İstanbul - Kahramanmaraş Otobüs Bileti Genel Bilgileri

900 TL Ucuz Otobüs Bileti Tahmini Fiyatı
1.030 KM Mesafe
Süha Turizm Popüler Firma
11 Saat 24 Dakika Sefer Süresi

En Ucuz İstanbul Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

İstanbul
Kahramanmaraş
TL900

İstanbul - Kahramanmaraş Otobüs Seferi Olan Firmalar

Kahramanmaraş Tatilini Planla

Kahramanmaraş Otelleri

Kahramanmaraş Araç Kiralama Noktaları

Sıkça Sorulan Sorular
İstanbul Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu 11 ila 13 saat arası değişiklik gösterir.
İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları ortalama 900 TL'dir.
En ucuz İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti için Bilet Dükkanı'nda otobüs firmalarını ve fiyatlarını karşılaştırabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını değerlendirerek en uygun fiyatla biletinizi satın alabilirsiniz.
İstanbul'dan Kahramanmaraş'a giderken; Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Kırşehir, Nevşehir ve Kayseri'den geçilir.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

İstanbul Kahramanmaraş Otobüs Bileti


İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti satın almak isteyen herkesi böyle alalım! Her ne kadar upuzun bir yolculuk olsa da kimi tatilciler için karayolunu kullanmak ve otobüse binmek, şehirler arası yapılan yolculuklarda en güvenli yol. Biz de Bilet Dükkanı olarak Kahramanmaraş otobüs seyahati hakkında merak edilenleri bir başlık altında topladık.

İstanbul'dan Kahramanmaraş otobüs bileti ile gerçekleştireceğiniz yolculuk öncesi Bilet Dükkanı'nı ziyaret edebilir, Kahramanmaraş otelleri ve Kahramanmaraş araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kahramanmaraş Otobüs Seyahati Hakkında


İstanbul’dan Kahramanmaraş’a otobüsle gitmek 14 saat 40 dakika ve 17 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Yolculuk süreleri firmadan firmaya ve verilen molalara göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti satan firmalar arasında en popüler olanları şu şekilde sıraladık: Adıyaman Anka Turizm, Ak Turizm, Ak Aksu Turizm, Ede Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Kahta Petrol Turizm, Mardin Seyahat, Öz Gülaras Turizm, Özlem Mardin Vip, Süha Turizm ve Vip Kahramanmaraş Turizm.

İstanbul Kahramanmaraş Otobüs Bileti Fiyatları


2024 yılı mart ayı itibariyle İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları 800 TL’den başlayarak 1000 TL’ye kadar çıkmakta, fiyatlar firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bilet Dükkanı’nın yıl boyu sağladığı imkan, kampanya, indirim ve kupon kodlarından yararlanarak en uygun fiyatlı İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti satın almak için seni ana sayfamıza davet ediyoruz.

Esenler Otogar'a Nasıl Gidilir? 


İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti sahipleri İstanbul şehir merkezinden Esenler Otogar’a nasıl gidilir diye merak etmektedir. Ulaşım altyapı sisteminin en gelişmiş olduğu şehirlerden biri olan İstanbul’da otogara gitmenin pek çok yolu var. Bunlardan ücretsiz olanı ile başlayalım. İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti satın aldığın firmanın ücretsiz yolcu servislerine binerek Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar, Sarıyer ve Bakırköy gibi şehrin farklı noktalarından otogara gidebilirsin.
230 numaralı belediye otobüsü Beşiktaş’tan, 830 numaralı otobüs ise Taksim’den kalkarak Esenler Otogar’a gitmekte. Ayrıca M1 Yenikapı – Atatürk Havalimanı metrosu da Esenler Otogar’da duruyor. Metrobüs, Marmaray, T1 Tramvay ve M2 Yenikapı – Hacıosman metrosundan aktarma yaparak M1’e binebilir ve Otogar istasyonunda inebilirsin. 

Taksiye binerek, özel aracınla, araç kiralayarak ve transfer araç ile de Esenler Otogar’a gelmen mümkün. Bilet Dükkanı’ndan İstanbul araç kiralama ya da özel transfer işlemi yapman için seni Bilet Dükkanı web sayfasına davet ediyoruz.

