Kayseri - Trabzon Otobüs Bileti

Kayseri - Trabzon Otobüs Bileti Genel Bilgileri

950 TL Ucuz Otobüs Bileti Tahmini Fiyatı
577 KM Mesafe
Tokat Yıldızı Popüler Firma
7 Saat 49 Dakika Sefer Süresi

En Ucuz Kayseri Trabzon Otobüs Biletleri

Kayseri
Trabzon
TL577

Kayseri Popüler Otobüs Biletleri

Kayseri Kalkışlı Otobüs Biletleri

Kayseri Varışlı Otobüs Biletleri

Sıkça Sorulan Sorular
Kayseri Trabzon arası otobüs yolculuğu 7 ila 9 saat arası değişiklik gösterir.
Kayseri Trabzon otobüs bileti fiyatları ortalama 950 TL'dir.
En ucuz Kayseri Trabzon otobüs bileti için Bilet Dükkanı'nda otobüs firmalarını ve fiyatlarını karşılaştırabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını değerlendirerek en uygun fiyatla biletinizi satın alabilirsiniz.
Kayseri'den Trabzon'a giderken; Sivas, Giresun ve Gümüşhane'den geçilir.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Avantajlı Kayseri Trabzon Otobüs Seyahati


İç Anadolu’nun en şehirleşmiş kentlerinden biri olan Kayseri’den yola çıkarak, hayalini kurduğun Karadeniz turunu gerçekleştirmek istiyorsan seyahate Trabzon’dan başlayabilirsin! Hemen sen de avantajlarla dolu Bilet Dükkanı web sayfasından Kayseri Trabzon otobüs bileti satın al, en uygun fiyatlara seyahat etme fırsatını kaçırma!

Kayseri'den Trabzon otobüs bileti ile yola çıkmadan önce Bilet Dükkanı üzerinden Trabzon otelleri ve Trabzon araç kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Trabzon Otobüs Seyahati Hakkında


Kayseri Trabzon otobüs seyahati hakkında en çok merak edilenlerden biri de yolculuğun ne kadar süreceğidir. Kayseri’den Trabzon’a yapılan otobüs seyahatlerinin süresi 11 saat ve 15 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Yolculuk süresini etkileyen faktörler arasında farklı firmalar, otobüslerin verdiği mola süreleri ve gidilen güzergah farklılığı yer almaktadır.

Bilet Dükkanı aracılığıyla da satın alabileceğin, Kayseri Trabzon otobüs bileti satan en popüler firmalar şu şekildedir: Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu Turizm, Has Karayolu Turizm, As Adana Seyahat, Turay Seyahat ve Tokat Yıldızı Seyahat.

Kayseri Trabzon Otobüs Bileti Fiyatları


Kayseri Trabzon otobüs bileti fiyatları 750 TL’den başlayarak 950 TL’ye kadar çıkmakta, fiyatlar firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatların 2024 yılı nisan ayına ait olduğunu hatırlatalım. En güncel ve uygun fiyatlı Kayseri Trabzon otobüs bileti için Bilet Dükkanı web sayfasını kontrol edebilir ve farklı otobüs firmalarının fiyatlarını aynı sayfa üzerinde karşılaştırarak en ucuz olan bileti satın alabilirsin.

Kayseri Otogar'a Nasıl Gidilir? 


Şehir merkezine yakın bir konumda yer alan Kayseri Otogar’a nasıl gidilir adım adım anlattık. En hızlı ve konforlu şekilde Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek için ticari taksilere binebilir ya da Bilet Dükkanı web sayfasından daha uygun fiyatlara Kayseri araç kiralama ve transfer işlemleri için rezervasyon yapabilirsin.

Toplu taşımayla Kayseri Otogar’a nasıl gidilir? 900 Otogar – Talas, 901 Otogar – Beyazşehir ve 902 Otogar – Beyazşehir İldem hatlarına binerek doğrudan Kayseri Otogar’a gidebilirsin. Ayrıca 141, 142, 143, 145, 530, 533, 534, 535, 536 ve 606 numaralı otobüsler de şehir merkezinin farklı yerlerinden geçerek otogara gitmektedir. 

