Mardin Seyahat Otobüs Bileti

Firma Bilgileri

Logo Firma Adı Telefon
Mardin Seyahat
Sıkça Sorulan Sorular
Mardin Seyahat otobüslerinin büyük çoğunluğunda internet hizmeti bulunuyor.
Mardin Seyahat otobüsleri 0-6 yaş arasına ücretsizdir.
Mardin Seyahat'te içecek ve yiyecek ikramı vardır.
Mardin Seyahat rezervasyonunuzu Bilet Dükkanı'ndan güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size uygun seyahat tarihlerini seçerek hızlıca satın alma yapabilir, güvenli ödeme işlemi sonrası tarafınıza gelecek bilet bilgileri ile sorunsuz bir şekilde yolculuğa çıkabilirsiniz.

Mardin Seyahat Otogar Şubeleri

Otogar Adres Telefon
Antalya Alanya Şubesi
Kızlar Pınarı Mahallesi, 07400 Alanya/Antalya

Mardin Seyahat Hakkında


Mardin Seyahat, yolcularına sunduğu "Mutluysanız, Mutluyuz" ilkesiyle öne çıkan bir ulusal yolcu taşıma firmasıdır. Temel prensipleri arasında kalite, güven, saygınlık, istikrar ve hizmet mükemmeliyeti bulunmaktadır. Bu prensipleri, kaliteli hizmet üretim felsefesiyle birleştirerek sınır tanımayan bir firma ve marka olma hedefiyle birleştirmektedir. Gücünü kalite, güler yüz, mutluluk, güven, zaman ve teknoloji kavramlarından alır. Yolcu taşımacılığı sektöründe öncü bir rol oynayarak, "Güvenli Yolculuklar" sunan bir kuruluş olma vizyonunu gerçekleştirmektedir. Sektöre olan bağlılığı, gelişmeleri yakından takip ederek yolcularına en güncel ve kaliteli hizmeti sunma taahhüdü ile birleşmektedir.

Mardin Seyahat markası altında, kaliteli ve standart hizmeti ülke genelinde yaygınlaştırma misyonunu taşır. Yolcuların memnuniyeti, "Mutluysanız, Mutluyuz" sözünün arkasında durarak kaliteli ve standart hizmeti sürdürmesinin temelidir. Önce İnsan anlayışıyla hareket ederek yolcuların memnuniyetini sağlamak için eğitim ve kariyer planlaması yaparak kişisel gelişimlerini destekler. Karşılıklı saygı ve güven ortamını oluşturarak topluma örnek teşkil eder. Böylece yol gösterici bir kuruluş olmanın gururunu taşır.

Bilet Dükkanı fırsatlarından yararlanarak Mardin Seyahat otobüs bileti alabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yerlere uzun saatler yolculuk yapsanız bile rahatça ulaşırsınız. Mardin Seyahat avantajlarıyla; Mardin otobüs bileti, Diyarbakır otobüs bileti, Ankara otobüs bileti gibi birçok alternatife Bilet Dükkanı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mardin Seyahat, "Kalite'nin Hiç Bitmeyen Yolculuk" olduğu bilinci ile araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Önce İnsan, sonra Kalite ve sonuçta Başarı düşüncesiyle hareket eden tüm çalışanları, insana saygılı tavır ve davranışları ile ait olduğu gruba ve topluma örnek teşkil etmektedir. Yolculuklarınızda size eşlik etmeyi sadece bir taşıma hizmeti sunmak değil, aynı zamanda unutulmaz bir deneyim yaşatmak olarak da gören Mardin Seyahat, yolculuğun ötesinde bir dünyaya açılan kapınızdır.

Mardin Seyahat Hizmetleri


Mardin Seyahat, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, yolcularına modern ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Uydu yayınlı televizyonları, ergonomik otobüs koltukları, kablosuz internet hizmeti, araç içi ikramlar ve güler yüzlü personeliyle müşterilerine keyifli bir yolculuk vaat etmektedir. Şehir içi servis imkânı sayesinde de yolcularını varacakları en uygun noktaya ücretsiz olarak ulaştırmaktadır.

Mardin Seyahat Seferleri


Mardin Seyahat, öncelikle insan odaklı bir anlayışla yola çıkarak, kaliteyi ön planda tutan ve bu çerçevede başarıyı hedefleyen bir taşıma firmasıdır. Başlıca merkezi Mardin olmak üzere, Şırnak, Şanlıurfa, Sivas, Malatya, Gaziantep, Diyarbakır, Adana gibi birçok ilde şubeleriyle güçlü bir ağa sahiptir.

Mardin Seyahat, Mardin'den Sivas, Elazığ, Gaziantep, Malatya, Adana istikametlerine sunduğu otobüs seferleri ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda Mardin-Ankara, Mardin-İstanbul, Mardin-İzmir, Mardin-Antalya gibi önemli güzergahlarda da kaliteli taşıma hizmeti sunmaktadır. İlçeler arasında ise Alanya, Anamur, Ceyhan, Ereğli, Fethiye, Silifke, Sivrihisar gibi pek çok noktaya ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Mardin Seyahat Otobüs Özellikleri


Mardin Seyahat, "Mutluysanız, Mutluyuz" ilkesini benimseyerek, deneyimli idari kadrosu, saygın yönetici kadrosu, tecrübeli şoförleri ve güler yüzlü muavinleriyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. 34 araçlık geniş filosuyla, uzun yıllardır geçmişten günümüze kesintisiz hizmet sunmaktadır. Geçmişten günümüze taşıma sektöründe lider bir konumda bulunan Mardin Seyahat otobüs biletleri, Bilet Dükkanı üzerinden kolayca ve güvenle temin edilebilmektedir. Yolculuğunuzu güvenle planlamak ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşamak için Mardin Seyahat her zaman yanınızdadır.