Kahramanmaraş Otogar'dan Kahramanmaraş Şehir Merkezine Ulaşım 


Kahramanmaraş Otogar, Kahramanmaraş şehir merkezine uzak bir konumda yer alıyor. Bu sebeple Kahramanmaraş Otogar’dan Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşım için en kolay ve konforlu yöntem özel araç ya da taksiye binmek olacaktır. Terminal yolcu çıkışında hazır bekleyen ve 7/24 hizmet veren otogar taksilerine binebilir ya da özel araç seçenekleri için Bilet Dükkanı web sayfasını ziyaret edebilirsin. En uygun fiyatlı Kahramanmaraş Otogar araç kiralama ya da transfer işlemleri için rezervasyonunu Bilet Dükkanı’ndan yapabilirsin.

İstanbul Kahramanmaraş otobüs bileti satın aldığın firmanın Kahramanmaraş Otogar ve şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı yapan servislerine binebilir. Eğer varsa, bu servisler büyük ihtimalle ücretsiz olacaktır. Sabahın erken saatlerinden 22:30’a kadar hizmet veren ve terminal çıkış kapısından yolcu alımına başlayan minibüslere ya da B/36-A ve B/36-B numaralı belediye otobüslerine binebilirsin. Otobüsler Karacaoğlan Caddesi, Azerbaycan Bulvarı ve Yıldız Park gibi merkezi noktalarda yolcularını indiriyor.

Kahramanmaraş'ta Gezilecek Doğal Güzellikler

 • Yeşilgöz
 • Döngel Mağaraları
 • Başkonuş Yaylası
 • Yedikuyular Kayak Merkezi


Kahramanmaraş'ta Gezilecek 5 Yer

 1. Kahramanmaraş Kalesi

  Dulkadiroğulları Beyliği döneminde inşa edildiği düşünülen Kahramanmaraş Kalesi’nin yapım tarihi tam olarak bilinmemektedir. Kaleye ilişkin en erken bilgiler 12. Yüzyıla ait. Bölgeyi savunma amacıyla inşa edilen ve dönemin mimari özelliklerini yansıtan kale geniş surlar, burçlar ve kulelerle çevrilidir. Şehre hakim bir konumda yer alması sebebiyle şahane bir manzara sunan kale mutlaka görülmeli.

 2. Germanicia Antik Kenti

  M.Ö. 64 yılında Romalılar tarafından kurulan Germanicia’nın meşhur mozaikleri geçtiğimiz senelerde keşfedildi. Döneminin siyasi, ekonomik ve kültürel yapısının tasvir edildiği mozaikler döneminin çok ilerisinde bir teknolojiyle, en ince işçilikle yapılmış.

 3. Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi

  1947 yılında açılan ve bulunduğu bölgenin en eski ve kapsamlı müzelerinden biri olan Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi toplamda 30.000 esere sahip koleksiyonlara ev sahipliği yapıyor. Paleolitik zamanlardan sırayla Bizans’a kadar uzanan döneme ait eserleri Müze Kart sahipleri ücretsiz görebilir.

 4. Mahmut Arif Paşa Konağı Etnografya Müzesi

  1904 yılında şehrin önde gelen isimlerinden Mahmut Arif Paşa’nın yaptırdığı konak iki katlı ve kare planlı bir avluya sahip. İçerisinde Kahramanmaraş’ın geleneksel kültürüne dair obje ve resimlerin sergilendiği müzenin girişi ücretsiz.

 5. Eshab-ı Kehf Külliyesi

  Yavruağzı tonlarının şehirdeki en güzel örneklerinden biri olan yapı 400lü yıllarda bir kilise olarak inşa edilse de sonradan camiye ve medrese çevrilmiş.


Kahramanmaraş'ta Ne Yenir?


Güneydoğu Anadolu şehri olarak bilinse de Kahramanmaraş aslında bir Akdeniz şehri. Ama bölgelerin kesiştiği noktada bulunduğu için her iki mutfağın da lezzetlerine sahip. Patlıcanlı Ekşili Çorba, Sömelek Köfte, Ciğerli Bulgur Pilavı ve Eli Böğründe mutlaka denenmeli.