Bingöl - İstanbul Uçuş Bilgileri

1383,60 TL Ucuz Uçak Bileti Tahmini Fiyatı
1009 KM Mesafe
AnadoluJet Popüler Havayolu
2 Saat Uçuş Süresi

İstanbul Ortalama Sıcaklık

Gün
Minimum Sıcaklık
Maximum Sıcaklık
Hava Durumu
27 Mayıs 2024 Pazartesi
Min: 14ºC
Maks: 19ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
28 Mayıs 2024 Salı
Min: 14ºC
Maks: 19ºC
Bölgesel düzensiz yağmur yağışlı
29 Mayıs 2024 Çarşamba
Min: 15ºC
Maks: 22ºC
Güneşli
30 Mayıs 2024 Perşembe
Min: 17ºC
Maks: 23ºC
Güneşli
31 Mayıs 2024 Cuma
Min: 18ºC
Maks: 25ºC
Güneşli

En Ucuz Bingöl - İstanbul Uçak Biletleri

AnadoluJet
Bingöl
Bingöl Havalimanı
İstanbul
Sabiha Gökçen Havalimanı
TL1.679
Pegasus
Bingöl
Bingöl Havalimanı
İstanbul
İstanbul Havalimanı
TL1.384
Sıkça Sorulan Sorular
Bingöl İstanbul arası havayolu ile 1 saat 5 dakika sürmektedir.
Bingöl İstanbul karşılıklı uçuşlarınızı Bingöl Havalimanı ve İstanbul Havalimanı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Bingöl İstanbul en ucuz uçak bileti 1383,60 TL’den başlamaktadır.
Bingöl İstanbul arası yaygın olarak THY, Pegasus ve AnadoluJet gibi hava yolu firmaları hizmet veriyor.

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hızlı Erişim
Şehir Merkezinden Bingöl Havalimanı'na Ulaşım
İstanbul Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım
İstanbul’da Gezilecek Yerler
İstanbul’da Ne Yenir?

Kelimelerin yetersiz kaldığı şehir… Üç medeniyetin başkenti, şarkıların,şiirlerin, filmlerin, romanların, sanatın, hayatın baş şehri İstanbul… Dünyada eşi benzeri olmayan konumuyla, tarihiyle, doğasıyla, güzelliğiyle büyüleyen şehir... Bizans, Konstantiniye, Dersaaadet ve en son İstanbul… Gelmek isteyeni çok, gelip de döneni yok. Her bir mahallesi için dahi bir günün ayrılması gereken bu tılsımlı şehir her yıl milyonlarca insanı kendisinde misafir ediyor. İstanbul’u keşfetmek, tatmak, duymak ve görmek isteyen binlerce insan Bilet Dükkanı’ndan hemen biletlerini alabiliyor. Yerli turistlerin en çok tercih ettiği lokasyon olan İstanbul’a Bingöl’den gelmek isteyen ziyaretçiler ucuz, güvenilir ve kolay bilet alabilecekleri ilk online durak olarak Bilet Dükkanı’nı tercih ediyor. 

Yolcular, Bilet Dükkanı’nın sağladığı avantajlarla Bingöl İstanbul arası uçak seyahatlerini keyifli bir şekilde yapabilir Bilet Dükkanı’ndan alacağınız uçak biletiyle yaklaşık 1 saat 55 dakikaya Bingöl’den İstanbul’a varabilirsiniz

Şehir Merkezinden Bingöl Havalimanı’na Ulaşım


Bilet Dükkanı’ndan kolay ve güvenilir bir şekilde edinilen Bingöl İstanbul arası uçak bileti ardından yolcular bu büyüleyici şehre varmak için havalimanına gitmenin yollarını arıyorlar. Şehir merkezinden Bingöl Havalimanı’na gitmenin birçok ucuz ve kolay ulaşım yolu mevcut. Bingöl İstanbul uçak bileti olan yolcular 

Şehir Merkezinden Bingöl Havalimanı’na Otobüs İle Ulaşım


Şehir merkezinden Bingöl Havalimanı’na gitmek isteyen yolcular ‘yolculuğum hem kolay olsun hem de ucuz olsun’ derlerse 2018 yılında dolaşıma sokulan otobüsleri kullanabilirler. Havaalanı otobüs servisleri 1. ve 2. servis olarak hizmet vermektedir. 1. Servis’in güzergahı şehir merkezinden başlayarak şu şekildir; Ulu Cami THY Ofisi önü, Dörtyol Civarı, Telekom, Askeri Gazino ve Bingöl Havalimanı. Havaalanı otobüs servisinin 2. Servis’i güzergahı Saray Mahallesi Rabia Park Önü’nden başlayarak şu şekildir; Uzunsavat, Uydukent, Rektörlük Bingöl Üniversitesi, Karşıyaka, Emniyet, Jandarma, Öğretmenevi, Kültür Kavşağı, Polisevi, Dörtyol, Ulucami THY Ofisi önü ve Bingöl Havalimanı. 

Şehir Merkezinden Bingöl Havalimanı’na Taksi İle Ulaşım


Şehir merkezinden Bingöl Havalimanı’na gitmek isteyen yolcular rahat ve daha kolay bir şekilde yolculuklarına başlamak isterlerse taksileri kullanabilirler. Bingöl’den İstanbul’a uçak bileti alan yolcular, şehir merkezinden Bingöl Havalimanı’na gitmek isterlerse yaklaşık 10 dakika süren ve 7/24 hizmet veren taksi yolculuğuyla konforlu bir şekilde Bingöl Havalimanı’na varabilirler.

Şehir Merkezinden Bingöl Havalimanı’na Araç Kiralama İle Ulaşım


Şehir merkezinden Bingöl Havalimanı’na ‘en rahat nasıl giderim?’ diye soranlar için de konforlu bir ulaşım metodu mevcut. Bingöl İstanbul uçak bileti alan yolcular Bingöl Havalimanı’na gitmek için araç kiralama yapabilirler. Hem şehir merkezinde hem de Bingöl Havalimanı’nda Ofisi bulunan araç kiralama firmalarına göz atabilir ve aralarında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Rezervasyon yoluyla kiraladığınız araç sayesinde şehir merkezinden Bingöl Havalimanı’na dakikalar içerisinde gidebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım


2018’de ilk uçuşunu gerçekleştiren İstanbul Havalimanı, dünyanın en iyi 10 havalimanı arasında yer alıyor. İstanbul Havalimanı içerisinde kütüphane, müze ve Türkiye’nin ilk spotter alanları var. 40 bin araç kapasiteli otoparkı olan İstanbul Havalimanı şu an 90 milyon yolcu kapasitesine sahip fakat tüm operasyon altyapısının bitmesiyle yolcu kapasitesinin 120 milyonu bulması bekleniyor. Bingöl İstanbul uçak bileti için Bilet Dükkanı’nı ziyaret eden ziyaretçiler ‘İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl giderim?’ sorusunu soruyor. Büyüsüyle ilk adım atıldığında insanı başka bir evrene sokan İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolay.

İstanbul Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Otobüs İle Ulaşım


Bingöl İstanbul uçak biletlerini alan yolcular İstanbul’a indiklerinde İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 100 dakika süren yolculukla varabilir. Ulaşımlarını kolay ve ucuz bir şekilde devam ettirmek isteyen yolcuların ilk tercihlerinden biri otobüsler. İETT Belediye Otobüsleri’nin H-1,H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 ve H-9 numaralı hatlarıyla İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlanabilir.

Şehir Merkezinden İstanbul Havalimanı’na Havaist Otobüsü İle Ulaşım


Bunun yanı sıra belirli noktalardan kalkan Havaist otobüsleriyle de İstanbul Havalimanı’na gidilebilir. Ekonomik ve ucuz olmasından dolayı şehir merkezinden İstanbul Havalimanı’na ulaşım için sık sık tercih edilir. HVİST-5, HVİST-6, HVİST-7, HVİST-8, HVİST-9, HVİST-10, HVİST-13, HVİST-14 ve HVİST-15 numaralı hatlarını içeren toplam 9 hat ile İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlanabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım


Pendik’te bulunan İstanbul’un ikinci havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı, dünyanın en iyi 29. havalimanı unvanını sahip. Bunun yanı sıra 41 milyon yolcu kapasitesi ile dünyanın en yoğun tek pistli ve tek terminalli havalimanı olan Sabiha Gökçen, salgın sırasında gösterdiği hızlı toparlanma performansı bakımından Avrupa'nın en hızlı toparlanan ikinci havalimanı. Bingöl İstanbul arası uçak bileti alanlardan Sabiha Gökçen’den şehir merkezine nasıl giderim? sorusunu soranlara ise alternatif çok.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Metro İle Ulaşım


Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek isteyen yolcular için ulaşım çok basit. Ulaşımı metroyla sağlamak isteyenler, M4 Sabiha Gökçen- Kadıköy metro hattını kullanabilir. Metro hattında yolculuk ortalama bir saat sürmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Otobüs İle Ulaşım


Bingöl İstanbul uçak bileti olan yolcular ekonomik olması dolayısıyla İstanbul şehir merkezine gitmek için genelde otobüs kullanır. Toplu ulaşımda otobüs tercih edecek yolcular 132H, E-10, E-9, MR60 ve UM73 İETT hatlarıyla kolaylıkla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilir. Yolcular İETT otobüslerini kullanmak için İstanbul Kart sahibi olmalıdır. 

İstanbul’da Gezilecek Yerler


Asya ile Avrupa’nın kesişimi olan İstanbul dünyadaki en önemli tatil lokasyonlarından. Türkiye’nin ticaret, sanayi, ulaşım, turizm, eğitim, kültür ve sanat merkezi olan İstanbul Avrupa’nın en kalabalık şehri. Doğal güzelliği, tarihi zenginliği ve muhteşem mimarisiyle İstanbul’un gezilecek yerleri uzun bir liste…

İstanbul denince ilk akla tarihi gelse de tarihiyle bütünleşen doğasını da es geçmemek gerekir. Akıllarda ‘kalabalık şehir’ imajıyla varolan bu güzide şehir, mükemmel doğasının barındırdığı sakinlikle söz konusu imaja adeta meydan okuyor. İşte bilinenin aksine huzur akan İstanbul’un parklı, bahçeli gezilecek yerleri: Atatürk Arboretumu Belgrad Ormanı Polonezköy Tabiat Parkı Mihrabat Korusu Emirgan Korusu 

Adalar: İstanbul’dan ne uzak kalalım ne de yakın olalım diyenler için Adalar iyi bir tercih olarak ziyaretçilerini mutlu edecek. İşte İstanbul’un ziyaretçilerini ağırladığı ‘ne zamanın içinde ne de dışında’ ilçeleri: Büyükada, Burgazada, Heybeliada, Kınalıada. 

Eminönü: Haliç’in kıyısında arzı endam eden Eminönü turistlerin ilk duraklarından biri. Özellikle yabancı turistlerin uğrak noktası olan semt, tarihi dokusunun yanı sıra içerisinde barındırdığı dükkanlarla da alışveriş meraklılarını cezbediyor. 

Galata Kulesi: Şehrin simgesi haline gelmiş kule Kız Kulesi’yle olan aşk hikayesiyle de ziyaretçileri romantik hislerle karşılıyor. Rivayet odur ki kuleye kiminle çıkarsanız onunla evlenirsiniz. Bu rivayete inanan milyonlarca insan Galata’nın zirvesinden İstanbul’u seyredalıyor. 

Rumelihisarı: Fatih Sultan Mehmet tarafından 4 ay gibi kısa bir sürede yapılan Rumelihisarı’nı rotanıza eklemeyi sakın unutmayın. 

Ayasofya: ‘Git ve gör’ ısrarlarının öznesi Ayasofya, 916 yıl kilise, 481 yıl da cami olarak hem Hristiyanlığa, hem de Müslümanlığa hizmet etmiş halihazırda da yakın zamanda yeniden cami olarak hizmet vermeue devam eden İstanbul’un en önemli yerlerinden biri. İlk yapıldığında Büyük Kilise denilen yer sonra ise Ayasofya ismini almış, rotanıza eklemeyi ihmal etmek istemeyeceğiz Ayasofya turistlerin her mevsim her gün her saat ve hatta her saniye yoğun ilgi gösterdiği bir yer. Oraya girmek için uzuuuun bir sıra bekleyeceğinizi sakın unutmayın.

Sultanahmet Camii: İstanbul’un ana camisidir desek abartmış olmayız. Mavi Camii olarak da bilinen camii Ayasofya’nın hemen yanında. Kapalıçarşı: İstanbul’a gelip de Kapalıçarşı’ya uğramamak olmaz. Dünyanın en eski ve en büyük çarşısı olan Kapalıçarşı, 3 binden fazla dükkanıyla ziyaretçilerin uğrak yeri.

İstanbul’da Ne Yenir?


İstanbul’a geldiniz gözünüzü doyurdunuz sıra midenize geldi. İstanbul’da onun için de seçenek çok. Sultanahmet Köftesi: 1920’den beri varlığını ve yoğunluğunu sürdüren bu dükkanın ismini alan köfte, ‘ben daha önce köfte yememişim’ dedirtecek kadar lezzetli Ortaköy Kumpiri: Patatesin en iyi hali kumpir dersek, kumpirin en iyisini de Ortaköy’de yersiniz dersek abartmayız sanırım. Sarıyer Börek: Peynirli, kıymalı, ıspanaklı ve patatesli… İstanbul’da börek deyince akla gelen Sarıyer börek namını tüm ülkeye yaymış durumda. Eminönü Balık Ekmek: Eminönü’nün simgesi balık ekmek… Fakat bu sıradan bir balık ekmek değil, tatmadan asla bilemeyeceksiniz… 

Sütlüce Uykuluk: Uykuluğun en güzel hali Sütlüce’de yenir, deneyin görün. 

Süleymaniye Kuru Fasulyesi: Kuru fasulyenin de meşhuru var hem de İstanbul’da hem de en lezzetli haliyle. 

Vefa Bozası: İstanbul’un Vefa’sında 1876 yılından beri yapılan boza, kış aylarının vazgeçilmez tadlarından Kanlıca Yoğurdu: Pudra şekeriyle tüketilen yoğurdun en güzel hali. Pierre Loti Kahvesi: İstanbul ayaklarınızın altındayken, Pierre Loti kahvesiyle hem gözünüzü hem damağınızı doyurun. 

Beyoğlu Çikolatası: Çikolatanın en baş döndüren hali. Lezzetinin yanı sıra kokusuyla da kendinizden geçmenize sebep…