7/24 Alanya Transfer Araçları

TL1.022,00
TL774,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Antalya’nın en turistik ilçesi olan ve bilhassa yaz aylarında milyonlar ile ifade edilen rakamlardaki turisti ağırlayan Alanya, şehir merkezine 154 kilometre uzaklıkta bulunur. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde konumlanan Antalya Havalimanı da Türkiye’nin yaz sezonunda en hareketli havalimanlarından biri konumunda bulunur. Antalya Havalimanı’nda inip Alanya’ya gitmek isteyen yolcular; “Tüm seyahatini tek bir yerden planla” mottosuyla çıktığımız yolculuğumuzda, bir seyahat içerisinde gerekli olan tüm unsurlara çözüm sağlayan markamızın Alanya transfer hizmetini kullanarak gitmek istedikleri noktaya ulaşabilirler. Öte yandan, Antalya ya da Alanya içerisinde diledikleri herhangi bir noktadan da transfer hizmetimizden yararlanabilirler. Bilindiği üzere; bir kimseyi bir noktadan başka bir noktaya taşıma ya da götürme işine transfer denmektedir. 

Bilet Dükkanı olarak transfer hizmetimizle de Türkiye’nin 81 ilinde, dünyanınsa 190’ın üzerinde ülkesinde transfer hizmeti sağlamaktayız. Antalya’da en fazla tercih edilen transfer noktası olan Alanya, Akdeniz bölgesi içerisinde en çok tercih edilen transfer lokasyonlarından biridir. Biz de Bilet Dükkanı olarak en ekonomik Antalya transfer hizmetini sağlamak adına çalışmaktayız. En konforlu hızlı ve çözüm odaklı transfer hizmetini sağlamanın yanı sıra Bilet Dükkanı markası olarak en avantajlı uçak bileti ve otel rezervasyonunu da marka bünyemizde bulunduruyoruz. 

Alanya transfer hizmetimiz ile Alanya’nın en popüler destinasyonları gezilebilir. Bu gezilecek yerlerde en çok öne çıkan noktalar ise hiç kuşkusuz Alanya Kalesi, Kızılkule, Dim Mağarası, Alanya Arkeoloji Müzesi ve Alanya Aquapark’tır. Öte yandan yine Alanya’dan transfer hizmeti alan bir yolcu, Antalya Havalimanı’na en konforlu şekilde seyahatini tamamlayabilir. Bunun haricinde Antalya’nın genelindeki en popüler destinasyonlara gidebilir ya da şehirlerarası seyahat için de transfer hizmetimizi kullanabilir.

Alanya VIP Transfer Hizmeti

Alanya VIP transfer hizmetimiz ile Antalya Havalimanı’nda inen ve Alanya’ya gitmek isteyen yolcular, standart bir araç seçmek yerine VIP yolculuğu tercih edebilirler. Bu noktada Bilet Dükkanı transfer hizmeti dahilinde olan Mercedes markasının Vito marka araçlarını tercih edebilirler. Böylelikle en kaliteli ve konforlu hizmeti alabilir, gitmek istedikleri noktaya tüm ihtiyaç çözümleri sağlanarak ulaşabilirler.

Aktarmalı Uçuş Transferleri

Antalya Havalimanı’nda iniş yapan ve Alanya’ya geçen bir yolcu, civar şehirlerin herhangi birinden aktarmalı uçuş yapacak olabilir ve böyle durumlarda da Bilet Dükkanı Transfer Hizmeti’nden yararlanabilir.