Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

7/24 Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Araçları

TL1.022,00
TL1.221,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, Türkiye’de en çok yurt içi uçuşun gerçekleştiği havalimanıdır. Öte yandan yine Türkiye’nin en işlek ikinci havalimanı olarak da bilinen Sabiha Gökçen Havalimanı, adını ilk Türk kadın savaş pilotumuzdan almıştır. Bilet Dükkanı olarak Türkiye’nin istisnasız her bir havalimanında ve 81 şehrin tamamında transfer hizmeti sunmaktayız. 

Öte yandan dünyada 190’ın üzerinde ülkede de yine transfer hizmeti sağlamaktayız. En ekonomik Sabiha Gökçen transfer hizmeti başta olmak üzere Türkiye’nin her bir noktasında ve 190’ın üzerinde ülkede transfer hizmeti sunan markamız, dünyaca ünlü Mercedes markasının Vito model araçlarıyla VIP seçeneğini de sunuyor. En konforlu, hızlı ve güvenilir transfer yolculuğunun yanı sıra uçak bileti ve otel rezervasyonu alanında da hizmet veren markamız, bu sayede “Tüm seyahatin tek yerden planlanması” amacıyla çıktığı yolda, hedefini yerine getirmenin haklı gururunu duymaktadır. İki kıtayı birbirine bağlayan ve ‘Dünyanın En Güzel Şehri’ olarak nitelendirilen İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmetimiz ile Anadolu Yakası başta olmak üzere İstanbul’un istisnasız her bir noktasına ulaşım sağlanabilmektedir. 

Diğer yandan yolcular, yalnızca İstanbul içerisinde değil, çevre şehirlere de yine transfer hizmetimiz ile seyahat edebilmektedir. Bu noktada özellikle belirtmek istediğimiz bir konu var. Bilet Dükkanı transfer hizmetini kullanmak için yolcularımız bulundukları şehrin herhangi bir noktasında bulunabilirler. Uluslararası ‘point to point’ olarak nitelendirilen bir noktadan herhangi başka bir noktaya seyahat için özel olarak çözüm sağlayıcı noktasında transfer alanında hizmet vermekteyiz.

Sabiha Gökçen VIP Transfer


Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iniş yapan ve gitmek istedikleri lokasyona transfer hizmetimiz ile seyahat etmek isteyen yolcular, biraz önce de söylediğimiz üzere hem standart araçları hem de isterlerse VIP araçları seçebilirler. Bu noktada iç mekanının genişliği ve konforlu oluşuyla öne çıkan dünyaca ünlü Mercedes markasının Vito model araçları tercih edilebilir.

İstanbul Transfer Noktaları


Yolcularımız, Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere İstanbul’un istisnasız her noktasından transfer hizmetimden yararlanabilir. Havalimanında iniş yapan ve İstanbul’un merkezi noktalarına gitmek isteyen ya da şehrin herhangi bir noktasından Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmak isteyen yolcularımız da yine transfer hizmetimizden yararlanabilir. Bu durumda isterlerse standart, isterlerse de VIP transfer araçlarımızdan birini tercih edebilirler. 

İstanbul’da en çok tercih edilen transfer noktalarının başında Sultanahmet Meydanı ve çevresi gelmektedir. Öte yandan Taksim, Şişli, Beşiktaş, Ortaköy, Üsküdar ve Kadıköy de yine İstanbul’da en fazla tercih edilen transfer noktaları arasında gösterilmektedir.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti

Biraz önce de söylediğimiz gibi transfer hizmetimizi kullanan yolcular, şehirlerarası da seyahat edebilmektedir. Bu noktada İstanbul’a komşu olan şehirlerden Kocaeli, Tekirdağ ve Kırklareli, en fazla tercih edilen şehirlerarası transfer noktaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kırklareli, İstanbul merkezden 213 kilometre ve trafikten bağımsız olarak 2,5 saat uzaklıktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt olarak Kırklareli’ne transfer aracıyla seyahat edecek olan yolcularımız, ortalama 3 saat araç ile seyahat edeceklerdir. 

Benzer durumda Tekirdağ şehri de İstanbul merkeze 146 kilometre ve yine trafikten bağımsız olarak 1 saat 40 dakika uzaklıkta bulunur. Son olarak Kocaeli şehri, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul’a belki de en yakın lokasyonlardan biridir. Bu sebeple Sabiha Gökçen transfer hizmeti en fazla tercih edilen şehirlerarası seyahatin başında gelir. Bu noktada yolcularımızın Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kocaeli merkeze gitmek için kat etmeleri gereken yol yalnızca 68 kilometre ve 50 dakikadır.

Aktarmalı Uçuş Transferleri

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iniş yapan ve ardından İstanbul’daki bir diğer havalimanı olan Tayakadın Kavşağı üzerindeki İstanbul Havalimanı’na geçip, buradan aktarma yapmak isteyen yolcularımız da Sabiha Gökçen Havalimanı? transfer hizmeti kullanabilirler. Böylelikle 76 kilometre ve trafikten bağımsız olarak hesaplandığında 55 dakika süren iki havalimanı arası seyahati en konforlu, hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirler. 

Son olarak belirtmek isteriz ki İstanbul Havalimanı’nda iniş yapan ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na diğer bir uçuş için geçmek isteyen yolcularımız da yine transfer hizmetimizden yararlanabilirler.