7/24 Dalaman Transfer Araçları

TL749,00
TL687,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Dalaman Ekonomik Transfer

Muğla’nın 13 ilçesinden biri ve Türkiye’nin en büyük altıncı barajına sahip olan Dalaman, 61 bin 694 hektarlık alana sahiptir. 2019 yılı verilerine göre 42 bin 24 kişilik nüfusu bulunan Dalaman, bilhassa yaz aylarında Türkiye’nin en çok tercih edilen lokasyonları arasında bulunur. Dalaman Havalimanı’ndan gerek konaklama gerekse turistik günübirlik seyahat için gelen yolcular, Dalaman Havalimanı transfer hizmetimizden yararlanıyor. Muğla, tıpkı İstanbul gibi Milas – Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı olmak üzere iki farklı havalimanına sahiptir. 

Tatilini Fethiye ve civarında geçirmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı; Bodrum ya da Datça’da geçirmek isteyenler ise Milas – Bodrum Havalimanı’nı tercih ederler. Dalaman Havalimanı’nda iniş yapan bir yolcu, gitmek istediği yere ulaşım için Bilet Dükkanı Dalaman Havalimanı Hizmeti’ni kullanabilir. Dünyaca ünlü Mercedes markasının araçlarına sahip olan ve Türkiye’nin 81 ilinde, dünyanın ise 190’dan fazla ülkesinde transfer hizmeti sunan markamız, yolcularımızın tatil boyunca ihtiyaç duyacakları tüm unsurları bir arada toplamış ve çözüm ortağı olarak yolcuların hizmetine sunmuştur. 

Böylelikle “Tüm seyahatini tek yerden planla” mottosuyla yola çıkan ve uçak bileti, otel rezervasyonu ve transfer hizmetini bir arada sunan markamız; tek panelden tüm ihtiyaçların planlanabildiği bir arayüze sahiptir. Dalaman Havalimanı’nda inen ve transfer hizmetini kullanan yolcular, Dalaman başta olmak üzere; Menteşe, Yatağan, Bodrum, Datça, Ula, Fethiye, Seydikemer, Kaqvaklıdere, Ortaca, Köyceğiz, Milas ve Marmaris’e en konforlu şekilde ulaşım sağlayabilirler. Muğla’nın istisnasız her bir noktası için kullanılabilecek olan Dalaman Havalimanı transfer hizmetimiz, yalnızca şehir içi değil, şehirlerarası seyahat için de kullanılabilir. Böylece Dalaman Havalimanı’nda inen ve transfer hizmetimizle seyahatine devam eden yolcular, civar şehirlere de gidebilirler.

Dalaman VIP Transfer Hizmeti


Bilet Dükkanı olarak her yolcumuza hitap edecek transfer seçeneğimiz bulunmaktadır. İsteyen yolcularımız standart transfer hizmetimizden yararlanabilirken; isteyenler VIP transfer hizmetimiz ile seyahat edebilirler. 

Dünyaca ünlü Mercedes markasının Vito model araçlarıyla sağladığımız VIP transfer hizmetimiz ile yolcularımız en hızlı ve en yüksek konfor alanı içerisinde diledikleri yere ulaşım sağlayabilirler.

Dalaman Transfer Noktaları


Dalaman Havalimanı transfer hizmeti ile yolcular havalimanında iniş yaptıktan sonra istedikleri herhangi bir lokasyona transfer araçlarımız ile ulaşım sağlayabilirler. Bunların içerisinde Dalaman Havalimanı transfer hizmetimizde en çok tercih edilen transfer noktaları ise Kocagöl, Kille Koyu, Lissai veya Kapıkıran Kükürt Kaplıcası gibi popüler destinasyonlar olabildiği gibi; ağırlıklı olarak Sarsala, İçmeler ve Köyceğiz’de konumlanan otellerden daha önce rezervasyon yaptırmış oldukları konaklama adreslerine de gitmektedir.

Bodrum – Dalaman Transfer


Milas – Bodrum Havalimanı uçuşlarında yer bulamayan yolcular, Bodrum civarında konaklama yapacak olsalar da Dalaman Havalimanı inişli uçuş seçebiliyor. Böyle durumlarda da Dalaman Havalimanı’ndan en çok tercih edilen transfer noktalarından biri Bodrum merkez oluyor. Transfer hizmetimiz ile Dalaman Havalimanı’dan Bodrum merkeze trafikten bağımsız olarak ortalama 2 saat 40 dakika gibi bir sürede, 203 kilometrelik bir mesafe kat edilerek ulaşılabilir. Bu yolculuk esnasında yolcularımız dilerlerse standart transfer hizmetimizi, dilerlerse de VIP transfer hizmetimizi kullanabilir.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti


Dalaman Havalimanı transfer hizmeti kullanacak olan yolcular, yalnızca Muğla’nın içerisinde seyahat etmekle sınırlanmayıp, şehirlerarası seyahat de edebilirler. Bu durumda en çok tercih edilen şehirler, Muğla’ya komşu olanlardan oluşuyor. Böylelikle yolcular, Aydın, Denizli, Burdur veya Antalya’ya transfer hizmetimiz ile ulaşım sağlayabiliyor. Dalaman Havalimanı’ndan transfer aracımıza binen bir yolcu, Aydın’a seyahat etmek istediği takdirde ortalama 190 kilometrelik yolculuk gerçekleştirmektedir. 

Bu yolculuk da trafikten bağımsız olarak ortalama 3 saat kadar sürmektedir. Benzer bir şekilde yine Dalaman Havalimanı’ndan hareketle Burdur’a gitmek 3,5 saat sürmekte ve 250 kilometre kadarlık mesafeyi kat etmeyi gerektirmektedir. Aynı şekilde Denizli’ye transfer araçlarımızdan biri ile gitmek isteyen yolcular, 196 kilometre ve ortalama 3 saatlik seyahat edecektir. Son olarak belirtelim ki Antalya ile Dalaman Havalimanı arası 237 kilometre ve yaklaşık 3,5 saat sürmektedir.