7/24 Alanya Transfer Araçları

TL1.022,00
TL774,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Antalya Alanya Transfer Hizmeti
 

Antalya’nın en turistik ilçesi olan ve bilhassa yaz aylarında milyonlar ile ifade edilen rakamlardaki turisti ağırlayan Alanya, şehir merkezine 154 kilometre uzaklıkta bulunur. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde konumlanan Antalya Havalimanı da Türkiye’nin yaz sezonunda en hareketli havalimanlarından biri konumunda bulunur. Antalya Havalimanı’nda inip Alanya’ya gitmek isteyen yolcular; “Tüm seyahatini tek bir yerden planla” mottosuyla çıktığımız yolculuğumuzda, bir seyahat içerisinde gerekli olan tüm unsurlara çözüm sağlayan markamızın Alanya transfer hizmetini kullanarak gitmek istedikleri noktaya ulaşabilirler. Öte yandan, Antalya ya da Alanya içerisinde diledikleri herhangi bir noktadan da transfer hizmetimizden yararlanabilirler. Bilindiği üzere; bir kimseyi bir noktadan başka bir noktaya taşıma ya da götürme işine transfer denmektedir. 

Bilet Dükkanı olarak transfer hizmetimizle de Türkiye’nin 81 ilinde, dünyanınsa 190’ın üzerinde ülkesinde transfer hizmeti sağlamaktayız. Antalya’da en fazla tercih edilen transfer noktası olan Alanya, Akdeniz bölgesi içerisinde en çok tercih edilen transfer lokasyonlarından biridir. Biz de Bilet Dükkanı olarak en ekonomik Antalya transfer hizmetini sağlamak adına çalışmaktayız. En konforlu hızlı ve çözüm odaklı transfer hizmetini sağlamanın yanı sıra Bilet Dükkanı markası olarak en avantajlı uçak bileti ve otel rezervasyonunu da marka bünyemizde bulunduruyoruz. 

Alanya transfer hizmetimiz ile Alanya’nın en popüler destinasyonları gezilebilir. Bu gezilecek yerlerde en çok öne çıkan noktalar ise hiç kuşkusuz Alanya Kalesi, Kızılkule, Dim Mağarası, Alanya Arkeoloji Müzesi ve Alanya Aquapark’tır. Öte yandan yine Alanya’dan transfer hizmeti alan bir yolcu, Antalya Havalimanı’na en konforlu şekilde seyahatini tamamlayabilir. Bunun haricinde Antalya’nın genelindeki en popüler destinasyonlara gidebilir ya da şehirlerarası seyahat için de transfer hizmetimizi kullanabilir.

Şehirlerarası Transfer Hizmeti

 

Bilet Dükkanı transfer hizmeti, yalnızca havalimanından şehir merkezine ya da merkezden havalimanına gibi kısıtlı bir konumdan ziyade çok daha geniş bir perspektifte hizmet vermektedir. Bu sayede Antalya’nın herhangi bir noktasından başka bir noktasına ya da diğer şehirlere transfer hizmeti ile gidilebilir.

Konya, Muğla, Isparta, Burdur, Karaman ve Mersin illeri, Antalya’nın komşu olduğu illerdir. Alanya’dan transfer hizmeti alacak bir yolcu, yalnızca Alanya ya da Antalya içerisinde değil; civar şehirlere de ulaşım sağlayabilir. 

Alanya’dan hareketle düşünecek olursak Konya şehir merkezi 3 saat 45 dakika ve 263 kilometre uzaklıktadır. Bu durum, yine Alanya’dan hareketle Muğla’ya yolculuğu 6 saat 18 dakika ve 443 kilometrelik bir mesafeye taşımaktadır. Benzer şekilde Isparta şehri de Alanya’ya 3 saat 33 dakika ve 233 kilometre uzaklıkta yer alırken; Karaman 286 kilometre ve 4 saat; Mersin ise 348,7 kilometre ve 5 saat 34 dakika uzaklıktadır. 

Antalya – Alanya Transfer
 

Yaz ayları başta olmak üzere Antalya’nın en fazla turist alan ve gezilecek destinasyonu bulunan yeri hiç kuşkusuz Alanya’dır. Bu nedenle Antalya Havalimanı’nda iniş yapan bir yolcu, ekseriyetle Alanya’yı tercih eder. Öte yandan aynı şekilde Alanya’dan da Antalya Havalimanı’na ulaşım sağlanabilir. Antalya Havalimanı ile Alanya ilçesi arası yaklaşık olarak 125 kilometredir. Bu mesafe ise trafikten bağımsız ve yine ortalama olarak 2 saat 15 dakika gibi bir sürede kat edilebilir. Bilet Dükkanı Alanya transfer hizmeti ile en konforlu Mercedes araçlarıyla bu yolculuk gerçekleşebilir; Antalya Havalimanı’ndan Alanya merkeze gidilebilir.

Alanya VIP Transfer Hizmeti 
 

Alanya VIP transfer hizmetimiz ile Antalya Havalimanı’nda inen ve Alanya’ya gitmek isteyen yolcular, standart bir araç seçmek yerine VIP yolculuğu tercih edebilirler. Bu noktada Bilet Dükkanı transfer hizmeti dahilinde olan Mercedes markasının Vito marka araçlarını tercih edebilirler. Böylelikle en kaliteli ve konforlu hizmeti alabilir, gitmek istedikleri noktaya tüm ihtiyaç çözümleri sağlanarak ulaşabilirler.

Alanya Transfer Noktaları
 

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi Alanya’da gezilecek pek çok nokta bulunur. Öte yandan Antalya’nın tamamında da Alanya transfer hizmetimizden yararlanılabilir. Bu noktada özellikle belirtmek isteriz ki; transfer hizmetimiz ile Antalya’da Alanya’dan Muratpaşa’ya, Manavgat’tan Gündoğmuş’a, Konyaaltı’ndan Gazipaşa’ya, Demre’den Kaş’a, Kemer’den Akseki’ye, Elmalı’dan Finike’ye ve dahi Kepez’en Serik’e kadar her noktasına rahatlıkla ulaşım sağlanabilir.

Aktarmalı Uçuş Transferleri

Antalya Havalimanı’nda iniş yapan ve Alanya’ya geçen bir yolcu, civar şehirlerin herhangi birinden aktarmalı uçuş yapacak olabilir ve böyle durumlarda da Bilet Dükkanı Transfer Hizmeti’nden yararlanabilir.