası, Van’dan 1000 Türk Lirası ve Bolu’dan 150 Türk Lirası tutmaktadır. Düzce Otogarı otobüs bileti fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için hemen şimdi siz de Bilet Dükkanı internet sitesinden Düzce Otogarı otobüs bileti araştırmanızı yaparak en uygun fiyatlara biletinizi satın alabilir, bu sayede farklı otobüs firmalarına ait Düzce otobüs seferlerinin saat ve fiyatlarını tek bir sayfada karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz.

Düzce Otogarı İletişim Bilgileri


Azmimilli mevkii sınırları içinde yer alan Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali 465. Sokak, No: 11, 81020 posta kodlu adreste konumlanmıştır. Düzce Merkez’de yer alan Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali ile ilgili herhangi bir sorunuz var ve direkt olarak otogara ulaşmak istiyorsanız otogarın resmi telefon numarası olan 0380 523 39 33’ü arayabilirsiniz.

Düzce’de Gezilmesi Gereken 5 Yer


Bugünkü nüfusu 400.000’e yaklaşan Düzce Bolu, Zonguldak ve Sakarya illerine komşu olmasıyla Batı Karadeniz’in en güzel ve yeşil alana sahip bölgelerinden biri. İstanbul ve Ankara gibi yakın metropollerden Düzce’ye hafta sonu kaçamağı için gelmeyi planlayan tatil severlerin Düzce Otogarı otobüs bileti satın aldıktan sonra şehre geldiklerinde gezmelerini tavsiye ettiğimiz 5 yer aşağıdaki gibidir: 

 1. Melen Çayı

  Efteni Gölü sınırında Küçük Melen Çayı ve Büyük Melen Çayı olmak üzere iki farklı kısma ayrılan Melen Çayı, Düzce’nin Yığılca ilçesinden akmaya başlayarak Karadeniz’e dökülüyor. Kilometrelerce uzunluğa sahip Melen Çayı’nda rafting başta olmak üzere pek çok doğa sporu yapabilirsiniz.

 2. Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı

  Düzce’nin Gölkaya ilçesi sınırlarında yer alan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı 120 metre yükseklikten dökülüyor. Kartpostallık bir görüntüye sahip olan Güzeldere Şelalesi’nin fotoğraflarını çekmeyi unutmayın. Ülkemizin en büyük şelalelerinden biri olan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı sınırları içinde yer alan bambu evlerde de konaklayabilirsiniz.

 3. Efteni Gölü

  Yılın belli dönemlerinde göçmen kuşların uğradığı Efteni Gölü yılın dört mevsimi harika manzaralara sahne oluyor.

 4. Sarıkaya Mağarası

  Birinci derece sit alanı olarak kabul edilen Sarıkaya Mağarası’nda yürüyüş yaparak sıcak yaz günlerinde serinleyebilirsiniz.

 5. Değirmentepe Köyü Piknik ve Mesire Alanı

  Şehir merkezine 5 dakikalık sürüş mesafesinde yer alan Değirmentepe Köyü çocuklarıyla seyahat eden Düzce Otogarı otobüs bileti sahipleri için keyifli bir hafta sonu seçeneği olabilir.