Kayseri Trabzon otobüs bileti satın aldığın firmanın Kayseri şehir merkezi ve Kayseri Otogar arasında hizmet veren ücretsiz yolcu servislerine binerek, daha uzun süren bir yolculukla ulaşımını para vermeden sağlayabilirsin.

Trabzon Otogar'dan Şehir Merkezine Ulaşım


Kayseri’de olduğu gibi Trabzon’da da şehirlerarası otobüs terminali şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Trabzon Otogar’dan şehir merkezine ulaşım için en konforlu yol otogarda 7/24 hizmet veren taksilere binmek ya da Bilet Dükkanı’ndan Trabzon Otogar araç kiralama ve transfer araç işlemlerinden kendine en uygun olan için rezervasyon yapmak olacaktır. Trabzon’da araç kiralayarak hem otogar ve şehir merkezi arasındaki ulaşımını hem de seyahatin süresince şehirde yapacağın ulaşımı baştan sağlamış olursun.

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ve minibüslerle de otogardan şehir merkezine gidebilirsin. Otobüs ve minibüslerin kalkış saati için Trabzon Belediyesi’nin resmi web sitesini kontrol edebilirsin.

Kayseri Trabzon otobüs bileti satın aldığın firmanın ücretsiz yolcu servislerine binerek de ulaşım sağlamak mümkün, ancak her firmanın bu servislere sahip olmadığını hatırlatmak isteriz.

Trabzon'da Gezilecek Yaylalar


Doğu Karadeniz’in kalbi Trabzon her sene ülkemizin dört bir yanından gelen turistleri en güzel şekilde misafir ediyor. İşte Trabzon’da gezilecek yaylalar: 

 • Şolma Yaylası
 • Çatma Obası Yaylası
 • Haçkaobası Yaylası
 • Mavura Yaylası
 • Karadağ Yaylası
 • Pazarcık Yaylası
 • Sis Dağı Yaylası
 • Lapazan Yaylası


Trabzon'da Gezilecek 5 Yer


Bol oksijenli bir günden sonra biraz da şehrin tarihi güzelliklerini görelim diyenleri böyle alalım! Trabzon’da gezilecek 5 yer hangileridir diye merak eden Kayseri Trabzon otobüs bileti sahipleri bu başlığa göz atabilirler:

 1. Sümela Manastırı

  Altındere Vadisi’nin eteğine, dağın yüksek bir kayalığına oyularak yapılmış Sümela Manastırı doğa ve tarih en güzel şekilde nasıl bütünleşir sorusunun cevabını verir nitelikte. 4. Yüzyılda kurulduğu düşünülen manastırın Meryem Ana’nın öğrencisi Barnabas ve Sophronius tarafından yapıldığına inanılır.

  Manastırın en önemli yapıları arasında ana kilise, şapeller, vaftizhane, kütüphane ve hücreler bulunmaktadır. Ana kilise, manastırın en büyük ve en dikkat çekici yapısıdır. İçerisinde freskler ve ikonalar bulunmaktadır ki bunlar Bizans dönemine ait önemli sanat eserleridir.

 2. Trabzon Ayasofyası

  Bizans İmparatorluğu Trabzon’da en güzel eserlerini vermiş, bir kilise olarak inşa edilen bu yapı Osmanlı Devleti’nin fethinden sonra camiye çevrilmiş, 1958 yılında ise müze olarak kapılarını açmıştır.

 3. Atatürk Köşkü

  Atatürk’ün bölgeye yaptığı ziyaretler süresince kaldığı bu köşk bugün müze olarak ziyarete açılmıştır. 19. Yüzyılın sonlarına doğru inşası tamamlanmış bina Rönesans mimarisi özelliklerine göre yapılmış.

 4. Uzungöl

  Yaylaların en güzeli, Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl yılın dört mevsimi ziyaret edilebilirken ziyaretçilere kamp imkanı da sunuyor.

 5. Trabzon Kalesi

  Bundan 1600 yılı aşkın süre önce inşa edilen Trabzon Kalesi’ne çıkarak şehrin panoramik manzarasını seyredebilirsin.


Trabzon'da Ne Yenir?


Kuymak, Akçaabat Köftesi, Hamsili Pilav, Isırgan Çorbası, Hamsiköy Sütlacı ve Pepeçura.