7/24 Amsterdam Havalimanı Transfer Araçları

TL2.100,00
TL3.500,00

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Amsterdam Havalimanı Hakkında

Türkiye'den, Pegasus ve THY gibi önemli firmaların her gün sefer düzenlediği Amsterdam Havalimanı, Amsterdam şehir merkezinin yaklaşık 15 kilometre güneyinde yer alır. Schiphol Havaalanı olarak bilinen bu havalimanı, dünya genelinde en yoğun kullanılan havaalanlarından biri olarak öne çıkar. Amsterdam uçak bileti olanı yolcuların ilk adım attığı yer olan Amsterdam Havalimanı, yılda yaklaşık olarak 50 milyon yolcu ağırlar.

Doğrudan uçuşlarla Amsterdam Havalimanı'na ulaşmak yaklaşık 2 saat 50 dakika sürer. Uçuşunuz sonrasında Amsterdam Havalimanı transfer hizmeti kullanarak rahat bir şekilde dilediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Bunun için de Bilet Dükkanı üzerinden farklı şirketlerin verdiği teklifleri karşılaştırarak sizin için en uygun olan özel transfer hizmetini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Amsterdam Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Transfer ile Ulaşım


Amsterdam Havalimanı'ndan şehir merkezine özel transfer hizmeti sunan birkaç farklı firma bulunmaktadır. Farklı firmaların sunduğu Amsterdam Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanarak konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda shuttle servisleri ve Uber uygulaması gibi alternatifleri kullanarak da şehir merkezine gidebilirsiniz.

Amsterdam Havalimanı'ndan şehir merkezine ve çevresindeki bölgelere hizmet veren özel shuttle servisleri mevcuttur. Belirli bir ücret karşılığında havalimanından otel veya şehir merkezine yolcu taşıyan bu servisler, bir açıdan paylaşımlı transfer hizmetine benzer.

Ayrıca Amsterdam'da Uber gibi ulaşım hizmetleri de mevcuttur. Uygulama üzerinden bir araç çağırarak hızlı ve rahat bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Amsterdam Havalimanı VIP Transfer


Amsterdam Havalimanı'nda VIP transfer hizmeti sunan özel şirketler, yolculara havalimanı içinde özel terminal ve lounge olanakları da sunmaktadır. VIP transfer hizmeti, şehre gelen yolculara özel ve lüks bir ulaşım deneyimi sunar. Özellikle 5 yıldızlı Amsterdam otellerinde konaklayacak olan ziyaretçiler VIP hizmetten yararlanır. Amsterdam Havalimanı transfer hizmetini VIP düzeyde almak isteyen yolcular aşağıdaki adımları uygulayarak bu hizmeti temin edebilirler.

VIP transfer hizmeti almadan önce özel bir şirket veya havalimanının kendi VIP hizmeti sağlayıcısı için rezervasyon yapmanız gerekecektir. Rezervasyonu önceden yapmanız gerekir. Bu yüzden Bilet Dükkanı üzerinden bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

VIP transfer hizmeti sunan şirketler, yolcuları karşılama hizmeti verir. Havalimanına geldiğinizde sizi bekleyen bir yetkili veya şoför bulacaksınız. VIP transfer hizmeti genelde özel bir terminal veya lounge kullanımını da kapsar. Konforlu oturma alanları, yiyecek ve içecek servisi, bagaj işlemleri ve diğer hizmetlerin olduğu bu özel alanlarda bekleme süreniz daha keyifli geçecektir. Lüks ve konforlu bir özel araçla sağlanan VIP transfer hizmetinde şoför sizi özel terminalden alır ve gideceğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırır. Bu sırada her türlü konfor ve mahremiyet sağlanır

Amsterdam Havalimanı Transfer Fiyatları


Amsterdam Havalimanı transfer fiyatları, farklı faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında transfer tipi, mesafe, seyahat zamanı, araç sınıfı ve transfer şirketi bulunmaktadır. Amsterdam Havalimanı'ndan şehir merkezine veya diğer bölgelere yapabileceğiniz çeşitli transfer seçenekleri arasında VIP transfer, özel transfer ve shuttle bulunmaktadır. Her bir transfer türünün kendi fiyatlandırma tarifesi vardır.

Transfer fiyatları havalimanı ile hedef arasındaki mesafeye göre değişir. Şehir merkezine olan uzaklık kadar diğer şehirlere veya bölgelere olan uzaklık da belirleyici bir faktördür. Amsterdam Havalimanı'ndan yapılan transferlerde yolculuk yapacağınız tarih ve saat de fiyatları etkileyebilir. Yoğun turistik dönemlerde veya özel etkinliklerin olduğu zamanlarda fiyatlar yüksek olabilir. Özel transfer veya VIP transfer hizmeti alıyorsanız, araç sınıfı da fiyatı etkiler. Lüks araçlar daha yüksek fiyatlarla sunulmaktadır.

Farklı transfer şirketleri farklı fiyatlara sahiptir. Araştırma yaparak farklı şirketlerin tekliflerini karşılaştırmak daha uygun bir fiyat bulmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için Bilet Dükkanı web sitesini ya da mobil uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. VIP transfer hizmetleri daha lüks bir deneyim sunduğu için yüksek ücretlendirmeye tabidir.

Amsterdam'da Nerede Kalınır?


Amsterdam'da konaklama seçenekleri çeşitlilik gösterir. Tercih edeceğiniz bölge, beklentilerinize ve bütçenize bağlı olarak Amsterdam otelleri fiyatı değişiklik gösterir. Amsterdam Havalimanı transfer hizmeti alarak dilediğiniz bölgeye ya da otele daha rahatlıkla erişebilirsiniz. Bunun için de konaklama yapacağınız yeri seyahatiniz öncesinden seçmiş olmanız gerekmektedir.

Amsterdam'ın merkezi bölgelerinde konaklamak, şehirdeki tüm olanaklara ve gezilecek yerlere kolayca erişim imkanı sağlar. Dam Meydanı çevresi ve Leidseplein gibi bölgeler ideal konumlarıyla dikkat çeken yerlerdir. Ancak bu bölgelerdeki oteller genellikle daha yüksek fiyatlıdır.

Şehir merkezine yakın olup daha uygun fiyatlı otel seçenekleri sunan Rembrandt bölgesi ise hem konfor hem de ulaşım açısından iyi bir dengeye sahiptir.

Şehir merkezinden biraz uzakta yer alan Zeeburg bölgesi ise daha ekonomik konaklama seçeneklerine sahiptir. Bu bölgeden şehir merkezine ulaşım yaklaşık 20-25 dakika sürer. Bu nedenle gezinizi ulaşım imkanlarını dikkate alarak planlamınız gerekebilir.