Köstence - Adana Uçuş Bilgileri

4.614 TL Ucuz Uçak Bileti Tahmini Fiyatı
976 KM Mesafe
Türk Hava Yolları Popüler Havayolu
1 Saat 50 Dakika Uçuş Süresi

Adana Ortalama Sıcaklık

Gün
Minimum Sıcaklık
Maximum Sıcaklık
Hava Durumu
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Min: 18ºC
Maks: 25ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
28 Mayıs 2024 Salı
Min: 19ºC
Maks: 26ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
29 Mayıs 2024 Çarşamba
Min: 18ºC
Maks: 28ºC
Güneşli
30 Mayıs 2024 Perşembe
Min: 18ºC
Maks: 27ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
31 Mayıs 2024 Cuma
Min: 18ºC
Maks: 27ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı

En Ucuz Köstence - Adana Uçak Biletleri

Türk Hava Yolları
Köstence
Mihail Kogalniceanu Havalimanı
Adana
Adana Şakirpaşa Havalimanı
TL4.614
Sıkça Sorulan Sorular
Köstence Adana arası hava yolu ile 1 saat 50 dakika sürmektedir.
Köstence Adana karşılıklı uçuşlarınızı Mihail Kogalniceanu Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Köstence Adana en ucuz uçak bileti 4.614 TL’den başlamaktadır.
Köstence Adana arası yaygın olarak THY, Pegasus ve AnadoluJet gibi hava yolu firmaları hizmet veriyor.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hızlı Erişim
Şehir Merkezinden Köstence Havalimanı'na En Ucuz Nasıl Gidilir?
Türkiye Romanya Arası Vize Var Mı?
Köstence Adana Uçak Bileti Fiyatları
Adana'da Hangi Mevsim Gidilir?
Adana'da En İyi Kebap Yapan Yerler

Adana Hakkında


Tarihi boyunca önemini koruyan ender şehirlerden biri olan Adana, Antik Kilikya Bölgesi'nin önde gelen yerlerinden biridir. 18 farklı medeniyetin etkisi altında kalmış ve bu medeniyetlerin dokusu şehre mimari eserler, anıtlar ve yazıtlar olarak yansır. Köstence Adana uçak bileti alarak bu kültürel zenginliğe yakından şahitlik edebilir aynı zamanda Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama ve Adana otelleri gibi hizmetleri de değerlendirebilirsiniz. Adana uçak bileti ile yapacağınız yolculuk öncesi uçuş bilgilerinizi kontrol etmeyi unutmayın.

Şehir Merkezinden Köstence Havalimanı'na En Ucuz Nasıl Gidilir?


Köstence şehir merkezinden Köstence Havalimanı'na en uygun ve ekonomik şekilde ulaşmak için aşağıdaki ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu alternatifleri kullanarak Köstence Adana uçak bileti ile yapacağınız seyahat öncesi herhangi bir sorun yaşamadan havalimanına erişebilirsiniz.

Köstence şehir merkezinden havalimanına otobüsle ulaşmak oldukça ekonomik bir seçenektir. Havalimanına giden otobüs hatları genellikle sabit bir tarife üzerinden hizmet verir. Köstence şehir merkezindeki otobüs duraklarından uygun otobüse binebilirsiniz. Havalimanı otobüs hatlarının güzergâh ve tarifelerini öğrenmek için yerel otobüs şirketinin resmi web sitesini veya otobüs duraklarından bilgi alabilirsiniz.

Köstence şehir merkezinden havalimanına minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler daha hızlı ve direkt bir seçenek olabilir. Minibüslerin güzergah ve ücret bilgilerini yerel taşımacılık hizmeti sağlayan noktalardan edinebilirsiniz.

Türkiye Romanya Arası Vize Var Mı?


Türkiye ve Romanya arasında Schengen Bölgesi üyeliği dışında bir anlaşma olmadığı için Türkiye vatandaşlarının Romanya'ya seyahat etmek için Schengen vizesine ihtiyacı vardır. Schengen vizesi, Romanya dahil birçok Avrupa ülkesine seyahat etmek için gereken bir vizedir. Türkiye vatandaşları, Romanya'ya turistik, ticari veya diğer seyahat amaçlarıyla giderken Schengen vizesi başvurusu yapmalıdır.

Schengen vizesi başvurusu yapmak için Romanya'nın diplomatik temsilciliklerine (büyükelçilik veya konsolosluk) başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size Schengen vizesi verilip verilmeyeceği konusunda bilgi verilecektir. Bu sonuca göre de daha önceden yapmış olduğunuz Köstence Adana uçak bileti rezervasyonunu satın alabilirsiniz.

Köstence Adana Uçak Bileti Fiyatları


Köstence Adana uçak bileti ile yapacağınız seyahat için bilet fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında seyahat tarihi, rezervasyonun ne kadar önce yapıldığı, tercih edilen hava yolu şirketi, seyahat sınıfı ve o dönemdeki talep durumu gibi etkenler yer alır.

Seyahatten önce mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmak ve düşük talep gören dönemleri tercih etmek, daha uygun uçak biletleri bulmanıza yardımcı olabilir. Seyahat siteleri ve hava yolu şirketlerinin resmi web siteleri üzerinden güncel fiyatları takip etmek önemlidir. Ayrıca Bilet Dükkanı platformunu kullanarak en uygun ve düşük fiyatlı bilet seçeneklerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Adana'da Hangi Mevsim Gidilir?


Adana, tipik bir Akdeniz iklimine sahip olduğundan genellikle ılıman ve sıcak hava koşullarıyla bilinir. Bu nedenle Adana'yı ziyaret etmek için en ideal zamanlar ilkbahar (Nisan-Haziran) ve sonbahar (Eylül-Ekim) aylarıdır. Bu dönemlerde sıcaklık daha makul seviyelerde seyreder ve gezi için daha elverişli bir hava sağlar. Yaz ayları (Temmuz-Ağustos), oldukça sıcak ve kurak geçebilir. Bu yüzden bu dönemde Köstence Adana uçak bileti ile uçmayı planlayanlar, yüksek sıcaklıklara karşı hazırlıklı olmalılar. Kış ayları, ılıman bir havaya sahiptir ama yağışlıdır. Bu mevsimde ılıman hava koşullarına uygun giysilerin yanı sıra yağmurluk gibi ekipmanları da yanınızda bulundurmanız önerilir.

Adana'da En İyi Kebap Yapan Yerler


Adana, ünlü Adana kebaplarıyla tanınan bir şehirdir ve geleneksel kebapçılarıyla ünlüdür. Eğer Köstence Adana uçak bileti alarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, lezzetli kebap deneyimi için aşağıdaki mekanlara bir göz atabilirsiniz:

  • Ciğerci Mahmut: Adana'nın en ünlü ciğer ustalarından biridir ve kendine özgü ciğerleriyle ünlüdür.
  • Şahinbey Kebap Salonu: Tarihi bir mekân olan Şahinbey, geleneksel lezzetleriyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunar.
  • Tarihi Kızılay Ciğercisi: Ciğer ve kebap çeşitleriyle ünlü olan bu mekân, geleneksel tatları arayanlar için ideal bir tercihtir.