7/24 Datça Transfer Araçları

TL7.665,00
TL7.551,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Datça, Muğla’nın en fazla turist akınına uğrayan ilçelerindendir. Bilhassa yaz aylarında yüz binlerin ziyaret ettiği Datça’ya en rahat şekilde Dalaman Havalimanı’nda iniş yapılarak ulaşılır. Dalaman Havalimanı’nda iniş yapıldıktan sonra Datça’ya geçmek isteyen yolcular, Datça Transfer hizmetimizi kullanabilirler. Hem hızlı hem de oldukça konforlu olan Bilet Dükkanı Datça transfer hizmeti, bir seyahatteki tüm ihtiyaçlara yönelik çözüm sağlamaktadır. Kişilerin bir noktadan başka bir noktaya ulaşmasını sağlamaya transfer hizmeti adı verilir. Biz de Bilet Dükkanı olarak Türkiye’nin 81 ilinde şehirlerin her bir noktasında ve istisnasız her bir havalimanında transfer hizmeti vermekteyiz. Öte yandan dünyada 190’ın üzerinde ülkede de yine transfer hizmetimizi yolcularımıza sunmaktayız. 

Dalaman Havalimanı’nda ya da Muğla’nın bir diğer havalimanı olan Milas – Bodrum Havaliamanı’nda iniş yapan yolcular, gitmek istedikleri herhangi bir nokta için transfer hizmetimizden yararlanabilirler. Öte yandan, biraz önce de belirttiğimiz gibi iki havalimanında da inen yolcular en çok Datça’ya seyahat etmekte olduğundan, Datça transfer hizmetimizden yararlanmaktadır. Bilet Dükkanı transfer hizmetinin araçları, dünyaca ünlü ve en güvenilir markalardan Mercedes’in araçlarıdır. Mercedes markasının konforlu iç yapısıyla bilinen Vito model araçları ise VIP transfer hizmetimizde kullanılır.

Datça VIP Transfer Hizmeti


Muğla havalimanlarının birinde inen ve Datça’ya ulaşmak isteyen yolcular, standart ya da VIP araçlardan istediklerini seçebilirler. Bu durumda Milas – Bodrum Havalimanı’nda iniş yapan ve Datça’ya gitmek isteyen yolcular, 80 kilometrelik bir seyahat edeceklerdir. Bu seyahat ise trafikten bağımsız olmak üzere ortalama 2 saat kadar sürmektedir. 

Öte yandan Dalaman Havalimanı’nda iniş yapan ve yine Datça’ya geçmek isteyen transfer hizmeti almış yolcularımız, ortalama 162 kilometrelik bir seyahat gerçekleştirmek durumundadır ki bu da yaklaşık olarak trafikten bağımsız şekilde 2 saat 35 dakikalık bir araç seyahati demektir.

Datça Transfer Noktaları


Bilet Dükkanı transfer hizmeti ile Muğla’nın Datça başta olmak üzere; Bodrum, Menteşe, Fethiye, Köyceğiz, Yatağan, Marmaris, Kavaklıdere, Milas, Ula, Seydikemer ve Ortaca ilçelerinin istisnasız her birine transfer hizmetimiz ile seyahat edilebilir. Ayrıca yolcularımız dilerse gitmek istedikleri noktaya transfer araçlarımız ile ulaşım sağlarken standart ya da VIP transfer seçeneklerimizden birini seçebilirler. Ayrıca Datça’da Kargı Koyu , eski Datça evleri ve sahilleri başta olmak üzere transfer aracımız ile ören yerlerine de seyahat edilebilmektedir.

Bodrum – Datça Transfer


Bilet Dükkanı transfer hizmetini kullanmak isteyen yolcular, Muğla’nın istedikleri herhangi bir yerinden transfer hizmetini alabilirler. Bunun için yapmaları gereken tek şey internet sitemiz ya da mobil telefon uygulamamız üzerinden transfer seçeneğini tıklamak, istediği araç ile tarihi seçmek ve yola çıkmaktır. 

Bu halde Bodrum merkezden Datça’ya transfer hizmetimiz ile geçmek isteyen yolcular, ortalama 45 kilometre seyahat edeceklerdir ki bu da ortalama olarak 1 saat 10 dakika demektir. Bu noktada belirtmek istediğimiz önemli bir husus var ki Bodrum ve civarından Datça’ya en kısa sürede geçmek için arabalı feribot kullanılacaktır.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti


Datça transfer hizmetimizi kullanan yolcular, yalnızca Muğla şehrinde seyahat etmek zorunda değildir. Bunun yerine isterlerse transfer araçlarımız ile şehirlerarası da seyahat edilebilir. Bu gibi durumlarda yolcular en çok Muğla’ya komşu şehirleri tercih etmektedir. Aydın, Burdur, Denizli ve Antalya ise Muğla’nın komşu şehirleridir. Muğla ile Aydın arası ortalama 190 kilometredir ve yolcularımız Aydın’a transfer aracıyla ortalama 3 saatlik bir yolculuk ile ulaşabilir. 

Benzer şekilde Burdur’a Muğla’nın merkezinden gitmek isteyen yolcularımız, 250 kilometrelik bir seyahat edeceklerdir ki bu da 3,5 saat etmektedir. Benzer mantıkta Muğla’ya en yakın şehir olan Denizli, 195 kilometre mesafededir. Antalya ise 237 kilometre ve 3,5 saat uzaklıkta bulunur. Datça Transfer hizmetini kullanan yolcular, Muğla’nın içerisinde olduğu gibi şehirlerarası da istedikleri noktaya en konforlu, güvenli ve hızlı şekilde transfer araçlarımız ile ulaşım sağlayabilir.