Bodrum Transfer

7/24 Bodrum Transfer Araçları

TL1.151,00
TL922,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Bilet Dükkanı olarak “Tüm seyahatini yek yerden planla!” mottosuyla yolcularımıza Bodrum transfer araç hizmeti sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bodrum’un istisnasız her noktasında var olan transfer hizmetimizle yolcularımız diledikleri bir noktadan başka bir noktaya uçtan uca seyahat edebiliyor. Bir kimseyi herhangi bir yerden başka bir noktaya taşıma veya götürme hizmetine verilen isim olan Transfer Hizmeti; Bilet Dükkanı olarak seyahat planlamalarında en fazla ihtiyaç duyulan üç unsur olan uçak bileti, transfer ve otel hizmeti ihtiyaçlarının tamamını karşılamak adına markamızın verdiği özel bir hizmettir. 

Türk Hava Yolları ve diğer havayolu şirketleri ile bazı oteller erken rezervasyon yaptırıldığı takdirde transfer hizmeti sağlasa da bunu her zaman tek bir panelden yapmak mümkün olmadığından Bilet Dükkanı; uçak bileti almak, otel rezervasyonu yapmak ve transfer hizmeti üzerinden araç çağırmayı tek bir yerde topluyor. Böylelikle tüm seyahat tek bir yerden planlanıyor. Transfer noktalarımızdan biri olan Bodrum Havalimanı Transfer alanımız ise Bodrum’da en çok tercih edilen transfer noktalarımızın başında geliyor. Bodrum merkezden Bitez’e, Ortakent’ten Turgutreis’e; Gümbet’ten Yalıkavak’a, Gündoğan’dan Gümüşlük’e, Türkbükü’nden Torba’ya, Bardakçı’dan İçmeler’e, Güvercinlik’ten Güllük’e kadar Bodrum’un her noktasında hizmet veren Bodrum transfer hizmetimiz ile Bilet Dükkanı olarak çözüm sunuyoruz. 

Seyahatin her alanında varlığını en güvenilir ve de uygun fiyata çözen Bilet Dükkanı ile Bodrum’da en ekonomik transfer hizmetini sunuyoruz. Öte yandan, yolcularımızın uçak bileti ve otel ihtiyaçlarını da yine tek bir yerden karşılıyor; anahtar teslim seyahat hizmeti sunuyoruz. Bilindiği üzere Bodrum ekonomik transfer alanında yolcuları zorlamaktaysa da Bilet Dükkanı olarak en ucuz Bodrum transfer fiyatlarını kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Bodrum VIP Transfer Hizmeti


Bodrum VIP transfer hizmetimizin en çok kullanılan başlangıç ve bitiş noktası hiç kuşkusuz ki Bodrum Havalimanı. Bodrum’a iniş yapan yolcular, gitmek istedikleri herhangi bir noktaya ulaşmak için yararlandıkları Bodrum VIP transfer hizmetimizden en avantajlı fiyatlara yararlanabiliyor. Ayrıca tam anlamıyla VIP hizmet sunduğumuz Bodrum VIP transfer hizmetimizde yolcuların en konforlu yolculuğu deneyimlemeleri için çalışmaktayız. Böylelikle yolcularımızın Bodrum tatilini kusursuz şekilde tamamlamalarını hedeflemekteyiz.

Bodrum Transfer Noktaları


Bodrum transfer hizmetlerinde en çok kullanılan transfer noktası Bodrum Havalimanı olsa da Bodrum Otogar da sıklıkla tercih edilen transfer noktalarımızdan biridir. 7 gün 24 saat ulaşım sağlanabilen Bodrum transfer hizmetimiz ile Bodrum Otogar’dan, Bodrum’un herhangi bir noktasına hızlı ve konforlu şekilde ulaşım sağlanabilir. Öte yandan, Bodrum Otogar, Bodrum merkeze yalnızca 6 kilometre mesafede olduğundan, yolculuk da trafiğe takılmaksızın oldukça hızlı gerçekleşecektir...

Bodrum – Yalıkavak Transfer


Bodrum’da transfer hizmeti kullanan yolcular, en fazla Yalıkavak Transfer mevkini kullanmak ister. Bodrum’un en işlek ve en turistik noktası olan; yaz aylarında en sık tercih edilen Yakıkavak, yurt içi ve yurt dışı turistlerin en çok vakit geçirdiği destinasyondur. Öte yandan Milas – Bodrum Havalimanı’nda inen ve Bodrum Transfer hizmetini kullanarak seyahatine devam etmek isteyen bir yolcu, Yalıkavak mevkiine yalnızca 54 – 55 dakika gibi bir sürede rahatça varabilir.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti


Bodrum Transfer Hizmeti kullanmak isteyen yolcular, hem Bodrum ya da Muğla şehri içerisinde hem de şehirlerarası da yolculuk yapabilmektedir. Örnek vermek gerekirse, Bodrum – Milas Havalimanı’ndan Bodrum Transfer Hizmeti satın alan bir yolcu, Aydın’a 1 saat 33 dakikaya, İzmir merkeze yalnızca 2 saat 51 dakikaya; Antalya’ya 4 saat 55 dakikaya, Denizli’ye ise 2 saat 51 dakikaya ulaşabilir.

Aktarmalı Uçuş Transferleri


Yolcular, seyahatlerini aktarmalı olarak planlayabilirler. Böyle durumlara örnek vermek gerekirse, Bodrum – Milas Havalimanı’nda inip, Dalaman Havalimanı’ndan aktarmalı başka bir uçağa yetişmek isteyebilirler. Tam da bu noktada Bodrum Transfer hizmetimiz, aktarmalı uçuş transferi olarak kullanılabilir. Böylelikle hem çok hızlı hem de konforlu bir transfer deneyimi yaşanmış olur.