7/24 Antalya Transfer Araçları

TL659,00
TL761,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Antalya VIP Transfer Hizmeti

 

Söylemekten mutluluk duyuyoruz ki; “Tüm seyahatini tek yerden planla!” mottosuyla yola çıkan Bilet Dükkanı, Antalya transfer hizmeti de dahil tüm transfer hizmetlerini sağlamaktadır. Antalya’nın istisnasız her noktasına ulaşımı garantileyen Antalya transfer hizmeti ile, yolcularımızı istedikleri herhangi bir noktadan başka bir noktaya ulaşmalarını sağlıyor. Bir kişiyi, herhangi bir noktadan başka bir noktaya götürme ya da taşıma hizmetine verilen isim olan Transfer Hizmeti; bir seyahatte ihtiyaç duyulan üç temel unsurdan biri. Öte yandan, markamız seyahatin gereklilikleri olan uçak bileti, otel ve transfer ihtiyaçlarının her birini karşılamakta. 

AtlasJet, Türk Hava Yolları, SunExpress gibi hava yolu şirketleri ile bazı otellerin rezervasyon sırasında seçilebilen transfer hizmeti mevcut olsa da bu durum yolcular için her ihtiyaçlarını farklı adreslerden karşılamak ve neticesinde de stresli bir iş yapmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle Bilet Dükkanı olarak tüm seyahat ihtiyaçlarının tek yerden planlanabilmesinin yolcu adayına sağlayacağı rahatlığı düşünerek her ihtiyaç unsurunu bir araya getirdik. Böylelikle yolcu, herhangi bir isteği ya da sorunu için muhatap aramakla uğraşmayıp; tek bir yerden tüm işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Transfer noktası olarak her ne kadar en çok Antalya Havalimanı kullanılsa da Bilet Dükkanı transfer hizmeti ile en ucuz Antalya transfer hizmeti alınabilir. 

Öte yandan, Antalya’nın her noktasında transfer hizmetimiz kullanılabilir. Kepez’den Akseki’ye, Döşemealtı’ndan Alanya’ya, Aksu’dan Elmalı’ya, Konyaaltı’ndan Finike’ye, Manavgat’tan Kemer’e ve dahi Kaş’a kadar Antalya’nın sayısız noktasından transfer hizmetimiz kullanılabilir. Günün her saati Antalya’nın her noktasında kullanılabilen Antalya transfer hizmetimiz, Antalya dışına çıkıp; şehirlerarası yolculuk yapmak için de kullanılabilir. Ayrıca seyahatin her noktasına büyük özen ile çözüm sunan Bilet Dükkanı’nda, en kaliteli ve uygun fiyata hizmet sağlayıcısı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böylelikle yolcularımız, tamamen anahtar teslim çözümlü bir seyahat geçirebiliyor. Bilet Dükkanı’nın sunduğu transfer hizmetlerinde VIP transfer de tercih edilebilir. Böylece yolcular, Antalya Vip Transfer hizmeti ile şehrin istedikleri bir noktasına VIP hizmet ile ulaşabilir.

Antalya Transfer Noktaları


Biraz önce de bahsettiğimiz üzere Antalya’nın her noktasına rahatlıkla transfer hizmetimizden yararlanarak dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Öte yandan, özellikle belirtmek isteriz ki bilhassa yaz aylarında bu şehrin en çok tercih edilen noktaları Kaş, Alanya ve Kemer’dir. Ayrıca Manavgat da yine Antalya’da transfer noktaları arasında en çok tercih edilen yerlerden biridir. Bilet Dükkanı olarak VIP hizmetimiz başta olmak üzere yolcularımızın transfer sırasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm unsurlar için çözüm hizmeti sunuyoruz.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti


Antalya transfer hizmetimizi kullanarak seyahatinizi şehirlerarası da yapabilirsiniz. Antalya Havalimanı’nda indikten sonra yakın şehirlere araçla gitmek isteyen yolcuların sıklıkla tercih ettiği transfer hizmeti ile Burdur, Isparta, Konya, Karaman, Mersin ve Denizli’ye gidilebilir. Antalya ile Burdur arasında transfer hizmeti kullanmak isteyen yolcular, ortalama 122 kilometrelik yolculuk yapacaklardır. 

Antalya’dan Isparta’ya gidecek olanlar 127 kilometre; Konya 272 kilometre, Karaman 326 kilometre, Mersin 475 kilometre ve Denizli ise 225 kilometredir.

Bilet Dükkanı Transfer Hizmeti


Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin istisnasız her bir havalimanında ve 81 şehrinin her birinde Bilet Dükkanı transfer hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca toplamda 190’ın üzerinde ülkede 500’den fazla hizmet sağlayıcımız ile herhangi bir noktadan başka bir noktaya rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor.