Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Sizin İçin Hazırladıklarımız

Hızlı Erişim

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Hangi İlçelere Yakın?
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İletişim Bilgileri
Isparta’da Gezilecek 5 Yer

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Hakkında


Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 5400 metrekarelik bir alana yayılmaktadır ve yıllık 600.000 yolcu ağırlama kapasitesi bulunmaktadır. Göllerini, güllerini, mağaralarını ve daha pek çok doğal güzelliği merak ettiğiniz ve keşfetmek istediğiniz Isparta’ya gitmek için en konforlu ve hızlı yol havayolu üzerinden ulaşım sağlamaktır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak işinize yarayacaktır. Bilet Dükkanı üzerinden Isparta’da gezilecek yerler hakkında bilgi edinebilir ve en uygun Isparta Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti satın alabilirsiniz. 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı inişli ya da kalkışlı bir uçak yolculuğu yapmak üzere Isparta Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti arıyorsanız Isparta Süleyman Demirel havalimanı uçak bileti fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Isparta’dan Türkiye’deki çeşitli şehirlere direkt ya da aktarmalı olarak uçuş seferleri düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra yurt dışında Londra, Paris ve Dubai gibi destinasyonlara da uçuşlar bulmanız mümkündür. 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti fiyatları yurt içinde 900 TL’den başlayarak 2.000 TL’ye kadar çıkabilmekte ve yurt dışında da 10.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. En uygun fiyata Isparta Süleyman Demirel Havalimanı uçak bileti satın almak istiyorsanız Bilet Dükkanı sitesinin kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?


Şehir merkezine 35 km uzaklıkta yer alan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 1997 yılından beri Isparta şehrine havayolu ulaşımı konusunda hizmet vermektedir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir öğrenmek için Bilet Dükkanı sitesinden Isparta Süleyman Demirel Havalimanı hakkındaki tüm sorularınızı öğrenebilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Otobüs ile Ulaşım


Gülkent Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin işletmesinde olan S.S. 52 numaralı otobüslerle Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanının gelen yolcu salonu çıkışının önünden, uçak iniş saatlerine uyumlu olacak şekilde hareket eden otobüslerle yaklaşık 1 saat içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

Ayrıca Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, Burdur şehir merkezine de 35 km uzaklıkta yer aldığı için Gülkent Otobüsleri ile Burdur’a ulaşım sağlamanız da mümkündür. Yine gelen yolcu çıkışının önünden hareket eden otobüsler Burdur Cumhuriyet Meydanı Eski Belediye Binası’nın önüne kadar yaklaşık 1 saat içerisinde varmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Taksi ile Ulaşım


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan toplu taşıma sağlayan Gülkent otobüslerinin kalkış saatini beklemek ve şehri dolanarak ulaşım sağlamak istemiyorsanız Isparta’da gitmek istediğiniz noktaya direkt ulaşım sağlayacak olan taksilere binmeyi tercih edebilirsiniz. Havalimanında gelen yolcu çıkışının önünde bekleyen taksilere binerek yaklaşık olarak yarım saat içerisinde Isparta şehir merkezine varabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Özel Transfer ile Ulaşım


Genelde grup halinde seyahat edenlerin ya da elinde çok bagajı olanların kullanmayı tercih ettiği özel transfer servisi ile Isparta içerisinde dilediğiniz yere direkt olarak en konforlu biçimde yolculuk edebilirsiniz. Özel transfer servisinin hizmetlerinden yararlanmak için Isparta şehir merkezinde havalimanı transfer hizmeti veren şirketlerle iletişime geçerek önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Araç Kiralama ile Ulaşım


Isparta’da geçireceğiniz birkaç günlük süre içerisinde hem şehir içinde toplu taşıma saat ve güzergahları ile kısıtlanmamak hem de şehir merkezinden uzakta kalan yerleri de rahatlıkla ziyaret etmek istiyorsanız araç kiralama hizmetinden yararlanmak sizin için en iyi seçenektir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı için Bilet Dükkanı üzerinden araç kiralama yapabilirsiniz. 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Hangi İlçelere Yakın?


Isparta’nın Keçiborlu ilçesi sınırları içinde yer alan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı hangi ilçelere yakın öğrenmek istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’nın bulunduğu Keçiborlu ilçesine komşu olan Senirkent ilçesi ve yakında bulunan Eğirdir, Gönen ve Sütçüler gibi diğer ilçeler havalimanına yakın konumda yer almaktadır. Isparta haricinde Süleyman Demirel Havalimanı, Burdur şehir merkezine de yakın bir konumda yer almaktadır. 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı İletişim Bilgileri


Isparta Süleyman Demirel Havalimanı hakkında sorularınız varsa ya da uçuş seferleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı iletişim bilgilerini kullanarak yetkili kişilerle irtibat kurabilirsiniz.

Adres: Kılıç Köyü Yenice Mevkii Ankara Isparta Yolu 1 Sokak, No: 1/17, Keçiborlu/Isparta
Telefon: 0246 559 20 08
Faks: 0246 559 20 11
E-Posta: [email protected] 

Isparta’da Gezilecek 5 Yer


Akdeniz Bölgesi’nin Göller Yöresi’nde yer alan Isparta oldukça bereketli topraklara, şifalı sulara ve doğal güzelliklere sahiptir. Verimli topraklarında memleketin en güzel güllerinin yetiştiği Isparta “Güller Diyarı” olarak da bilinmektedir. Her açıdan bereketli topraklar üzerine kurulmuş olan Isparta’da gezilecek 5 yeri tanıttık.

Yeşilada

Eğirdir ilçesinin en turistik yerlerinden olan Yeşilada’da özellikle yapmanız gereken bir şey varsa o da gün batımında güzel bir manzara karşısında bir balık restoranına giderek keyifli bir akşam yemeği yemektir. Doğasının yanı sıra Yeşilada, içerisinde bulundurduğu Ada Camii, Aya Stefanos Kilisesi ve Yeşilada Hamamı gibi yapılarla da görülmeye değerdir.

Yazılı Kanyon

Sütçüler ilçesinde yer alan Yazılı Kanyon 1989 yılında milli park halinde getirilmiştir. Tertemiz havası çeşit çeşit bitkileri ve keyifli yürüyüş yollarıyla harika bir doğal ortam sunan Yazılı Kanyon’da kaya tırmanışı, piknik ve yürüyüş gibi aktiviteler de gerçekleştirebilirsiniz.

Zindan Mağarası

765 metre uzunluğundaki Zindan Mağarası, içerisinde bulunan iyi aydınlatma ve yürüyüş yolları sayesinde gezmesi oldukça kolay bir yerdir. Denizden 1300 metre yüksekte yer alan mağara kalsiyum ve magnezyum bakımından oldukça zengindir ve mağaranın girişinde eski medeniyetlerden kalma izler ve motifler bulunmaktadır.

Kızıldağ Milli Parkı

1840 metre yükseklikte, Şarkikaraağaç ilçesinde yer alan Kızıldağ Milli Parkı içerisinde Beyşehir Gölü yer almakta ve dört bir yanı mavi sedir ormanları ile çevrili bulunmaktadır. Yüksek oksijen seviyesine sahip temiz havası, yemyeşil doğası ve huzurlu ortamıyla Kızıldağ Milli Parkı mutlaka uğramanız gereken yerlerdendir. Ayrıca 550 hektarlık bir alana yayılmış olan Kızıldağ Milli Parkı’nda bulunan dağ evlerinde de konaklayabilirsiniz. Park içindeki Büyüksivri Tepesi’nde de piknik yapmak için şahane bir ortam bulabilirsiniz. Isparta Havalimanı uçak bileti olan yolcular kafa dinlemek için Kızıldağ Mili Parkı'nı ziyaret etmelidir. 

Lavanta Vadisi

Gül yetiştiriciliğiyle tanına Isparta’da lavanta üretimi de aslında epey fazla yapılmaktadır. Isparta’da lavanta üretimi özellikle Lavanta Vadisi’nde, Kuşcular Köyü’nde, Aydoğmuş Köyü’nde ve Kuyucuk Ardınçlı Köyü’nde yapılmaktadır. Vadi boyunca uzanan lavanta tarlaları sayesinde hem görsel bir şölen sunan hem de mis gibi kokan lavanta vadisi sizi adeta bir masal diyarındaymış gibi hissettirecek.